ПідрубрикиШафи купе в Луцьку

Щебінь

Купити Щебінь на ринку сьогодні не складає труднощів, якщо використовувати інтернет для пошуку товарів які вас цікавлять. Але, як показує практика, не всі товари успішно продаються через інтернет і знаходять своїх цільових замовників. Чому так відбувається? Справа в тому що є два вирішальні чинники, що визначають ефективність просування товару в інтернеті. По-перше - це якість розміщення товару. Яку інформацію повинен отримати замовник, щоб прийняти рішення про придбання такого товару, наприклад, як Щебінь ? На рішення замовника впливає наявність на інтертнет - сторінці фотографії товару, детального опису характеристик, умови продажу і постачання товару, контакти постачальника. Якщо вся ця інформація викладена на сторінці товару, можна з 90% гарантією стверджувати що відвідувач сторінки товару буде конвертовано у статус замовника. І в цій ситуації є ще один важливий момент, який часто впливає на продажі конкретного товару - менеджмент підприємства -постачальника. Наприклад, замовник знайшов в інтернеті сторінку товару. На сторінці він отримав всю необхідну інформацію для прийняття рішення купити Щебінь . Він оформляє і відправляє замовлення товару на e-mail постачальника, але йому ніхто не відповідає. Замовник набирає постачальника за телефонами, вказаними в контактах на сторінці товару, і також залишається непочутим. Таким чином, якісне розміщення товарів в інтернеті має підкріплюватися готовністю постачальника активно відповідати на запити своїх замовників і приділяти їм необхідну увагу - це перша формула успішних продажів товарів через інтернет.


Другий чинник, що визначає ефективність продажів товарів в інтернеті - місце їх розміщення. Наведемо простий приклад. Є дві компанії кожна з яких продає Щебінь . В однієї місячний обсяг продажів становить 200 000 грн., В іншої - 10 000 грн. А справа в тому, що перша компанія розміщує свої товари крім сайту підприємства додатково на популярних торгових інтернет-ресурсах - повний асортимент продукції, фото, опис товарів, умови продажу і постачання, розширені контакти підприємства для замовників, пошукова оптимізація. Якщо підприємство орієнтоване на інтернет торгівлю, то розмістивши товари, наприклад, на Західній торговельній площадці navolyni.com, Комапанія щодня отримує аудиторію потенційних замовників своїх товарів і гарантію присутності своєї продукції на популярних пошукових системах. У другому випадку компанія орієнтована на просування продажів товарів через безкоштовні дошки оголошень в інтернеті, при такому розміщенні підприємство не може розраховувати на гарантії залучення цільового замовника товарів. Такий вид просування товарів в інтернеті розрахований більше на удачу і везіння підприємства-постачальника.


Шановні замовники товарів у рубриці Щебінь торговельної площадки navolyni.com. З метою економії часу звертайте увагу в першу чергу на товари з позначкою VIP ПОСТАЧАЛЬНИК. Постачальники цієї групи пройшли перевірку фахівцями торгового майданчика на актуальність товарних пропозицій, прайс-листів (опублікованих цін на товари), контактів підприємств-постачальника.

Купити Щебінь, Ціна, Фото

Щебінь в Луцьку

Бетон, Цемент, Щебінь, Цегла
Ковель
067-334-21-34
Щебінь фракції 5*20 в Луцьку

ФОП Шолотюк В.П.
Луцьк
0505299520
Щебінь базальтовий в Луцьку

камінь, щебінь, пісок
Ковель
(097) 90-77-451
Щебінь базальтовий в Луцьку

ФОП Токарчук Віктор Сергійович
Луцьк
0996554243
Продаж щебеня в Луцьку

ВИШКІВ БРУК
Луцьк
(0332)242070
Щебінь в Луцьку

Шлакоблоки луцьк
Луцьк
0501976869 - Віктор
Горизонтальна маркіза Rodi в Луцьку

ЗахідВікнаСервіс
Луцьк
(0332) 71 70 54
Щебінь в Луцьку

Продаж будівельних матеріалів з доставкою
Луцьк
+380 << показати тел.
Шлак доменний вагонами. в Луцьку

Сітен
Дніпропетровськ
+380 << показати тел.
Щебінь гранітний, єврощебінь, відсів в Луцьку

ТОВ
Волинська обл.
+380 << показати тел.
Щебінь гранітний в Луцьку

Все для будівництва
Волинська обл.
+380 << показати тел.
Пісок, щебінь, відсів, землю в Луцьку

Пісок-щебінь Луцьк
Луцьк
+380 << показати тел.


Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись