ВДС-205, Луцьк

ВДС-205, Луцьк

ВДС-205
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Контакт-Зварювання, ТОВ ТПК
Телефон: .............. (0332) 75 - 77 - 78
(0332) 75 - 76 - 77
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару ВДС-205

ВДС205 «ШМЕЛЬ» - апарат для ручного дугового зварювання з ідеальними параметрами зварювальних характеристик і споживчих якостей.

НОУ-ХАУ. Використовуючи новітні розробки в області високочастотного перетворення, апарат практично не має конкурентів в параметрах економії енергії, продуктивності і якості роботи.

СТАНДАРТ. Управління епюрою зварювального струму здійснюється ШІМ-контролером. Як у всіх провідних виробників зварювальних інверторів, наш апарат оснащений всіма стандартними функціями:«Холодний старт» - в момент початку зварювання дає додатковий імпульс для підпалу дуги.«Форсаж дуги» - дає додаткову енергію при зануренні електроду в зварювальну ванну, запобігаючи його залипання.«Антизалипания» - знижує зварювальний струм на електроді, дозволяючи уникати його залипання.Всі ці вбудовані функції працюють автоматично, підтримуючи сталість параметрів, тому зварнику, спочатку необхідно тільки задати силу струму!! 

Крім стандартних функцій в апараті застосовані такі оригінальні розробки як швидкодіюче зниження потужності струму холостого ходу, що підвищує безпеку вироби, розширюючи тим самим, область його застосування. Спеціальна схема стабілізації живлення дозволяє працювати від бензогенератора (не менше 3,5 кВт) і при невисокій якості живильної мережі там, де більшість апаратів не здатні підпалити дугу.Доповнивши до вищесказаного міцний, сталевий корпус, мала вага (5,5 кг), ергономічні ручки управління і транспортування, оригінальні аксесуари та роз'єми «Binzel» - отримуємо невибагливий, працьовитий, економічний ВДС205 «ШМЕЛЬ» - мрію професіонала і «любителя»!Т. к. апарат вироблений в Україну - абсолютно немає ніяких проблем в обслуговуванні та ремонті, в разі такої необхідності. Термін ремонту в сервісних центрах не більше 3-х робочих днів. Вартість ремонту, відповідно мінімальна. Широка мережа регіональних представників допоможуть Вам вирішити будь-які проблеми пов'язані з гарантійним та післягарантійним ремонтом, постачанням комплектуючих і витратних матеріалів.

Технічні характеристики:

Напруга живлення, В

220 ±15%

Споживана потужність max, кВт

6,4

Діапазон зварювального струму, А

30-200

Ном.зварювальний струм при ПН 40%, А

200

Робоча напруга max, В

36

Напруга холостого ходу max, В

70

Діаметр електрода, мм

1,6-4,5

Габарити, мм

220x160x270

Вага, кг

5,5

*комплектується зварювальним кабелем, клемою «масса», електрододержателем «Binzel».

Фото ВДС-205

ВДС-205 фото 0
Товари схожі на ВДС-205

Апарати аргоно-дугового зварювання луцьк
Інверторні апарати ВДІ-150,180,200,250,300 луцьк
Апарат плазмової різки луцьк
Апарати плазмової різки луцьк
Зварювальний напівавтомат ПДГ-160 луцьк

Інші товари схожі на ВДС-205

Ультразвукова швейна машина мережива WSD-50B/100B/150A луцьк
3000 $
 
 
 
WSD-50B луцьк
2500 $
Шукати на порталі: Зварювальне обладнаннязварювальне обладнання Луцькзварювальне обладнання у ЛуцькуКонтакт-ЗварюванняКонтакт Зварювання

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу