Святкування Днів Народження, Луцьк

Святкування Днів Народження, Луцьк

Святкування Днів Народження
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Кульбаба
Телефон: .............. дивитись контакти
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Святкування Днів Народження

Кульбаба-кафе - ідеальне місце для святкування Вашого Дня народження!
Заклад пропонує для вашого відпочинку зал на 50 місць, VIP - зону на 14 місць та банкетку на 8 місць

Традиції святкування дня народження

         А чи знаєте ви, чому на день народження іменинників тягають за вуха, для чого потрібно загадувати бажаннязадувати свічки на святковому торті, співати пісні йдарувати подарунки?
         
Почнемо із походження свята, яке ми називаємо днем народження. Виявляється, що ще в Давньому Єгипті існувала традиція святкування, однак таке дійство могли дозволити собі лише фараони й царі. Зате день народження вони робили з розмахом! Окрім всіляких напоїв і наїдків, видатні люди Єгипту запрошували на свято слуг і рабів, а також проявляли неабияку милість - випускали в цей день ув’язнених.
         Вражають своїм умінням святкувати греки. Право на день народження у Греції мав лише глава сім’ї – чоловік, батько, а жінки з дітьми залишалися осторонь. Ну, повний патріархат!
         Християни, на відміну від єгиптян і греків, взагалі не святкували днів народжень. Вважалося, що світ – місце для скорботи й печалі, тому радісною новиною є не народження, а позбавлення від гріхів. Згодом таке бачення набуло м’якшого втілення, і, починаючи з XIIстоліття, дні народження, як чоловіків, так жінок і дітей, почали святкуватися.
         Винахідниками дитячих днів народжень стали німці. У них існувала традиція, за якою потрібно було розбудити на світанку дитину йподарувати пиріг. Свічок мало бути стільки, скільки років виповнилося. Пиріг не різали одразу, а чекали, доки малюк загадає бажання й задує усі свічки. Бажання обов’язково здійсниться, якщо про нього нікому не казати.
         Тягати за вуха, як виявилося, - це стародавній звичай. Наші предки думали, що такі «вправи» допоможуть відігнати злого духа. В Англії іменинника беруть за руки-ноги і підкидають стільки разів, скільки виповнилося винуватцю свята, та ще й додають рік на щастя. В Ізраїлі, той, у кого день народження, може відчути себе королем чи королевою. Спитаєте, чому? Вся справа в тому, що іменинника піднімають угору разом зі стільцем. Дотепніканадці мастять кінчик носа маслом, щоб невдачі хапали за слизький ніс і тікали.

          А за славнозвісний гімн дня народження«Happy birthday to you» нам слід дякувати сестрам-вчителькам із Кентуккі. Адже вони у 1893 році склали пісню, якою вітали іменинників із днем народження. На сьогодні, як свідчить Книга рекордів Гіннеса, -  це найпопулярніша пісня у світі!

         Африканські країни багаті на свої ритуали. Так, діти, які досягнули певного віку, щоб потрапити у плем’я, мусять пройти випробування. До того ж, африканці вельми скупі на дні народження. Для прикладу, члени одного з африканського племені святкують власний день не частіше, ніж раз на вісім років!
         Українці теж не стояли осторонь, коли всі інші народи дружно складали звичаї до дня народження. Тому, завдячуючи нам, з’явилася традиція дарувати торти. У давнину українцівипікали короваї, але до нас цей обряд прийшов трохи «осучасненим». Замість короваю в наші часи печуть смачні тортики.
                   Отож, тепер ви точно знатимете, що означають ті чи інші традиції, і не будете ображатися, коли вас тягатимуть за вуха. І нікому-нікому не розкажете про те, що загадали, задуваючи свічки на тортику.


Фото Святкування Днів Народження

Святкування Днів Народження фото 0
Товари схожі на Святкування Днів Народження

Романтичні побачення луцьк
Організація дитячих свят луцьк
Смачні обіди луцьк
Святкування корпоративних вечірок луцьк

Інші товари схожі на Святкування Днів Народження

Дитячі торти луцьк
Миючі засоби оптом луцьк
66 грн.
Торти тематичні луцьк
Овочеве асорті луцьк
БАНЯ НА ДРОВАХ луцьк
Шукати на порталі: святкування днів народження луцьксвяткування днів народження у луцькусвяткування дня народження луцьксвяткування дня народження у луцькукафе кульбабакульбаба ціникульбаба замовити столик

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу