Тур Слідами зниклих цивілізацій 02.01,02.02,04.03, Луцьк
Головна Товари Туристичні послуги Туристичні агентства Луцьк Тур Слідами зниклих цивілізацій 02.01,02.02,04.03

Тур Слідами зниклих цивілізацій 02.01,02.02,04.03, Луцьк

Тур Слідами зниклих цивілізацій 02.01,02.02,04.03
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Туристична агенція «MiZ tour»
Телефон: .............. дивитись контакти
Email: .................... Написати листа


1075,00 $
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Тур Слідами зниклих цивілізацій 02.01,02.02,04.03

Країна: Мексика
Дати заїзду: 02.01,02.02,04.03
Тривалість: 9 днів / 8 ночей

 

    Короткий опис туру:     
  

Пропонується Вашій увазі один із самих цікавих турів по Мексиці, який познайомить Вас з стародавніми цивілізаціями Мезоамерики, залишили після себе міста-примари. Це були легендарні народи майя, ацтеки, сапотеки, теотіуаканци і інші невідомі народи, що залишили у спадок чудові міста з дивовижною архітектурою, що таять в собі стільки нерозгаданого: Теотіуакан і Теночтітлан, Монте Албан і Паленке, Ушмаль і Чичен Ітцу, оголошену в 2007 році новим Дивом Світу серед інших нових семи чудес! Ми побачимо також колоніальні міста, зведені у Велику Епоху відкриттів і завоювань Нового Світу. У містах, зведених переможцями-прибульцями з Іспанії, зупинився час: Оахака - з приголомшливою колоніальною архітектурою і вогненним мескалем, яке виробляється з агави, Сан Крістобаль де Лас Касас - не вписується в загальне уявлення про міста і часу. І не потрібна машина часу, достатньо прибути в це місто, щоб переміститися в XVI століття. 
Побачимо місто морських піратів - Кампече, і звичайно, сніжно-білу і елегантну Меріду, в яку вклав всю душу сеньйор Монтехо на прізвисько «Пацан»! 
Протягом нашої подорожі ми побачимо природу цієї країни, від краси якої дух захоплює: снігові вулкани, глибокі каньйони, долини, гірські ланцюги, світлі річки, блакитні водоспади, і, звичайно, кактуси і пальми всіх видів і різновидів! Ми побуваємо на всесвітньо відомому курорті Канкун з його розкішними готелю і вдосталь поплаваємо в теплих бірюзових водах Карибського узбережжя, поніжитися в білому кораловому піску затишних пляжів під пальмовим парасольками!


Програма туру:

 

День, 1. Мехіко
Приліт в аеропорт м. Мехіко. Зустріч в аеропорту, трансфер і розміщення в готелі Casa Blanca 4 * або в іншому подібному. Короткий брифінг з русскогоговорящім гідом про майбутню програмі. 
Вільний час

День, 2. Оглядова по місту та Піраміди Теотіуакана

Сніданок в готелі. 
Відвідання головної площі міста Сокало, Кафедрального собору головного католицького собору країни, Президентського Палацу з фресками Дієго Рівери, в яких він розповідає про історію Мексики, починаючи з доколумбових часів і до XX століття. Нам належить побачити руїни Піраміди Темпло Майор і почути розповідь про криваві жертвопринесення ацтеків. Далі шлях лежить до пірамід Сонця і Місяця в Теотиуакане. Невідома, могутня цивілізація початку нової ери, що ставить у глухий кут вчених-дослідників високим рівнем знань математики та астрономії ... 
На зворотному шляху заплановано відвідання місця паломництва всіх католиків світу (друге після Ватикану) - Базиліка Святої Діви Гваделупської, що взяла під заступництво корінне населення Америки . 
Повернення в готель. 
Вільний час.

День, 3. Мехіко - Пуебла - Оахака (460 км)
Сніданок в готелі. Виїзд з готелю. 
Дорогою на Пуебла зможемо помилуватися на два чудових вулкана: Попокатепетль (висота 5645 м, діючий вулкан) і Істаксіуатль (висота 5230 м, згаслий вулкан). Прибуття в місто «Ангелів» - Пуебла, що знаходиться під охороною ЮНЕСКО, як видатне культурне надбання людства. Коротка екскурсія по центру міста. Від'їзд в Оахака. По дорозі можна буде побачити найвищий пік Мексики: Пік Орісаба заввишки 5747 м. Прибуття в Оахака. Розміщення в готелі "AITANA" 4 *. 
Вечірня прогулянка по історичному центру Оахаки - перлині колоніальних міст.

День, 4. Оахака - Монте Албан - Тулі - Теуантепек (290 км)
Сніданок в готелі. Виїзд з готелю. 
Відвідування археологічного комплексу Монте Альбан, що знаходиться в списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, розташованого на вершині гори, звідки відкривається чудовий вид на Оахакскую долину. Цивілізація сапотеків, майстрів черепних трепанації, ще одного загадкового народу Мезоамерики, зниклого в нікуди ... 
Відвідування містечка Тулі, де росте найбільше дерево світу, обхопити стовбур якого можуть 40 чоловіків, узявшись за руки. 
Вік дерева - 4000 років! 
Прибуття в Теуантепек , розміщення в готелі "CALLI" 3 * або іншому подібному.

День, 5. Теуантепек - Каньйон Сумідеро - Сан Крістобаль де Лас Касас (380 км)
Сніданок в готелі. Виїзд з готелю. 
Відвідування Каньйону Сумідеро. Пропонується подорож на човнах по річці повноводною Гріхальви, де водяться крокодили, а в прилеглих лісах чути крики павукоподібних мавп. Кам'янисті кручі піднімаються в небо на висоту 1200 метрів! Незабутні відчуття! 
Прибуття в колоніальний місто Сан Крістобаль де лас Касас, якого майже не торкнулися бурхливі події історії.Церкви XVI століття, колоніальна архітектура, індіанці не бажають змінити свій традиційний наряд на європейський одяг, що торгують нехитрими місцевими сувенірами, звуки маримби - місцевого ксилофона, вимощені бруківкою мостові - все це налаштовує на філософський лад. 
Розміщення в готелі "CIUDAD REAL" 4 * або іншому подібному.

День, 6. Сан Крістобаль де лас Касас - Сан Хуан Чамула - Місоль Ха - Паленке (225 км)

Сніданок в готелі. Виїзд з готелю. 
Хочете побачити нащадків знаменитих майя? Будь ласка! Ласкаво просимо до містечка Сан Хуан Чамула, місце проживання однієї з гілок майя - племені тсотціль, які зуміли до наших днів зберегти свої традиції, побут, мову, продовжують навіть носити одяг своїх далеких предків. Тсотцілі проявили відому гнучкість, зумівши привнести у свої підвалини католицькі початку. Як це відбувається на ділі? Дивіться разом з нами! Не можна тільки фотографувати. Адже разом зі знімком Ви можете забрати з собою їх душу ... 
Відвідування вражаючого водоспаду - Місоль Ха. Можна і викупатися. 
Приїзд в Паленке і розміщення в готелі "CIUDAD REAL» 4 * або іншому подібному.

День, 7. Паленке - археологічна зона Паленке - Кампече (245 км)

Сніданок в готелі. 
Місто Паленке - перлина архітектури майя! Білі мереживні гребені храмів на тлі зелених пагорбів, безмовно піднімаються в синє небо! 
Бездоганно вписані в смарагдовий ландшафт споруди міста - свідчення високої майстерності і смаку древніх майя. Вражаючі палаци і Піраміди, в одній з яких було знайдено поховання правителя міста - Пакаль.Зображення на кришці саркофага викликало нескінченні вчені суперечки. Відомий швейцарський дослідник Еріх фон Денікен побачив на кришці саркофага космонавта, «тиснуть на педаль» ... Інші дослідники також побачили в окремих зображеннях на стінах храмів сліди позаземних цивілізацій. 
Прибуття в Кампече, колоніальний місто, побудоване для захисту від нападів морських піратів, що також знаходиться в списку ЮНЕСКО. 
Подивитись місто можна, прокотившись на трамвайчику (за додаткову плату). 
Розміщення в готелі "PLAZA CAMPECHE" 4 * або іншому подібному.

День, 8. Кампече - Ушмаль - Меріда (260 км)
Сніданок в готелі. Виїзд з готелю. 
Відвідини археологічної зони Ушмаль - одного з найвеличніших міст майя. Місто було колись могутнім форпостом, який захищав від набігів варварів юкатанськіє майя. «Збудований тричі» - переклад назви міста.Ми побачимо овальну Піраміду Чарівника, Палац черниць, Дім черепах і ін 
Від'їзд в Меріда, чудовий колоніальний місто середньовіччя. 
Проїзд по центру міста, по вулиці Франциско Монтехо, де розташовані розкішні резиденції в європейському стилі, збудовані в минулі століття. 
Розміщення в готелі " EL CONQUISTADOR "4 * або іншому подібному.

День, 9. Меріда - Чичен Ітца - сеноти Ік Кіль - Канкун (320 км)
Сніданок в готелі. Виїзд з готелю. 
Відвідування археологічного комплексу Чичен Ітца, чудового творіння майяской-тольтекской архітектури. На території комплексу ми побачимо знамениту Піраміду Кукулькана - Пернатого Змія, яка стала одним із нових семи чудес світу! Побачимо стадіон для гри в м'яч, де грали тольтеки і майя, і де програш дорівнював смерті ...Побачимо знаменитий сеноти - «колодязь жертв», звідки з 20-метрової висоти жителі Чичен Ітци скидали людей, приносячи їх у жертву Богу дощу ... 
По дорозі в Канкун відвідування сеноти - карстового колодязя з чистою водою. Купання в ньому. 
Прибуття в Канкун. Розміщення в різних готелях.


  


  У вартість входить:
• проживання в готелях; 
• сніданок; 
• російськомовний гід протягом всього маршруту; 
• комфортабельний транспорт з кондиціонером; 
• трансфер в готель в м. Мехіко; 
• вхідні квитки в музеї та археологічні зони по програмі;

 У вартість туру не включено:

• зворотний трансфер в аеропорт м. Канкун; 
• проживання в готелях Канкуна; 
• чайові носіям, покоївкам, шоферу і гіда. 
• авіаквитки на переліт України - Мехіко - України; 
• страховка. 
 Готелі можуть бути змінені на готелі тієї ж категорії .
Фото Тур Слідами зниклих цивілізацій 02.01,02.02,04.03

Тур Слідами зниклих цивілізацій 02.01,02.02,04.03 фото 0
Товари схожі на Тур Слідами зниклих цивілізацій 02.01,02.02,04.03

Тур Мехіко, Піраміди Теотіуакана і Місто Срібла луцьк
460,00 $
Тур Світ Майя Юкатана луцьк
328,00 $
Тур Мехіко, Антропологічний музей і Піраміди Теотіуакана луцьк
400,00 $
Тур Мехіко, Піраміди Теотіуакана луцьк
280,00 $
Тур Мехіко, Піраміди Теотіуакана, Тула і Тепотсотлан луцьк
485,00 $

Інші товари схожі на Тур Слідами зниклих цивілізацій 02.01,02.02,04.03

Тури в Чехію луцьк
Відпочинок на морі луцьк
Хаммамет.  Отель MAGIC LIFE AFRICANA IMPERIAL  5* луцьк
Острів Балі луцьк
Тури в Об’єднані Арабські Емірати луцьк
Шукати на порталі: тури в мексикутурфірми луцькагорящі путівки в мексикугорящі тури в мексикувідпочинок в мексицігарячі путівки в мексикугарячі тури мексикуготелі мексики

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу