Студійний монітор YAMAHA HS50M, Луцьк

Студійний монітор YAMAHA HS50M, Луцьк

Студійний монітор YAMAHA HS50M
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Музичні інструменти
Телефон: .............. дивитись контакти
Запитувати:
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Студійний монітор YAMAHA HS50M

Студійний монітор YAMAHA HS50M

 

Нова HS-серія референсних студійних моніторів, створена відділенням Yamaha Studio Monitor Engineering для отримання чіткої звукової картини і гладкої АЧХ. Чи працюєте Ви в стерео або 5.1, добре звучний мікс на HS моніторах, буде також добре звучати на більшості акустичних систем. Це основне завдання референсних моніторів. Ця серія не тільки звучить, але і виглядає відмінно. Елегантні білі дифузори, знайомі по серії NS видають чудове звучання, яке доповнює спеціально сконструйована система підвісу. Комбінація гвинтів і спеціального посадкового кільця зменшує паразитні вібрації і резонанси, дозволяючи гучномовцю виявити свій повний потенціал. Спеціально підібраний магніт підвищує відгук з низькочастотної області, дозволяючи одержати щільний і цільний низ. Твітер має поліпшений гладкоконтурний дизайн, здатний мінімізувати втрати в ВЧ випромінювачі. Екстра щільний матеріал мембрани зменшує резонанси, які впливають на читаність звуку в ВЧ області. В результаті - надзвичайно гладке, чітке звучання у всьому робочому діапазоні.

Монітори з вбудованими підсилювачами потужності для кожного випромінювача стали вибором професіоналів по всьому світу для систем моніторингу ближнього і середнього поля. На додаток до того, що в даному рішенні не потрібні додаткові підсилювачі потужності, той факт що підсилювач і гучномовець можуть бути ідеально підібрані за характеристиками системи в цілому говорить про те, що Ви отримуєте постійно якісне звучання в будь-яких умовах прослуховування. Бі-амплінг означає, що окремі підсилювачі живлять НЧ і ВЧ гучномовці. Це рішення позбавляє від проблем взаємодії між гучномовцями, а так само фазових аномалій, що вносяться пасивними фільтрами.

HS-серія моніторів оснащена екстра великими магнітами зі збільшеним магнітним потоком. У комбінації з поліпшеною конструкцією магнітного ланцюга магніти забезпечують потужний, однорідний і щільний магнітний потік, який в результаті забезпечує надзвичайно гладке і динамічне звучання в широкому частотному діапазоні.

Хоча стерео залишається основним форматом звукових програм, об'ємний 5.1 звук став обов'язковим аудіо форматом у багатьох задачах. Для правильного мікшування і виробництва об'ємного звуку необхідна 5.1 моніторна система. HS-серія - це ідеальне рішення для об'ємного моніторингу: наприклад 5 систем HS50M з саб-вуфером HS10W.

Робота системи багато в чому залежить від розміру, форми і акустичних властивостей приміщення, в якому вони використовуються. HS50M дають більший вибір при розрахунку кімнати й положення моніторів у ній за допомогою ROOM CONTROL, MID EQ і HIGH TRIM перемикачів. ROOM CONTROL може бути як компенсатор у випадку низькочастотного гулу, що виникає, коли системи розміщені близько до стін або в кутах. MID EQ – регулювання посилення / ослаблення в середньочастотному діапазоні, HIGH TRIM злегка «підрізає» верху.

 

2-х смуговий активний студійний монітор ближнього поля
 

Потужність 70 Вт бі амплінг (45 +25)
 

Частотний діапазон 55 Гц-20 кГц
 

Управління Level control для контролю вхідного рівня, MID EQ, ROOM CONTROL, HIGH TRIM

перемикачі, LOW CUT перемикач
 

Роз'єми XLR і TRS jack входи для балансних і небалансних сигналів
 

Додатково повне магнітне екранування
 

Розміри 165 x 222 x 268 мм
 

Вага 5.8 кг
 

Комплектація 5 "НЧ і 3/4" купольний ВЧ драйвер

Студійний монітор YAMAHA HS50MФото Студійний монітор YAMAHA HS50M

Студійний монітор YAMAHA HS50M фото 0
Товари схожі на Студійний монітор YAMAHA HS50M

Студійний монітор YAMAHA MSP7 Studio луцьк
Студійний монітор YAMAHA HS80M луцьк
Студійний монітор YAMAHA MSP5 Studio луцьк

Інші товари схожі на Студійний монітор YAMAHA HS50M

Акустична система Soundking SKFI042 луцьк
2900 грн.
Класична гітара Yamaha C40M луцьк
3230 грн.
Акустична система JBL JRX125 луцьк
Акустична система Behringer B 1220 PRO Eurolive луцьк
10800 грн.
Акустична система B-52 MX15 луцьк
6700 грн.
Шукати на порталі: студійні моніторикупити студійні моніторимонітори yamahaстудійні монітори yamahaмонітори yamaha купитимонітори yamaha луцькyamahaмонітори для студіїстудійний моніторстудійний монітор купитистудійний монітор луцькстудийные мониторыкупить студийные мониторымониторы yamahaстудийные мониторы yamahaмониторы yamaha купитьмониторы yamaha луцкyamahaмониторы для студиистудийный мониторстудийный монитор купитьстудийный монитор луцк

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу