ПідрубрикиШафи купе в Луцьку

Шафи-купе

Купити Шафи-купе на ринку сьогодні не складає труднощів, якщо використовувати інтернет для пошуку товарів які вас цікавлять. Але, як показує практика, не всі товари успішно продаються через інтернет і знаходять своїх цільових замовників. Чому так відбувається? Справа в тому що є два вирішальні чинники, що визначають ефективність просування товару в інтернеті. По-перше - це якість розміщення товару. Яку інформацію повинен отримати замовник, щоб прийняти рішення про придбання такого товару, наприклад, як Шафи-купе ? На рішення замовника впливає наявність на інтертнет - сторінці фотографії товару, детального опису характеристик, умови продажу і постачання товару, контакти постачальника. Якщо вся ця інформація викладена на сторінці товару, можна з 90% гарантією стверджувати що відвідувач сторінки товару буде конвертовано у статус замовника. І в цій ситуації є ще один важливий момент, який часто впливає на продажі конкретного товару - менеджмент підприємства -постачальника. Наприклад, замовник знайшов в інтернеті сторінку товару. На сторінці він отримав всю необхідну інформацію для прийняття рішення купити Шафи-купе . Він оформляє і відправляє замовлення товару на e-mail постачальника, але йому ніхто не відповідає. Замовник набирає постачальника за телефонами, вказаними в контактах на сторінці товару, і також залишається непочутим. Таким чином, якісне розміщення товарів в інтернеті має підкріплюватися готовністю постачальника активно відповідати на запити своїх замовників і приділяти їм необхідну увагу - це перша формула успішних продажів товарів через інтернет.


Другий чинник, що визначає ефективність продажів товарів в інтернеті - місце їх розміщення. Наведемо простий приклад. Є дві компанії кожна з яких продає Шафи-купе . В однієї місячний обсяг продажів становить 200 000 грн., В іншої - 10 000 грн. А справа в тому, що перша компанія розміщує свої товари крім сайту підприємства додатково на популярних торгових інтернет-ресурсах - повний асортимент продукції, фото, опис товарів, умови продажу і постачання, розширені контакти підприємства для замовників, пошукова оптимізація. Якщо підприємство орієнтоване на інтернет торгівлю, то розмістивши товари, наприклад, на Західній торговельній площадці navolyni.com, Комапанія щодня отримує аудиторію потенційних замовників своїх товарів і гарантію присутності своєї продукції на популярних пошукових системах. У другому випадку компанія орієнтована на просування продажів товарів через безкоштовні дошки оголошень в інтернеті, при такому розміщенні підприємство не може розраховувати на гарантії залучення цільового замовника товарів. Такий вид просування товарів в інтернеті розрахований більше на удачу і везіння підприємства-постачальника.


Шановні замовники товарів у рубриці Шафи-купе торговельної площадки navolyni.com. З метою економії часу звертайте увагу в першу чергу на товари з позначкою VIP ПОСТАЧАЛЬНИК. Постачальники цієї групи пройшли перевірку фахівцями торгового майданчика на актуальність товарних пропозицій, прайс-листів (опублікованих цін на товари), контактів підприємств-постачальника.

Купити Шафи Купе, Ціна, Фото

Шафи-купе під замовлення в Луцьку

Меблеве ательє "БЕМЛІ"
Луцьк
099-3495106
Шафи-купе під замовлення в Луцьку

меблі NATALLI
Луцьк
063 990-07-28
Шафи купе в Луцьку

ZEBRANO
Луцьк
066 844 68 09
Шафи-купе в Луцьку

Біс-М
Луцьк
099-56-36-766 - Луцьк
Шафа купе Верона 3Д в Луцьку

Нова
Луцьк
(0332)259517
Шафи-купе в Луцьку

Виготовлення шаф купе на замовлення
Луцьк
0952423152
Шафа купе дводверна стандарт 1000*450*2200 в Луцьку

2 442.00 грн.

Комплексні Рішення
Луцьк
0332-292-294
Шафи Купе в Луцьку

Меблів Дім
Луцьк
0332 299599
Шкаф купе в Луцьку

Корпусні меблі
Луцьк
+380 << показати тел.
Шафи купе в Луцьку

Меблева фабрика 3ДС
Волинська обл.
+380 << показати тел.
Шкафы купе в Луцьку

Виробництво меблів Алекс-студія
Луцьк
+380 << показати тел.
Шафа купе в Луцьку

Марксон меблі
Луцьк
+380 << показати тел.
Меблеві напівфабрикати в Луцьку

Шафа-купе своїми руками
Луцьк
+380 << показати тел.
Шафи купе на замовлення в Луцьку

Студія кухонь та шаф купе Жако
Луцьк
+380 << показати тел.
шафа-купе в Луцьку

9 000.00 грн. / шт.

Меблі Луцьк
Волинська обл.
+380 << показати тел.


Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись