Синтезатор YAMAHA PSR-S710, Луцьк

Синтезатор YAMAHA PSR-S710, Луцьк

Синтезатор YAMAHA PSR-S710
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Музичні інструменти
Телефон: .............. дивитись контакти
Запитувати:
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Синтезатор YAMAHA PSR-S710

Синтезатор YAMAHA PSR-S710

 

Виражайте свою творчість і музичні фантазії без кордонів!

61-клавішна цифрова робоча станція з великим РК дисплеєм і технологією MegaVoice.

232 стилі акомпанементу, включаючи стилі з технологією MegaVoice
Великий РК дисплей з відображенням нот і тексту
Функція USB аудіо записи
Відображення текстових файлів
LAN порт для прямого підключення до мережі Інтернет (IDC)

Оснащений набором чудових тембрів, а також здатний підкорити будь-якого музиканта різноманітністю музичних стилів і жанрів, цей інструмент допоможе реалізувати весь Ваш творчий потенціал!

Клавіатура / Поліфонія

П'ятиоктавний 61-клавішна динамічна клавіатура. 128-нотна поліфонія.

Тембри і Стилі

387 реалістичних інструментальних тембрів, 480 XG тембрів, 24 набору ударних / ефектів і 232 стилю акомпанементу відкриють Вам доступ до будь музичному стилю і дозволять одержати максимальне задоволення від виконання.

Технологія MegaVoice

Тембри з використанням цієї технології складаються з складних багатошарових семплів з передовою системою активації при різних рівнях «velocity» (швидкості натискання на клавішу). Це дозволяє отримати незвичайно реалістичне інструментальне звучання. Тембри MegaVoice складаються не тільки з базових семплів інструменту, але також включають в себе звуки, що вносяться виконавської технікою і шумами звернення. У гітари, наприклад, виконавець почує відкрите і заглушене звучання струн, глухі ноти, ефекти хаммер, слайд, флажолети, а також шуми вносяться при палацовий грі та грі акордами. Загалом, можна сказати, що MegaVoice повторює музичний характер поведінки інструменту. І це дає можливість синтезатору наблизиться до реального звучання акустичного інструменту.

Трубчастий Орган

Ця особлива функція не тільки дає Вам цілий набір музично багатих і розкішних звуків органу, але також дозволяє створювати свої оригінальні тембри органів, точно також як у звичайному органі, змінюючи (збільшуючи або зменшуючи) довжину труб і додаючи перкусійні звуки.

Великий РК дисплей

Великий РК дисплей забезпечує відображення графічної та допоміжної інформації для інтуїтивного і безпомилкового керування пристроєм. Він відображає насичене, але тим не менш, зручну для сприйняття інформацію для управління приладом. На екрані дисплея для користувача відображаються акорди, нотний запис партитур, текст, інформація про тембру і стилях та багато іншого.

Відображення текстових файлів

Ця функція дозволить Вам переглядати текстові файли, створені на комп'ютері. Навіть якщо композиція не містить в собі дані з текстом, Ви можете вивести на дисплей файл з текстом. Ця функція буде дуже корисна при демонстрації допоміжної інформації, такий як текст, акорди, і ноти.

USB Аудіо Запис

Ви можете записувати свої твори у вигляді аудіо даних (. Wav формат) на зовнішній USB-флеш носій.

Мультіпеди / Пам'ять / Функція One Touch Setting

Ви можете прикрасити свій музичний твір декількома попередньо встановленими фразами використовуючи Мультіпеди (Multi Pads). Їх також можна синхронізувати зі швидкістю відтворення стилю / композиції. Інформація про налаштування та зберігається в пам'яті інструменту а також функція One Touch Setting дозволяють швидко і легко вибрати і завантажити панельні настройки інструменту.

Пошук Музики

Ви хочете зіграти в певному музичному жанрі, але не знаєте які налаштування вибрати? Що робити в цьому випадку? Відповідь на це питання дасть функція Пошуку Музики (Music Finder). Вона пропонує великий вибір музичних стилів із запрограмованими тембрами і установками ефектів. Просто виберіть відповідний музичний стиль або композицію. У відповідності з назвою композиції або музичним стилем, який Ви вибрали, підбираються найбільш відповідні тембри, темп і стиль акомпанементу. Просто композицію і починайте грати.

Пряме Підключення до Інтернету (IDC)

Підключіть Ваш інструмент до мережевого кабелю (LAN) і отримаєте доступ до світової музичної мережі! Корпорація Yamaha створила новий зручний сервіс в режимі онлайн для музикантів, де б вони не знаходилися: Пряме Підключення до Інтернету - Internet Direct Connection (IDC). Функція IDC дозволяє підключити інструмент напряму до мережі Інтернет без комп'ютера і досліджувати тисячі пісень MIDI на нашому вебсайті, а також завантажити улюблену музику для відтворення на інструменті.

Пошук Музики +

Цей сервіс дозволяє, підключивши інструмент до мережі Інтернет (IDC), шукати і додавати бажані дані про композиції і панельних установках в інструмент. Для більш детальної інформації, відвідайте сайт: http://services.music.yamaha.com/musicfinder/

LAN порт

LAN порт призначений для проводового інтернет підключення і являє собою роз'єм LAN як на персональному комп'ютері. При підключенні, він забезпечує прямий доступ до спеціального сервісу корпорації YAMAHA "Internet Direct Connection (IDC)" без допомоги комп'ютера. Після виходу в мережу з використанням IDC, ви зможете завантажити потрібний вміст відразу на інструмент. І це лише початок - розваги та задоволення тільки починаються!

USB TO DEVICE термінал

Вставте USB-флеш носій в роз'єм USB TO DEVICE на інструменті. Це дозволить Вам зберігати і завантажувати настройки і створені на інструменті композиції, а також зчитувати дані з підключеного пристрою.

USB TO HOST термінал

Підключіть цей роз'єм і скористайтеся перевагою величезного світу музичного комп'ютерного програмного забезпечення. Підключення та налаштування дуже проста. Ви зможете відтворити всі записані на комп'ютері партії різних інструментальних звуків, на одному інструменті.
 

Клавіатура 61 динамічна повнорозмірна клавіша
 

Механіка Organ Style
 

Тон-генератор AWM Stereo Sampling
 

Поліфонія 128 нот
 

Тембри 387 Voices + 24 Drum / SFX Kits + 480 XG + GM2 + GS (for GS Song Playback), 15 Mega Voices, 23

Sweet! Voices, 33 Cool! Voices, 19 Live! Voices, 10 Organ Flutes!
 

Стилі 232 (INTRO x 3, MAIN VARIATION x 4, FILL x 4, BREAK, ENDING x 3)
 

Секвенсор 16-трековий
 

Розділення клавіатури Dual / Layers, Split
 

Дисплей Full Dot LCD 320 х 240, монохромний
 

Композиції 5
 

Ефекти Ревербератор (42 Preset + 3 User), хорус (71 Preset + 3 User), майстер-еквалайзер
 

Пам'ять 1.4MB
 

Пристрій зберігання Flash ROM, USB to Device
 

Метроном 5 - 500, Tap Tempo
 

Система навчання Follow Lights, Any Key, Karao-Key, Performance Assistant Technology (PAT)
 

Транспонування -12 - 0 - +12
 

Аналогові виходи Лінійний вихід (R, L / L + R), вихід для навушників
 

MIDI In / Out
 

USB TO DEVICE Так
 

USB TO HOST Так
 

LAN Так
 

Акустика 12W x 2
 

Товари схожі на Синтезатор YAMAHA PSR-S710

Синтезатор YAMAHA MM6 луцьк
Синтезатор Yamaha R300 луцьк
Синтезатор Casio WK-210 луцьк
Синтезатор YAMAHA PSR-E433 луцьк
Синтезатор Casio CTK-900 луцьк

Інші товари схожі на Синтезатор YAMAHA PSR-S710

Акустична система Soundking SKFI042 луцьк
2900 грн.
Класична гітара Yamaha C40M луцьк
3230 грн.
Акустична система JBL JRX125 луцьк
Акустична система Behringer B 1220 PRO Eurolive луцьк
10800 грн.
Акустична система B-52 MX15 луцьк
6700 грн.
Шукати на порталі: синтезатор Yamahaсинтезатор луцксинтезаторсинтезатор в луцкесинтезаторы луцкстнтезаторы оптомсинтезатор ценасинтезаторы ценасинтезатор купитьсинтезаторы ценысинтезаторы недорогосинтезатор недорогокупить синтезаторсинтезатор Yamahaсинтезатор луцксинтезаторсинтезатор в луцкесинтезаторы луцкстнтезаторы оптомсинтезатор ценасинтезаторы ценасинтезатор купитьсинтезаторы ценысинтезаторы недорогосинтезатор недорогокупить синтезатор

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу