Студійний монітор YAMAHA MSP7 Studio, Луцьк

Студійний монітор YAMAHA MSP7 Studio, Луцьк

Студійний монітор YAMAHA MSP7 Studio
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Музичні інструменти
Телефон: .............. дивитись контакти
Запитувати:
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Студійний монітор YAMAHA MSP7 Studio

Студійний монітор YAMAHA MSP7 Studio

 

СУЧАСНА КЛАСИКА

"STUDIO"- серія моніторів YAMAHA була створена з акцентом на референсне якість відтворення звучання для того, щоб дати Вам можливість чути абсолютно всі нюанси звучання, замість штучно «пофарбованого» звуку. Ці монітори несуть в собі традиції легендарних NS10M STUDIO, які стали визначальним елементом в принципах студійного моніторингу у величезній більшості професійних студій по всьому світу на багато років, починаючи з 80-х років минулого сторіччя. Але звукові технології не стоять на місці і за роки просунулися на неймовірний рівень, і громкоговорітельние системи також повинні відповідати часу. Нова модель активних студійних моніторів топ-класу MSP7 STUDIO здатна показати такий рівень дизайну і якості звучання, на який Ви зможете сміливо покластися в сучасних завданнях продюсування аудіо, включаючи комбінації цифрових і аналоговоих джерел, а також форматів об'ємного звуку.

БІ-АМПІНГ

У схеми з використанням декількох підсилювачів є ряд переваг, але ціна і додаткове обладнання можуть зробити її непрактичною в багатьох ситуаціях. З новими MSP7 STUDIO все що Вам необхідно - це джерело сигналу лінійного рівня. Низькочастотний «вуфер» розмірами 6.5 дюйма живиться від 80-ватний підсилювач потужності, а купольний дюймовий ВЧ твітер має власний 50-ватний підсилювач. У MSP7 STUDIO ця комбінація гучномовців та потужностей дозволяє досягти оптимального балансу між середньо-низьким і високочастотним діапазонами роботи «динаміків». Частотні діапазони розділені висококласним кроссоввером (до підсилювачів потужності), що мають спад -30дБ/Окт для обох, ФВЧ і ФНЧ фільтрів. Покроковий спад мінімізує Інтермодуляційні спотворення в близи частоти розділу смуг. В результаті цей критичний діапазон звучить незвичайно рівно і чисто. І той факт, що розділ смуг відбувається до посилення, говорить про мінімізацію втрат, спотворень і інтермодуляціонних спотворень, що вносяться пасивними кросоверами, працюючими на стадії вже посиленого сигналу.

ДЕТАЛІ, ЩО ВИЗНАЧАЮТЬ ЯКІСТЬ

Низькочастотний гучномовець і ВЧ твітер MSP7 STUDIO мають ряд важливих інноваційних рішень в конструкції, на пряму визначають покращена якість звучання. 6,5-дюймовий НЧ вуфер, наприклад, має особливо оброблений поліпропіленовий дифузор і гумовий обід з малим демпфуванням для отримання виключно гладкій АЧХ і м'якого низькочастотного звучання. Литий магнієвий каркас високої міцності дозволяє дифузору точно здійснювати механічні коливання і мінімізує фарбування звуку. ВЧ твітер оснащений титановою діафрагмою, що представляє ідеальну комбінацію малої ваги і високої міцності для надточного відтворення високих частот аж до 40кГц. Ця нечутна вухом кордон є всього лише музичної октавою до 20кГц, і рівний відгук в межах 40кГц дозволяє відтворювати чутний діапазон частот більш лінійно. Твітер також має потужний магніт для швидкого відгуку, і, відповідно натуральної передачі всіх перехідних процесів в електричному сигналі. Хвилевід твітера забезпечує рівномірну дисперсію випромінювання в секторі 120 º.

Але якість і точність виробництва, як матеріали і дизайн, також мають величезне значення в отриманні неперевершеної якості звучання. Мінімальна помилка в геометричному розташуванні мембрани і хвилеводу може призвести до фатальних помилок. Це ж відноситься до розташування котушок і магнітних кіл. Це деталі, які вимагають значних енергетичних та ресурсних витрат, і саме вони роблять нові MSP7 STUDIO моніторами екстра класу!

Магнітне екранування

В сучасних умовах роботи звукоінженера, що включають персональний комп'ютер і відео устаткування, таке як монітори і, відповідно, цілий спектр електромагнітних полів, магнітне екранування є необхідною умовою. Традиційні схеми екранування мають побічний ефект спотворення магнітного потоку в ланцюзі гучномовця. В результаті - спотворене звучання. Ця проблема була ефективно подолана в нових MSP7 STUDIO за допомогою рішення "Advanced Magnetic Structure", що дозволяє отримати ефективне екранування без впливу на магнітне поле гучномовця. Що призвело до значного зменшення спотворень і поліпшенню розбірливості.

Цільноформоване акустичне оформлення

Деревина може бути хорошим рішенням, але розвиток технологій синтетичних матеріалів на сьогоднішній день призвело до появи ряду пригнічують переваг останніх. На додаток до того, що синтетичні матеріали корпусу можуть бути створені з ідеально рівномірними щільністю і резонансними характеристиками, вони також можуть приймати будь-яку геометричну форму зі надточними допусками. Там де в дерев'яному «кабінеті» місця склейки порушують цілісність оформлення, товстостінний корпус MSP7 STUDIO відлитий одним елементом. Це дозволяє отримати рівномірний розподіл енергії коливального руху дифузора, і, відповідно, незвичайно високу точність відтворення. Одноелементні корпус також дозволяє створювати кути із закругленням великого радіусу. Це в свою чергу впливає на рівномірність хвильового фронту і мінімізує дифракції в «ящику». Кріплення ВЧ твітера також має особливу конструкцію та створено так, щоб усунути паразитні резонанси рамки твітера.

ІНТЕРФЕЙСИ І УПРАВЛІННЯ

MSP7 STUDIO оснащені симетричними вхідними роз'ємами на XLR коннекторах для сумісності з професійним обладнанням та можливості використання довгих кабельних ліній без втрати якості сигналу. Регулятори на задній панелі дозволяють управляти вхідними чутливістю, і виконувати частотну корекцію звучання моніторів (по високих і низьких частотах) для різних приміщень (+1.5 дБ / 0 дБ/-1.5 дБ/-3 дБ на 50Гц і +1.5 дБ / 0 дБ / -1.5 дБ на 10 кГц). Також на задній панелі розміщений фільтр зрізу низьких частот (FLAT, 80 Гц, 100 Гц) для умов роботи з додатковим сабвуфером (SW10 STUDIO). Корд харчування від'єднується для зручності при транспортуванні.
  
ВИКОРИСТАННЯ В СТЕРЕО моніторингу

Для мікшування звуку в стерео і об'ємному багатоканальному звучанні Ваше розташування по відношенню до фронтальних моніторів - часто зване "sweet spot" - має бути у вершині рівностороннього трикутника. Іншими словами дистанція від кожного гучномовця до Вас повинна бути рівною відстані між гучномовцями. Монітори також повинні бути розгорнуті на кут 60 ° всередину, так, щоб ВЧ драйвери «дивилися» прямо в позицію слухача.
 

Висота розташування моніторів повинна бути такою, щоб ВЧ твітери розташовувалися на одній прямій з Вашими вухами (так як високі частоти для людини є визначальними напрямок звучання).

ВИКОРИСТАННЯ САБВУФЕРА

Навіть якщо Ви не плануєте працювати з об'ємним звуком, додавання сабвуфера може істотно поліпшити звукову картину в стерео. Розширений нижній діапазон, відтворений хорошим сабвуфером безсумнівно може допомогти Вам у підвищенні якості звучання загального міксу. Геометричне розташування сабвуфера не так критично, як основних гучномовців, так як низькі частоти (200Гц і нижче) - діапазон роботи сабвуфера - не є спрямованими. Іншими словами, вухо не може визначити джерело низькочастотних коливань, так що сабвуфер може бути розташований у будь-якому місці в студії. Хорошим варіантом буде розташувати сабвуфер на підлозі між основними фронтальними системами на приблизно тому ж відстані від слухача, що і монітори, але, не в центрі.

ВИКОРИСТАННЯ В об'ємних моніторингу

Згідно специфікаціям ITU (International Telecommunications Union) для 5.1 об'ємного звуку, основні фронтальні монітори повинні бути розташовані під кутом 60 ° у вершинах рівностороннього трикутника щодо позиції слухача (описано вище). Задні гучномовці повинні бути розташовані на тій же відстані від слухача, але під кутом 100 ° і 120 °, як показано на діаграмі. Центральний гучномовець повинен бути розташований точно по центру між фронтальними системами і кілька за ними.

2-х смуговий активний студійний монітор з бі-емпінгом
 

Потужність 80Вт (НЧ) + 50Вт (ВЧ)
 

Частотний діапазон 40Гц - 40кГц (-10дБ)
 

Управління Level Control (31 Positions Detent type VR), LOW CUT Switch (FLAT/80Hz (12dB/oct) / 100Hz (12dB/oct)), HIGH TRIM (+1.5 / 0/-1.5dB at 15kHz), LOW TRIM ( +1.5 / 0/-1.5/-3dB at 45Hz)
 

Роз'єми XLR-3-31 (balanced), 10kOhm
 

Чутливість 106дБ максимальний УЗД, відношення сигнал / шум: 99дБ
 

Додатково Частота розділу смуг 2.5 kHz (LF: 30dB/oct, HF: 30dB/oct)
 

Розміри 218x330x235 мм
 

Вага 12.2кг
 

Комплектація 6.5 "НЧ, 1" ВЧ купольний драйвер з титановою діафрагмоюФото Студійний монітор YAMAHA MSP7 Studio

Студійний монітор YAMAHA MSP7 Studio фото 0
Товари схожі на Студійний монітор YAMAHA MSP7 Studio

Студійний монітор YAMAHA HS80M луцьк
Студійний монітор YAMAHA HS50M луцьк
Студійний монітор YAMAHA MSP5 Studio луцьк

Інші товари схожі на Студійний монітор YAMAHA MSP7 Studio

Акустична система Soundking SKFI042 луцьк
2900 грн.
Класична гітара Yamaha C40M луцьк
3230 грн.
Акустична система JBL JRX125 луцьк
Акустична система Behringer B 1220 PRO Eurolive луцьк
10800 грн.
Акустична система B-52 MX15 луцьк
6700 грн.
Шукати на порталі: студійні моніторикупити студійні моніторимонітори yamahaстудійні монітори yamahaмонітори yamaha купитимонітори yamaha луцькyamahaмонітори для студіїстудійний моніторстудійний монітор купитистудійний монітор луцькстудийные мониторыкупить студийные мониторымониторы yamahaстудийные мониторы yamahaмониторы yamaha купитьмониторы yamaha луцкyamahaмониторы для студиистудийный мониторстудийный монитор купитьстудийный монитор луцк

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу