Тулум, руїни Коба і село майя, Луцьк

Тулум, руїни Коба і село майя, Луцьк

Тулум, руїни Коба і село майя
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Туристична агенція «MiZ tour»
Телефон: .............. дивитись контакти
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Тулум, руїни Коба і село майя

Ви відвідаєте древнє місто майя і тольтеків Чічен Ітца, розташований в 205 км від Канкуна. Чичен Ітца це одне з нових чудес світу і є найважливішим і дивовижним центром для знайомства з секретами стародавнього світу майя.

Насправді тут були два історичних міста. Перший побудований племенами майя з 6 по 10 століття нашої ери. Другий - починаючи з 1 століття, який був розвинутий в епоху так званого відродження під пануванням тольтеків. Це пояснює суміш архітектурних елементів характерних для обох культур - майя і тольтеків.

Головна піраміда Чичен Ітца сповнена космологічних символів: 4 схилу, 365 сходинок сонячного року, 18 терас для звіту кожного релігійного року і тд.

На вершині піраміди знаходиться "Святий Світло" Кукулкан - бога сонця, прикрашена фігурами ягуарів, посланників бога Чак Моол і багато прикрашений трон ягуара. Щороку 21 березня тут можна бути свідком розумною гри світла і тіні, створеної хитрими стародавніми архітекторами. З північного схилу піраміди здається, що з вершини вниз повзе вогненна змія. Стародавні майя вважали це знаком бога сонця для початку посіву, а восени 21 вересня, коли змія піднімалася назад вгору, це був знак дозволу богів починати збір врожаю.

У цій зоні також знаходяться монументи, присвячені культу 4 ангелів смерті, небесна обсерваторія Караколь, храм ягуарів з барельєфами, що відображають битви тольтеків і майя, і найбільший у світі стародавній стадіон для ритуальної гри в м'яч, про яку досі залишається багато загадок.

Священне карстове озеро-колодязь (cenote) - тут було знайдено безліч скарбів: золоті кільця, браслети та інші прикраси, а також кістки молодих жінок, яких, ймовірно, жертвували богу дощу Чаака.Фото Тулум, руїни Коба і село майя

Тулум, руїни Коба і село майя фото 0
Товари схожі на Тулум, руїни Коба і село майя

Чичен Ітца - нові чудеса світу луцьк

Інші товари схожі на Тулум, руїни Коба і село майя

Тури в Чехію луцьк
Відпочинок на морі луцьк
Хаммамет.  Отель MAGIC LIFE AFRICANA IMPERIAL  5* луцьк
Острів Балі луцьк
Тури в Об’єднані Арабські Емірати луцьк
Шукати на порталі: мексикатури в мексикуекскурсії мексики

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу