Стоматологія, ортодонтія, Івано-Франківськ

Стоматологія, ортодонтія, Івано-Франківськ

Стоматологія, ортодонтія
Контакти продавця:
Постачальник: ....... СІМЕДГРУП
Телефон: .............. дивитись контакти
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Стоматологія, ортодонтія

Проводить: 

Лікар-стоматолог-ортодонт

Грищук Наталія Зіновіївна

Лікар-стоматолог-терапевт

Ільницька Олександра Мар’янівна

Лікар-стоматолог-терапевт

Васько-Баранова Олександра Степанівна

Технічне виконання: 

Стоматологічна установка фірми BIOMED

Виробник: фірма Biomed

Рік випуску: 2011

 

Апарат VECTOR

Виробник: фірма Dürr Dental, Німеччина

Рік випуску: 2011

Послуги: 
 • Терапевтична стоматологія
 • Парадонтологія
 • Ендодонтичнелікування
 • Ортодонтія (із застосуванням ортодонтичних пластин та різного виду брекетів)
 • Лікувально-діагностичний центр "СІМЕДГРУП" пропонує наступні послуги:

  • Терапевтична стоматологія
  • Парадонтологія
  • Ендодонтичнелікування
  • Ортодонтія (із застосуванням ортодонтичних пластин та різного виду брекетів).

  VECTOR-терапія

  Cучасні технології дозволяють ефективно лікувати серйозні захворювання протягом одного-двох сеансів. Одним з таких апаратів, який показав свою високу ефективність є система VECTOR, яка призначена для лікування пародонтиту за допомогою ультразвуку. Це є новий напрямок в лікуванні парадонтиту, у результаті якого значно збільшується термін ремісії захворювання.

  Людей із генералізованим парадонтитом турбують такі проблеми, як кровоточивість ясен, неприємний запах з роту, оголення коренівзубів, рухливість зубів і їх, так зване «видалення». Метою лікування такого захворювання є швидке, надійне і безболісне усунення цих проблем, а також підтримка досягнутого лікувального ефекту (ремісії) за допомогою Vector-терапії.

  Підготовка до Vector-терапії проводиться у кілька етапів. По-перше, необхідна професійна гігієна зубів ультразвуковим скеллером. Другим етапом є санація порожнини рота — видалення зубів, що не підлягають лікуванню, лікування карієсу, заміна старих пломб і корекція реставрацій. Потім за показаннями проводиться тимчасове шинування та протезування, пластика вуздечок губи та язика.

  Тільки після проведення підготовки лікар-стоматолог лікувально-діагностичного центру "СІМЕДГРУП" використовує для лікування парадонтиту систему Vector. Завдяки ультразвуковій вібрації, що передається на навколишню рідину, здійснюється видалення бактерійі підясеневих зубних каменів. При цьому не відбувається пошкодження ясен і зубів. Парадонтальна кишеня інтенсивно обробляється і промивається. У процесі застосовується суспензія дуже схожа на зубну пасту, що очищає зуб в найважкодоступних місцях ясен. Результатом такої терапії є гладкі рівні поверхні коренів і значне зменшення кількості бактерій, що призводить до швидкого одужання. Парадонтальні кишені помітно зменшуються, припиняється кровоточивістьясен, зменшується рухливість зубів. Доведено, що лікування Vector системою практично безболісне.

  Через 4–6 тижнів необхідно провести підтримуючу Vector-терапію. Для стабільного та довгострокового результату процедуру потрібно повторювати 2 рази на рік, виконувати рекомендації лікаря та дотримуватися гігієни порожнини рота.

  Пародонтологічне лікування

  Зубний камінь, біоплівка і бактерії видаляються тонкими інструментами з поверхонь коренів до самого дна пародонтальної кишені навіть ванатомічно складних областях, таких як біфуркації, не пошкоджуючи м'яких тканин.

  Поверхні коренів очищуються (а не «вискоблюються») і поліруються за допомогою полірувальної суспензії Vector Fluid Polish, що містить частинки гідроксилапатиту.

  Підтримуюча терапія

  Підтримуючі процедури є частиною пародонтологічного лікування. Регулярна перевірка пародонтальних кишень на предмет їх повторного інфікування, а також профілактичні заходи, повторювані через певні проміжки часу, є важливою частиною підтримуючої терапії.

  Регулярні підтримуючі заходи проводяться з використанням інструментів з вуглецевого волокна. Завдяки цьому повторні процедури абсолютно прості і щадні.

  Лікування періімплантита

  Запалення тканин навколо імпланта є однією з найважливіших проблем імплантології. Система «Вектор» найкращим чином підходить для видалення нальоту, бактерій і біоплівки з поверхонь імплантів, не пошкоджуючив процесі обробки чутливі матеріали та супраконструкції. Інструменти з вуглецевого волокна в комбінації з полірувальною суспензією Vector Fluid Polish прекрасно підходять для лікування періімплантита. 

  Озоно-терапія

  Одним із ефективних методів лікування захворювань тканин пародонта єозонотерапія, яка знайшла застосування завдяки своїм властивостям: бактерицидним, гемостатичним, дезінтоксикаційним, імуностимулюючим, протизапальним та ін., при практично відсутніх побічних ефектах і алергічних реакціях.

  У запропонованому методі лікування у лікувально-діагностичному центрі застосовують апарат OzoneMed, який генерує озон. Завдяки оснащенню спеціальними зондами здійснюють подачу озону до тканин пародонту. Фаза генерації озону активно використовується для нейтралізації негативно заряджених клітинних мембран бактерій, грибів, вірусів. Процес руйнування мікроорганізмів досягається притягуванням негативно заряджених клітин бактерій до позитивно зарядженої молекули озону. Через певний проміжок часу, уже безпосередньо у тканинах пародонту, проходить реакція розпаду озону до молекулярного кисню, який продовжує активну антимікробну дію.

  Готують апарат OzoneMed до роботи дотримуючись чітких вказівок інструкції. Для обробки тканин пародонту застосовують зонд № 1. Діаметр зонду становить 1,5 мм, довжина-8 мм. При правильному застосуванні скляний наконечник є безпечний. Встановлюють вихідний рівень потужності для першої процедури на 5Вт, а у наступні відвідування допустиме збільшення потужності до 8Вт, тривалість процедури становить -60 с. Для безпосереднього доступу до цієї ділянки молекул кисню робоча поверхня зонду № 1 не повинна контактувати з тканинами, оскільки озон швидко поширюється по них. Перед введенням зонду № 1 необхідно відкрити зубоясенну кишеню, застосувавши при цьому атравматичний пародонтальний зонд.

  Для лікування кожної вибраної ділянки потрібно від 30 до 60 с, за цей проміжок часу відбувається реакція окислення, внаслідок якої проходить деактивація клітин бактерій і утворення перекису водню. Рекомендована кількість процедур від - 3 до 5, з інтервалом в два дні.

  Таким чином, запропонований спосіб антимікробної обробки тканин пародонту сприятиме більш ефективному та тривалому досягненні протимікробної дії у пародонтології, отриманні більш швидкого гемостазу після зняття зубних відкладень, а крім того, озон знижує можливість неправильного або неконтрольованого застосування антибіотиків, і найважливіше, зменшує психологічну травму пацієнта за рахунок скорочення кількості відвідувань лікаря-пародонтолога.Фото Стоматологія, ортодонтія

Стоматологія, ортодонтія фото 0
Товари схожі на Стоматологія, ортодонтія

Кардіологія луцьк
Склерозуюча терапія луцьк
Гінекологія луцьк
Реанімація луцьк
Інші спеціальності луцьк

Інші товари схожі на Стоматологія, ортодонтія

УЗД при вагітності луцьк
Реставрація зубів вінірами луцьк
Всі види пластичних операцій луцьк
Акваріумна риба (Півник), Луцьк луцьк
Лазерна хірургія шийки матки луцьк
Шукати на порталі: КардіологіяФункціональна діагностикастоматологіяортодонтіягінекологіяКонсультація флеболога

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу