ПідрубрикиШафи купе в Луцьку

Товари для ванної та кухні

Купити Товари для ванної та кухні на ринку сьогодні не складає труднощів, якщо використовувати інтернет для пошуку товарів які вас цікавлять. Але, як показує практика, не всі товари успішно продаються через інтернет і знаходять своїх цільових замовників. Чому так відбувається? Справа в тому що є два вирішальні чинники, що визначають ефективність просування товару в інтернеті. По-перше - це якість розміщення товару. Яку інформацію повинен отримати замовник, щоб прийняти рішення про придбання такого товару, наприклад, як Товари для ванної та кухні ? На рішення замовника впливає наявність на інтертнет - сторінці фотографії товару, детального опису характеристик, умови продажу і постачання товару, контакти постачальника. Якщо вся ця інформація викладена на сторінці товару, можна з 90% гарантією стверджувати що відвідувач сторінки товару буде конвертовано у статус замовника. І в цій ситуації є ще один важливий момент, який часто впливає на продажі конкретного товару - менеджмент підприємства -постачальника. Наприклад, замовник знайшов в інтернеті сторінку товару. На сторінці він отримав всю необхідну інформацію для прийняття рішення купити Товари для ванної та кухні . Він оформляє і відправляє замовлення товару на e-mail постачальника, але йому ніхто не відповідає. Замовник набирає постачальника за телефонами, вказаними в контактах на сторінці товару, і також залишається непочутим. Таким чином, якісне розміщення товарів в інтернеті має підкріплюватися готовністю постачальника активно відповідати на запити своїх замовників і приділяти їм необхідну увагу - це перша формула успішних продажів товарів через інтернет.


Другий чинник, що визначає ефективність продажів товарів в інтернеті - місце їх розміщення. Наведемо простий приклад. Є дві компанії кожна з яких продає Товари для ванної та кухні . В однієї місячний обсяг продажів становить 200 000 грн., В іншої - 10 000 грн. А справа в тому, що перша компанія розміщує свої товари крім сайту підприємства додатково на популярних торгових інтернет-ресурсах - повний асортимент продукції, фото, опис товарів, умови продажу і постачання, розширені контакти підприємства для замовників, пошукова оптимізація. Якщо підприємство орієнтоване на інтернет торгівлю, то розмістивши товари, наприклад, на Західній торговельній площадці navolyni.com, Комапанія щодня отримує аудиторію потенційних замовників своїх товарів і гарантію присутності своєї продукції на популярних пошукових системах. У другому випадку компанія орієнтована на просування продажів товарів через безкоштовні дошки оголошень в інтернеті, при такому розміщенні підприємство не може розраховувати на гарантії залучення цільового замовника товарів. Такий вид просування товарів в інтернеті розрахований більше на удачу і везіння підприємства-постачальника.


Шановні замовники товарів у рубриці Товари для ванної та кухні торговельної площадки navolyni.com. З метою економії часу звертайте увагу в першу чергу на товари з позначкою VIP ПОСТАЧАЛЬНИК. Постачальники цієї групи пройшли перевірку фахівцями торгового майданчика на актуальність товарних пропозицій, прайс-листів (опублікованих цін на товари), контактів підприємств-постачальника.

Товари для ванної та кухні

Материалы для скатной кровли LORICA, KERABIT, FEROOF, METROBOND, ONDURA в Луцьку

Ависта
Луцьк
+380 << показати тел.
108-01 в Луцьку

Клейонка
Луцьк
+380 << показати тел.
Ванна сталева Princess в Луцьку

1 999.00 грн.

Плитка керамічна
Луцьк
+380 << показати тел.
Побутовий вентилятор ZEFIR (Dospel) в Луцьку

158.00 грн. / 1

Дукат, ТОВ
Тернопіль
+380 << показати тел.
Натяжні стелі в Луцьку

Натяжні стелі_Натяжные потолки
Луцьк
+380 << показати тел.
Етажерка кутова 4-х ярусна в Луцьку

Нова Лінія
Луцьк
+380 << показати тел.
Усунення плісняви в Луцьку

Ситніков І.М
Луцьк
+380 << показати тел.
Душова шторка Blix BLCP-4 напівкругла в Луцьку

Керамічна плитка
Луцьк
+380 << показати тел.
Жироуловитель  под мойку (сепаратор-жира)  СЖ 0,5-0,04 «Оптима» в Луцьку

880.00 грн. / шт

ПолімерКомплект
Волинська обл.
+380 << показати тел.
Склокерамічна поверхня Gorenje - ECT 680 KR в Луцьку

КУХТЕХ
Ковель
+380 << показати тел.


Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись