Створення сайту-візитки, Луцьк

Створення сайту-візитки, Луцьк

Контакти продавця:
Постачальник: ....... Футболіст
Телефон: .............. дивитись контакти
Email: .................... Написати листа


950 гривень
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Створення сайту-візитки

Сайт-візитка -  це хороший засіб формування іміджу компанії або персони. Адже для компанії набагато престижніше, якщо вона має своє представництво в мережі інтернет. Такий сайт призначений для того, щоб повідомити потенційним клієнтам необіхдну інформацію про компанію, основні напрямки її діяльності, контакти, прайси, та інші корисні дані, що стосуються компанії.

Сайт-візитка в найкращому випадку - це повноцінний динамічний сайт з потужними можливостями керування. Власник сайту-візитки повинен мати можливість додати на сайт корисні інформаційні матеріали, що стосуються тематики сайту. Таким чином можна значно збільшити кількість відвідувачів, що зайшли на сайт з пошукових систем.

Отже, сайт-візитка - це зовсім необов'язково "невеликий сайт з кількох сторінок", як люблять давати визначення деякі інші веб-розробники. Все залежить від власника сайту, від його бажання і можливості приділяти увагу своєму сайту, розвивати і наповнювати його. Часто компанія, почавши свій шлях представництва в інтернеті з маленького сайта-візитки, з часом перетворює його на великий інтернет-ресурс з масою довідкових, інформаційних матеріалів, з новинами і статтями із галузі своє діяльності, який приносить багато сотень зацікавлених відвідувачів на день. 

Тож, на нашу думку, немає чіткої різниці між сайтом-візиткою, представницьким сайтом, сайтом компанії чи бізнес-сайтом. Все залежить від функціонального набору, який замовник бажає встановити на сайт, і від подальшої моделі просування сайту.

Опції сайту-візитки, які зустрічаються найбільш часто:


 - CMS (система управління контентом). Це вільне додавання текстових матеріалів, фото, презентацій, прайсів, можливість створення багаторівневих розділів і підрозділів, зручне керування публікаціями і пунктами меню.

 - часто важливою є багатомовність сайту (веб-інтерфейс і розміщення публікацій кількома мовами )

Часто при замовленні сайту-візитки клієнт замовляє  просування створеного сайту в пошукових системах, адже пошукова розкрутка сайту в більшості випадків дійсно дає позитивний ефект. Побачивши сайт-візитку в перших рядках результатів пошуку, потенційний клієнт з більшою ймовірністю зайде на сайт і скористається Рекомендовано:
Товари схожі на Створення сайту-візитки

Інші товари схожі на Створення сайту-візитки

Шукати на порталі: створяння сайту візиткастворення сайт-візиткастворення сайт-візитка недорогостворення сайт-візитка Луцькстворення сайт-візитка у Луцькурозробка сайту візиткиціна створення сайту візиткирозробка сайтустворити сайтінтернет реклама

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу