Тур Світ майя Юкатана + Паленке, Луцьк

Тур Світ майя Юкатана + Паленке, Луцьк

Тур Світ майя Юкатана + Паленке
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Туристична агенція «MiZ tour»
Телефон: .............. дивитись контакти
Email: .................... Написати листа


630,00 $
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Тур Світ майя Юкатана + Паленке

Країна: Мексика
Дати заїзду: 13.01; 20.01; 13.02; 20.02; 12.03; 26.03
Тривалість: 5 днів / 4 ночі

 

    Короткий опис туру:

  Тропічні вологі ліси і непрохідні низкорастущие чагарники, високі гори, озера, підземні річки і сеноти - природні колодязі ... Не тільки екзотична природа, а й пам'ятки культури, і місцеві народні традиції, і кухня приваблюють туристів зі всього світу на півострів Юкатан.

Програма туру: 
  
  
День 1 . Канкун / Рів'єра Майя-Тулум - Бакалар - Четумаль (390 км)
 Виїзд з готелю. 
 Тулум - це єдине місто, побудований майя на березі моря і службовець портом для стародавнього регіонального центру Коба. До того ж це єдине місто майя, обнесений стіною. Місце це дуже красиве, в ущелинах каменів ростуть кактуси і колючі чагарники, бігають великі ігуани, на берег з білим кораловим піском набігають бірюзові хвилі. Раніше, за часів цивілізації майя це місто називалося Зама (Zamá), що в перекладі означає «світанок», назва ж Тулум перекладається як «стіна, огорожа».

Потім Вас чекає відвідання Бакалар - це туристичний центр з такими пам'ятками, як кріпосні споруди, захищали від піратів, археологічні пам'ятки епохи майя, а також озеро Лагуна Бакалар, де можна викупатися і насолодитися прохолодою.


Переїзд в Четумаль. Четумаль - це місто, розташоване на східному узбережжі півострова Юкатан, що є столицею штату Кінтана Роо. У перекладі з мови майя Четумаль означає «місце народження червоного дерева». Четумаль - це один з найважливіших портів регіону, який є торговими воротами з сусіднім Белізом. 
Розміщення в готелі.


 
День 2 . Четумаль - Кохунліч - Чіканна - Паленке (500км)
Сніданок. 
Кохунліч - це великий археологічний центр цивілізації майя, розташований на півострові Юкатан. Місто було ідеально спланований з інженерної точки зору: з піднятими платформами і пірамідами, цитаделями, дворами і площами, розташованими близько дренажного каналу і величезним резервуаром для збору дощової води. 
Відвідання Чіканна.

Серед археологічних зон майя Чіканна (індіанське назва «Будинок зміїної пащі») виділяється своїм прекрасно зберігся фасадом будівлі, багато прикрашеного ліпниною, що зображає величезну маску Іцамни - бога Творця. 
Переїзд в Паленке. Розміщення в готелі.


 
День 3 . Паленке - Чампотон - Кампече (370 км)
Сніданок. 
Відвідання Паленке. Паленке, мабуть, найкрасивіше місто майя, за твердженням археологів усього світу.Елегантні палаци, піраміди і храми з білими мереживними гребенями піднімаються в густу синяву небес над зеленими вологими джунглями Мексики, немов «Загублене місто» з легенд. В одній з пірамід тут була знайдена гробниця царя Пакаль. 
Переїзд в Кампече - колоніальний місто, побудоване для захисту від нападів морських піратів, що також знаходиться в списку ВН ЮНЕСКО. По дорозі зупинка на березі Мексиканської затоки. 
Купання. 
Приїзд і розміщення в готелі.

 День 4 . Кампече - Ушмаль - Меріда (165 км)
  Сніданок. 
  Ушмаль - це один з важливих церемоніальних центрів майя на Юкатані, що знаходиться в списку ВН ЮНЕСКО.Тутешні пам'ятники історії просто незлічені - Велика Піраміда, Піраміда чарівника, прекрасно збережена будівля Палацу правителя, Храм фалосів, Дім черепах, Стадіон для гри в м'яч, чотирикутник Монастиря черниць і Піраміда старої чаклунки.

Переїзд в місто Меріда. Колишня назва міста Т-хо. Це старовинне місто зі своїми традиціями, де присутня архітектура іспанських колоністів і європейців, з вузькими вуличками і тінистими парками. Біле місто - так називають Меріду через видобувається вапняку і пофарбованих білою фарбою стін будинків. Вечірня прогулянка по одному з перших колоніальних міст, що з'явилися на території Мексики. 
Розміщення в готелі.


 
День 5 . Меріда - Чичен-Ітца - сеноти Ік-Киль - Канкун / Рів'єра Майя (340 км)
Сніданок. 
Виїзд з готелю. 
У першій половині дня відвідування сеноти Ік-Кіль та археологічного комплексу Чичен-Ітца.

Чичен-Ітца - це величезний археологічний комплекс, розташований на півострові Юкатан. Чичен-Ітца був великим регіональним центром цивілізації майя, згодом завойованим і перебудованим тольтеками, і тому має безліч архітектурних стилів. Тут розташована величезна кількість кам'яних споруд в різного ступеня схоронності, багато з яких були відновлені. Домінуючим центром Чичен-Іца є піраміда «Кукулькан», часто звана храмом.Завершується екскурсія купанням: після виснажливої спеки приємно зануритися в прохолодні води красивого карстового підземного сеноти Ік-Кіль.

Переїзд в Канкун / Рів'єра Майя. 
Розміщення в різних готелях.

У вартість входить:

- Проживання в готелях 4 * на базі сніданків; 
- гід; 
- комфортабельний транспорт з кондиціонером.

 

  У вартість туру не включено:

- Чайові носіям, покоївкам, шоферу і гіда. 
- страховка; 
- переліт України - Мексика - України.


Фото Тур Світ майя Юкатана + Паленке

Тур Світ майя Юкатана + Паленке фото 0
Товари схожі на Тур Світ майя Юкатана + Паленке

Тур Мехіко, Піраміди Теотіуакана і Місто Срібла луцьк
460,00 $
Тур Світ Майя Юкатана луцьк
328,00 $
Тур Мехіко, Антропологічний музей і Піраміди Теотіуакана луцьк
400,00 $
Тур Мехіко, Піраміди Теотіуакана луцьк
280,00 $
Тур Мехіко, Піраміди Теотіуакана, Тула і Тепотсотлан луцьк
485,00 $

Інші товари схожі на Тур Світ майя Юкатана + Паленке

Тури в Чехію луцьк
Відпочинок на морі луцьк
Хаммамет.  Отель MAGIC LIFE AFRICANA IMPERIAL  5* луцьк
Острів Балі луцьк
Тури в Об’єднані Арабські Емірати луцьк
Шукати на порталі: тури в мексикутурфірми луцькагорящі путівки в мексикугорящі тури в мексикувідпочинок в мексицігарячі путівки в мексикугарячі тури мексикуготелі мексики

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу