Синтезатор YAMAHA MM6, Луцьк

Синтезатор YAMAHA MM6, Луцьк

Синтезатор YAMAHA MM6
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Музичні інструменти
Телефон: .............. дивитись контакти
Запитувати:
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Синтезатор YAMAHA MM6

Синтезатор YAMAHA MM6

 

Потужність і контроль. Ці два елементи грають ключову роль як при створенні, так і при виконанні музики. Музичні синтезатори ММ8 і ММ6 володіють всієї музичної міццю і творчим управління, які необхідні вам і навіть більше. Заимствовавшие свої звуки з популярних інструментів професійного рівня серії MOTIF, синтезатори ММ8 і ММ6 володіють величезною різноманітністю динамічних, автентичних голосів для створення і виконання практично будь-якого музичного стилю. Ці потужні інструменти також забезпечує повне управління звуком, дозволяючи виконати динамічну зміну звукової структури під час гри за допомогою обертових регуляторів реального часу. Вбудовані спеціальні патерни, які створюють повне інструментальне фонове супроводження - ударні, басгітари і акорди - створення акомпанементу на концерті і при створенні пісні. Виключно легкий. Та портативний, синтезатор ММ6 - це чудовий вибір для постійно гастролюють музикантів, а синтезатор ММ8 з повнорозмірною клавіатурою на 88 клавіш, дає природне відчуття гри на справжньому піаніно і експресивне управління всіма функціями. Основні характеристики MM8: - Найвища якість звуків - Величезна кількість регулювань в режимі реального часу - Динамічні інструменти створення музики, включаючи генератори Паттерна і арпеджіатор - Пам'ять налаштувань для моментального повного зміни настройок панелі - Різноманітні функції запису пісні - вісім звичайних треків і один трек Паттерна - Зручне і просте збереження даних

Можливості відтворення

ММ8 і ММ6 має 418 голосів і 22 набору ударних, зроблених на основі динамічних, реалістичних звуків синтезаторів серії MOTIF професійного рівня. Ці виключно високоякісні звуки змінюються від автентичних акустичних інструментів до диких, унікальних і шокуючих тембрів синтезатора. Додаткова група голосів GM, також вбудована в інструмент дає вам все необхідне для відтворення пісень, записаних у цьому популярному форматі. При наявності такої великої кількості Голосів, можуть виникнути труднощі з вибором потрібного. Але це не так. Зручна функція Пошуку по категорії дозволяє вибрати тип інструменту, який ви хочете відтворити - орган, гітара, синтезатор, струнні та будь-що інше - і потім вибрати конкретний голос. Всі Ваші улюблені звуки знаходяться на кінчиках пальців.

Повне управління

Синтезатори серії MM мають повністю самостійне управління. Оцініть деякі способи, які ви можете використовувати для додання енергії вашому перфомансу та для створення дійсно видатних пісень.

Арпеджіатор

Використовуючи арпеджіатор, ви отримаєте неймовірне задоволення і пробудити в собі натхнення. Ця функція дозволяє автоматично запускати повторювані ритмічні фрази, рифи, арпеджірованние акорди і мелодійні фрагменти - і навіть гармонічно змінювати їх за допомогою нот і акордів, які ви граєте лівою рукою. ММ8 і ММ6 поставляються з 213 вбудованими типами арпеджіатор, що забезпечують вас великою кількістю музичних користувальницьких та існуючих патернів, що ви могли будинку записати вашу пісню. Басів арпеджіо і закільцьовані ритми ударних також знадобляться вам для створення динамічних рифів і бітів для ваших композицій.

Підстройте ваш звук

Після виклику синтезованого голосу, ви можете просто зіграти його як статичний звук, натискаючи на клавіші, або можете піднятися на інший рівень і підстроїти звук під час гри за допомогою чотирьох обертових ручок регулювання. Нехай він буде співучим, і нехай він буде різким. Змініть настроювання зрізу і резонансу фільтра для зміни текстури в режимі реального часу і підстроювання параметри атаки і відпускання для повного завершення динамічного відчуття голосу під час гри.

Патерни для імпровізації

Хочете трохи натхнення? Синтезатори ММ8 і ММ6 мають повний комплект патернів, який дає вам потужний ритмічний фон в широкому діапазоні музичних стилів - включаючи Hip Hop, Rap, R & B, Dance, Ambient, Pop, Rock, Jazz. Ці паттерни все, що вам необхідно для просування вашої музики в правильному напрямку. Більш того, ці патерни настільки близькі до реальних, наскільки це можливо. Патерни, які жорстко стоять в грув, але ніколи не звучать механічно. Лупи ударних з відчуттям живого виконання, в яких ударні танцюють і парять, при цьому ніколи не вибиваючись із ритму "Рифи і лики, отримані в результаті натхнення, змушують вас рухатися вперед і допомагають створювати серйозну музику.

Виразність, схожа на піаніно - клавіатура з молоточковим механізмом (Graded Hammer)

Спираючись на тривалий досвід (понад 100 років!) У створенні чудових акустичних піаніно, компанія Yamaha встановила на MM8 чудову експресивну клавіатуру GHS (Graded Hammer Standard). Якщо ви піаніст, то помітите і оціните різницю відразу після дотику до клавіш - інструмент дає таке ж відчуття і відгук, як і рояль. Клавіші молоточкової клавіатури GHS важче в нижньому регістрі і легше у верхньому. Це дає вам краще управління звуком.

Створення пісні

Синтезатори MM8 і MM6 є ідеальними інструментами для запису пісень і створення демонстраційних пісень. Потужне, автентичне звучання синтезаторів серії ММ, а також всі його динамічні патерни і арпеджіатор гарантують професійне звучання треків. На інструменті може бути записано до п'яти користувальницьких пісень, а за допомогою вбудованого на задній панелі USB роз'єму, ви можете зберегти до 400 пісень на карту пам'яті USB або флешку. Фактично USB підключення дозволяє зберегти файли патерну, налаштування перформансу і всі інші дані, створені Вами, будуть перенесені в комп'ютер для архівації та систематизації. Пісні можуть бути збережені в універсальному форматі SMF для використання на будь-якому пристрої, сумісному з SMF, включаючи програмне забезпечення DAW.

В студії

Вдома чи в студії, синтезатори ММ8 і ММ6 можуть служити в якості центру системи виробництва музики. В даний час велика частина музики пишеться за допомогою комп'ютера. Підключаються до комп'ютерів клавіатури MM ідеально підходять для цих цілей. Для під'єднування клавіатури досить усього лише USB кабелю, і ви отримуєте компактну студію запису, з повним набором необхідних функцій. Для того, щоб гарантувати вам перевагу, була включена вільно поширювана копія програми Cubase AI 4 - сучасне програмне забезпечення створення музики, яка включає все необхідне для запису даних перфомансу з ММ8 або ММ6 через MIDI (і навіть використання плагін синтезаторів в програмному забезпеченні), редагування даних, обробки звуків за допомогою ефектів, аранжування їх в декілька треків і виконання фінального відомості.

Програмне забезпечення CUBASE AI 4

Програмне забезпечення Cubase AI 4, що постачається разом з синтезаторами серії MM, використовує потужність цифрової робочої станції Steinberg Cubase 4 для забезпечення вас комплектом удосконалених, простих у роботі, програмних інструментів, і розширеними можливостями запису і створення музики. На додаток до вдосконаленим запису і редагування аудіо, програма Cubase AI 4 пропонує ряд можливостей MIDI секвенсірованія, цілий набір плагін ефектів VST і програвач семпли HALionOne, що використовує обрані хвилі з відомих синтезаторів Yamaha MOTIF. Основні характеристики програми CUBASE AI 4 - аудіо пристрій Cubase 4. - 48 аудіо треків і до 64 MIDI треків - 25 плагін ефектів VST, включаючи 15 нових плагін ефектів VST3. - Програма відтворення семплів HALionOne з обраними хвилями MOTIF. - Підключення та відтворення установки VST / MIDI. - Інтеграція з системою Studio Connections. - 20 MIDI музичних стилів 48 - аудіо лупів ударних.

MM6 - новий синтезатор, містить більше 540 високоякісних голосів (багато хто з них взяті від MOTIF), в діапазоні від акустичних музичних інструментів до унікальним звуків синтезатора. Арпеджіатор плюс проста Chords функція, Колективна клавіатура, можливість запису ваших композицій на вбудований секвенсор або відтворення MIDI файлів по USB MIDI порту з зовнішнього секвенсора.


Клавіатура: 61 клавіша

Генератор звуку: AWM (70 Мб)
 

Поліфонія: 32 ноти

Звуки: 546 голосів, 22 звуку ударних

 

Управління: 64 варіанта (Single Voice, Dual Voice, Split Voice, Dual plus Split Voice)

Семплер: 168 патернів, 213 арпеджіо

 

Процесор ефектів: ревербератор (25 типів), хорус (30 типів), DSP (189 ефектів), майстер-еквалайзер (5

різних настройок)
 

Метроном з функцією TAP TEMPO

Дисплей: РК, 320 х 240 пікселів

 

Вага: 5 кг
 

Габарити: 948.5 x 374.2 x 122.8 mm
 

Програмне забезпечення: в комплекті

 Фото Синтезатор YAMAHA MM6

Синтезатор YAMAHA MM6 фото 0
Синтезатор YAMAHA MM6 фото 1
Синтезатор YAMAHA MM6 фото 2
Товари схожі на Синтезатор YAMAHA MM6

Синтезатор Yamaha R300 луцьк
Синтезатор Casio WK-210 луцьк
Синтезатор YAMAHA PSR-E433 луцьк
Синтезатор Casio CTK-900 луцьк
Синтезатор Yamaha R200 луцьк

Інші товари схожі на Синтезатор YAMAHA MM6

Акустична система Soundking SKFI042 луцьк
2900 грн.
Класична гітара Yamaha C40M луцьк
3230 грн.
Акустична система JBL JRX125 луцьк
Акустична система Behringer B 1220 PRO Eurolive луцьк
10800 грн.
Акустична система B-52 MX15 луцьк
6700 грн.
Шукати на порталі: синтезатор Yamahaсинтезатор луцксинтезаторсинтезатор в луцкесинтезаторы луцкстнтезаторы оптомсинтезатор ценасинтезаторы ценасинтезатор купитьсинтезаторы ценысинтезаторы недорогосинтезатор недорогокупить синтезаторсинтезатор Yamahaсинтезатор луцксинтезаторсинтезатор в луцкесинтезаторы луцкстнтезаторы оптомсинтезатор ценасинтезаторы ценасинтезатор купитьсинтезаторы ценысинтезаторы недорогосинтезатор недорогокупить синтезатор

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу