Урологія, Івано-Франківськ

Урологія, Івано-Франківськ

Урологія
Контакти продавця:
Постачальник: ....... СІМЕДГРУП
Телефон: .............. дивитись контакти
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Урологія

Проводить: 
Технічне виконання: 

Cистема лазерна: Medilas H 20

Виробник: Dornier, Німеччина

Випуск: 2012

Послуги: 

Малоінвазивні операції:

 • Лазерна уретеролітотрипсія
 • Лазерне розсічення стріктур уретри та сечоводу
 • Перкутанна нефролітотрипсія
 • Сечокам'яна хвороба - поліетіологічне захворювання, що характеризується наявністю каменю або декількох каменів у нирках або сечових шляхах. Це одне з найбільш поширених урологічних захворювань і зустрічається не менш ніж у 1-3% населення, причому найбільш часто у віці 20-50 років. Хворі становлять 30-40% всього контингенту урологічних стаціонарів. Клінічно проявляється приступами різкого приступоподібного болю в поперековій ділянці (ниркової коліки).

  Одним із ефективних методів видалення каменів на сьогоднішній день є черезшкірна (перкутанна) нефролітотрипсія (PCNL – Percutaneous Nephrolithotripsy). Суть цієї процедури полягає у тому, що конкремент видаляэться з нирки за допомогою нефроскопу, який вводиться в орган через невеликий розріз на шкірі. Під час операції уролог штучно створює нирково-шкірний канал між ниркою і шкірою через який нефроскоп вводиться до нирки.

  Першим етапом операції по видаленню каменів є введення до сечоводу через сечовипускний канал уретерального катетера. Це відбувається для того, аби контрастна речовина надійшла до чашково-мискової системи нирки, що дозволяє її візуалізувати під контролем рентгенівського апарату з дугою типу «С». Такий рентгенівський апарат дає можливість одночасного перегляду зображення на екрані монітора.

  Під час другого етапу уролог, спостерігаючи за чашково-мисковою системою нирки, робить невеликий розріз в ділянці попереку пацієнта і вводить до нирки пункційну голку. Стандартною точкою доступу до нирки є нижня група ниркових чашечок. Прокол чашково-мискової системи нирки виконується під рентгенконтролем.

  Наступним етапом процедури є введення в просвіт голки спеціального провідника. Розширення каналу здійснюється за допомогою розширювачів «Ampaltz» або «Alken». Розширення свища дозволяє впровадження до нирки нефроскопу, необхідного для виконання PCNL.

  Нефроскоп – це спеціальний ендоскопічний інструмент, обладнаний робочим каналом і оптичною системою, яка дозволяє візуалізувати внутрішню частину нирки та ввести всередину ендоскопічні інструменти, які роблять можливим дроблення і видалення конкременту.

  Уся процедура проводиться під візуальним контролем хірурга-уролога – він бачить внутрішню частину нирки і спостерігає за перебігом видалення конкременту на екрані монітора. Дрібні фрагменти розкришених каменів видаляються спеціальними ендоскопічними щипцями. Після видалення конкременту у нирково-шкірному каналі залишають нефростомічний дренаж, який усувається після очищення сечі.

  PCNL – це малоінвазивна процедура, і в більшості випадків пацієнт може залишити лікарню на другий день після операції.

  Лазерна літотрипсія - універсальний метод. Використання потужного лазера дозволяє виконувати дроблення каменів будь-яких розмірів та в усіх відділах сечоводу і нирки. Щільність каменю не має значення. Дроблення проводиться під постійним візуальним контролем, що практично виключає пошкодження оточуючих здорових тканин. Ця операція є найбільш сучасною на справжній момент. При цьому забезпечується досить швидке одужання і повернення до повсякденних справ: пацієнти, як правило, виписуються вже на 1 добу після операції.

  На базі лікувально-діагностичного центру «СІМЕДГРУП» успішно функціонує апаратArccadisAvantisGet 2 - це багатоцільова рентгенівська система з C-дугою для широкого спектру задач, у тому числі для операцій на серці та судинах, гастроентерології, ортопедії та багатьох інших областей медицини, де необхіднівисока потужність і широке поле зору.

  Система ARCADIS Avantic створює зображення діагностичного якості, які дозволяють за допомогою широкого набору функцій робити прогнози з приводу стану пацієнта на основі даних, отриманих під час операції, відразу ж після завершення операції з набагато більш високою точністю, ніж раніше.Фото Урологія

Урологія фото 0
Товари схожі на Урологія

Кардіохірургія луцьк
Інтервенційна кардіологія луцьк
Оперативна гінекологія луцьк

Інші товари схожі на Урологія

УЗД при вагітності луцьк
Реставрація зубів вінірами луцьк
Всі види пластичних операцій луцьк
Акваріумна риба (Півник), Луцьк луцьк
Лазерна хірургія шийки матки луцьк
Шукати на порталі: Оперативна гінекологіяхірургіяКардіохірургіягінекологіяурологіяКоронарне стентування

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу