Синтезатор YAMAHA PSR-S910, Луцьк

Синтезатор YAMAHA PSR-S910, Луцьк

Синтезатор YAMAHA PSR-S910
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Музичні інструменти
Телефон: .............. дивитись контакти
Запитувати:
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Синтезатор YAMAHA PSR-S910

Синтезатор YAMAHA PSR-S910

 

Робоча станція PSR-S910 з розширеним набором тембрів і ефектів, дивовижною різноманітністю музичних жанрів і нових стилів - це приголомшливий інструмент створення музики з безмежними можливостями.

Клавіатура / Поліфонія

61 клавіша, чутлива до сили натискання, 128-нотна поліфонія.

Широкий вибір тембрів і стилів

678 реалістичних тембрів музичних інструментів, 480 XG-тембрів, 25 наборів ударних / SFX-ефектів і 322 стилю акомпанементу, включаючи етнічні, що робить заняття музикою ще цікавіше.

Тембри Super Articulation

Абсолютно новий рівень реалізму і виразності. Це надзвичайно автентичні тембри різних інструментів, що відображають унікальні особливості виконання - швидке ковзання пальця по струнах гітари або залігованние фрази з придихом на саксофоні.

Технологія MegaVoice

Ця технологія передбачає розподіл всієї клавіатурі синтезатора безлічі семплів з виключно точною реакцією на силу натиснення клавіш, забезпечуючи неймовірно автентичне звучання різних інструментів. Тут використані семпли не тільки з базовим звучанням кожного інструменту, але і з характерною для нього виконавської технікою. Наприклад, вибравши тембр гітари, ви чуєте різницю у звучанні відкритих і притиснутих струн, «мертві ноти», ефекти прийомів хаммер-он і пулл-офф, слайди, флажолети, шум при ударі по струнах і зачіпанні корпусу. З технічної точки зору технологія MegaVoice імітує поведінку вибраного інструменту. З виконавської точки зору - дозволяє витягувати на клавішах незвичайно реалістичні звуки самих різних інструментів, коли використовуються стилі автоакомпанементу.

Тембри Organ Flutes

Функція Organ Flutes не тільки дає доступ до повного набору потужних і насичених звуків традиційного духового органу, але і дозволяє створювати власні тембри - за рахунок «збільшення або зменшення» довжини регістрів і додавання перкусійні звуків.

Вокальний гармонайзер

Дивовижна функція Vocal Harmony на основі вашого співу автоматично створює фонові вокальні гармонії. Можна навіть чоловічі голоси такого «бек-вокалу» замінити жіночими, або навпаки.

5,7-дюймовий РК-дисплей з активною матрицею

У цій моделі використовується кольоровий РК дисплей з активною матрицею високої роздільної здатності 320 x 240 точок. На великому і яскравому 5,7-дюймовому екрані з високою чіткістю відображаються ноти, текст, основні налаштування і параметри, добре помітні навіть при сильному освітленні.

Перегляд тексту

Ця функція дозволяє переглядати текстові файли, створені на комп'ютері, що робить можливим відображення слів з пісень, в яких ці дані не прописані. На екран можна виводити також власні таблиці акордів, примітки та ноти.

USB аудіоінтерфейс і відтворення МР3-файлів

Ви можете записувати своє виконання у вигляді аудіоданих на USB-накопичувач. Підключіть до інструмента гітару і запишіть виконання разом з гітарою. Або, підключивши мікрофон, ви можете записати свою гру з вокалом. Інструмент також дозволяє відтворювати аудіофайли у форматі MP3 (. Mp), використовуваному комп'ютерами та портативними плеєрами.

Функція Multi Pad Sync, реєстраційна пам'ять і OTS

Ви можете урізноманітнити своє виконання пресетнимі фразами, використовуючи арпеджіратори Multi Pad. Їх можна навіть синхронізувати зі стилем / композицією. Видима на дисплеї інформація про реєстраційної пам'яті і OTS (Налаштування одним дотиком) допомагає легко і швидко конфігурувати налаштування системи.

Music Finder

Як бути, якщо ви хочете зіграти що-небудь у певному музичному жанрі, але не знаєте, які налаштування вибрати? Вам допоможе функція Music Finder. Вона дає доступ до великої бібліотеці музичних стилів із запрограмованими тембрами та ефектами. Вам пропонуються оптимальні варіанти тембру, темпу і акомпанементу. Просто вкажіть назву композиції і починайте грати.

Онлайн-сервіс, музика за запитом (IDC)

Включіть інструмент і увійдіть у всесвітню музичну мережу! Корпорація Yamaha створила новий, вельми цінний сервіс в режимі онлайн для музикантів усього світу: IDC (Internet Direct Connection - Пряме Інтернет-з'єднання). Функція IDC дозволяє підключити інструмент безпосередньо до Інтернету без комп'ютера, даючи доступ до тисяч MIDI-композицій на нашому веб-сайті та дозволяючи завантажувати будь-які з них для відтворення у себе на інструменті.

Music Finder +

Цей сервіс дає можливість підключитися до Інтернету (IDC) з метою пошуку і завантаження в інструмент налаштувань панелі або композицій. Більш детальну інформацію про цей сервіс ви знайдете за адресою http://services.music.yamaha.com/musicfinder/

Порт LAN

Порт LAN призначений для проводового Інтернет-з'єднання - те ж саме, що і роз'єм LAN на комп'ютері. При підключенні він забезпечує прямий доступ до спеціального сервісу YAMAHA «Internet Direct Connection (IDC)» без комп'ютера. Після виходу в мережу з використанням IDC ви зможете завантажувати потрібні дані безпосередньо в пам'ять інструменту.

Роз'єм USB TO DEVICE

Вставте USB-накопичувач у роз'єм USB TO DEVICE на панелі інструменту. Це дозволяє зберігати або завантажувати задані настройки і створені на інструменті композиції, а також зчитувати дані з підключеного пристрою.

Роз'єм USB TO HOST

Підключіть до гнізда, персональний комп'ютер і скористайтеся перевагою величезного світу музичного програмного забезпечення. Процедура підключення та налаштування дуже проста. Разом зі своїм виконанням ви зможете відтворювати партії інших інструментів, записані на комп'ютері.
 

Клавіатура 61 повнорозмірна динамічна клавіша
 

Механіка Organ Style
 

Тон-генератор AWM Stereo Sampling
 

Поліфонія 128 нот
 

Тембри 678 Voices + 28 Drum / SFX Kits + 480 XG + GM2 + GS (for GS Song Playback), 38 S.Articulation Voices, 18 MegaVoices, 24 Sweet! Voices, 29 Live! Voices, 46 Cool! Voices, 10 Organ Flutes!
 

Стилі 322 (293 Pro Styles, 29 Session Styles)
 

Секвенсор 16-трековий
 

Розділення клавіатури Dual / Layers, Split
 

Дисплей Кольоровий TFT QVGA LCD
 

Композиції 5 вбудованих в пам'яті
 

Ефекти DSP 1: 271 Preset + 3 User, DSP 2-4: 128 Preset + 10 User, Reverb (42 Preset + 3 User), Chorus (71

Preset + 3 User), Master EQ (5 Preset), Part EQ (28 Parts)
 

Пам'ять 2.4MB
 

Пристрій зберігання Flash ROM, USB to Device
 

Метроном Так, 5 - 500, Tap Tempo
 

Система навчання Follow Lights, Any Key, Karao-Key, Vocal CueTIME, Performance Assistant Technology (PAT)
 

Транспонування Так, -12 - 0 - +12
 

Аналогові виходи Лінійний вихід (R, L / L + R), вихід для навушників
 

MIDI In / Out
 

USB TO DEVICE Так
 

USB TO HOST Так
 

LAN Так
 

Товари схожі на Синтезатор YAMAHA PSR-S910

Синтезатор YAMAHA MM6 луцьк
Синтезатор Yamaha R300 луцьк
Синтезатор Casio WK-210 луцьк
Синтезатор YAMAHA PSR-E433 луцьк
Синтезатор Casio CTK-900 луцьк

Інші товари схожі на Синтезатор YAMAHA PSR-S910

Стробоскоп TECHNOLIGHT SRL-523 DMX луцьк
Уточ. грн.
Шукати на порталі: синтезатор Yamahaсинтезатор луцксинтезаторсинтезатор в луцкесинтезаторы луцкстнтезаторы оптомсинтезатор ценасинтезаторы ценасинтезатор купитьсинтезаторы ценысинтезаторы недорогосинтезатор недорогокупить синтезаторсинтезатор Yamahaсинтезатор луцксинтезаторсинтезатор в луцкесинтезаторы луцкстнтезаторы оптомсинтезатор ценасинтезаторы ценасинтезатор купитьсинтезаторы ценысинтезаторы недорогосинтезатор недорогокупить синтезатор

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу