ПідрубрикиШафи купе в Луцьку

С/г техніка

Купити С/г техніка на ринку сьогодні не складає труднощів, якщо використовувати інтернет для пошуку товарів які вас цікавлять. Але, як показує практика, не всі товари успішно продаються через інтернет і знаходять своїх цільових замовників. Чому так відбувається? Справа в тому що є два вирішальні чинники, що визначають ефективність просування товару в інтернеті. По-перше - це якість розміщення товару. Яку інформацію повинен отримати замовник, щоб прийняти рішення про придбання такого товару, наприклад, як С/г техніка ? На рішення замовника впливає наявність на інтертнет - сторінці фотографії товару, детального опису характеристик, умови продажу і постачання товару, контакти постачальника. Якщо вся ця інформація викладена на сторінці товару, можна з 90% гарантією стверджувати що відвідувач сторінки товару буде конвертовано у статус замовника. І в цій ситуації є ще один важливий момент, який часто впливає на продажі конкретного товару - менеджмент підприємства -постачальника. Наприклад, замовник знайшов в інтернеті сторінку товару. На сторінці він отримав всю необхідну інформацію для прийняття рішення купити С/г техніка . Він оформляє і відправляє замовлення товару на e-mail постачальника, але йому ніхто не відповідає. Замовник набирає постачальника за телефонами, вказаними в контактах на сторінці товару, і також залишається непочутим. Таким чином, якісне розміщення товарів в інтернеті має підкріплюватися готовністю постачальника активно відповідати на запити своїх замовників і приділяти їм необхідну увагу - це перша формула успішних продажів товарів через інтернет.


Другий чинник, що визначає ефективність продажів товарів в інтернеті - місце їх розміщення. Наведемо простий приклад. Є дві компанії кожна з яких продає С/г техніка . В однієї місячний обсяг продажів становить 200 000 грн., В іншої - 10 000 грн. А справа в тому, що перша компанія розміщує свої товари крім сайту підприємства додатково на популярних торгових інтернет-ресурсах - повний асортимент продукції, фото, опис товарів, умови продажу і постачання, розширені контакти підприємства для замовників, пошукова оптимізація. Якщо підприємство орієнтоване на інтернет торгівлю, то розмістивши товари, наприклад, на Західній торговельній площадці navolyni.com, Комапанія щодня отримує аудиторію потенційних замовників своїх товарів і гарантію присутності своєї продукції на популярних пошукових системах. У другому випадку компанія орієнтована на просування продажів товарів через безкоштовні дошки оголошень в інтернеті, при такому розміщенні підприємство не може розраховувати на гарантії залучення цільового замовника товарів. Такий вид просування товарів в інтернеті розрахований більше на удачу і везіння підприємства-постачальника.


Шановні замовники товарів у рубриці С/г техніка торговельної площадки navolyni.com. З метою економії часу звертайте увагу в першу чергу на товари з позначкою VIP ПОСТАЧАЛЬНИК. Постачальники цієї групи пройшли перевірку фахівцями торгового майданчика на актуальність товарних пропозицій, прайс-листів (опублікованих цін на товари), контактів підприємств-постачальника.

С/г техніка

Обприскувачі навісні 200 л Biardzki в Луцьку

Сг Техніка бв та нова
Луцьк
066-721-41-92
Маслопровод 70-4802040 МТЗ в Луцьку

207.90 грн.

agrodetal.net
Ратне
067 92 67 464
Мото-трактор Форте-121EL-HT (FORTE-121 EL-HT) в Луцьку

М-ТРАКТОР
Львів
(067) 933-13-86
БУЛАТ-354 в Луцьку

ВОЛИНЬАГРОРЕММАШ
Луцьк
0673322140
СЕЯЛКА КУКУРУЗА/ПОДСОЛНЕЧНИК ВЕСТА ПРОФИ (УПС,СУПН) в Луцьку

209 000.00 грн. / 1

ТОВ Агро-Содружество
Кіровоград
+380 << показати тел.
пропашную сеялку УПС-8 Весна Фаоврит в Луцьку

114 000.00 грн. / шт

Торговий Дім Фаворит
Волинська обл.
+380 << показати тел.
Продам ПРТ-10, ПРТ-7, РОУ-6 в Луцьку

1.00 грн.

ЧП Гуржий
Волинська обл.
+380 << показати тел.
Жатка РМ1,7 для уборки цветков ромашки в Луцьку

Лекарственные травы Запорожья ТМ
Бердянськ
+380 << показати тел.
Обприскувач в Луцьку

5 400.00 грн.

Віктор
Волинська обл.
+380 << показати тел.
Мотоблок дизельний Forte SH 81Е в Луцьку

11 000.00 грн.

Західагроінвест ЛТД
Луцьк
+380 << показати тел.
ОВС-25 в Луцьку

БизнесАгро
Волинська обл.
+380 << показати тел.
Внесення мінеральних добрив з літака ан-2 та вертольота в Луцьку

65.00 грн. / га

Сільгоспавіація, ПП
Кіровоград
+380 << показати тел.
Минитрактор DW 150 RXI +фреза + доставка в Луцьку

1 830.00 $

Torgbaza.com.ua
Волинська обл.
+380 << показати тел.


Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись