ПідрубрикиШафи купе в Луцьку

Верхній одяг

Купити Верхній одяг на ринку сьогодні не складає труднощів, якщо використовувати інтернет для пошуку товарів які вас цікавлять. Але, як показує практика, не всі товари успішно продаються через інтернет і знаходять своїх цільових замовників. Чому так відбувається? Справа в тому що є два вирішальні чинники, що визначають ефективність просування товару в інтернеті. По-перше - це якість розміщення товару. Яку інформацію повинен отримати замовник, щоб прийняти рішення про придбання такого товару, наприклад, як Верхній одяг ? На рішення замовника впливає наявність на інтертнет - сторінці фотографії товару, детального опису характеристик, умови продажу і постачання товару, контакти постачальника. Якщо вся ця інформація викладена на сторінці товару, можна з 90% гарантією стверджувати що відвідувач сторінки товару буде конвертовано у статус замовника. І в цій ситуації є ще один важливий момент, який часто впливає на продажі конкретного товару - менеджмент підприємства -постачальника. Наприклад, замовник знайшов в інтернеті сторінку товару. На сторінці він отримав всю необхідну інформацію для прийняття рішення купити Верхній одяг . Він оформляє і відправляє замовлення товару на e-mail постачальника, але йому ніхто не відповідає. Замовник набирає постачальника за телефонами, вказаними в контактах на сторінці товару, і також залишається непочутим. Таким чином, якісне розміщення товарів в інтернеті має підкріплюватися готовністю постачальника активно відповідати на запити своїх замовників і приділяти їм необхідну увагу - це перша формула успішних продажів товарів через інтернет.


Другий чинник, що визначає ефективність продажів товарів в інтернеті - місце їх розміщення. Наведемо простий приклад. Є дві компанії кожна з яких продає Верхній одяг . В однієї місячний обсяг продажів становить 200 000 грн., В іншої - 10 000 грн. А справа в тому, що перша компанія розміщує свої товари крім сайту підприємства додатково на популярних торгових інтернет-ресурсах - повний асортимент продукції, фото, опис товарів, умови продажу і постачання, розширені контакти підприємства для замовників, пошукова оптимізація. Якщо підприємство орієнтоване на інтернет торгівлю, то розмістивши товари, наприклад, на Західній торговельній площадці navolyni.com, Комапанія щодня отримує аудиторію потенційних замовників своїх товарів і гарантію присутності своєї продукції на популярних пошукових системах. У другому випадку компанія орієнтована на просування продажів товарів через безкоштовні дошки оголошень в інтернеті, при такому розміщенні підприємство не може розраховувати на гарантії залучення цільового замовника товарів. Такий вид просування товарів в інтернеті розрахований більше на удачу і везіння підприємства-постачальника.


Шановні замовники товарів у рубриці Верхній одяг торговельної площадки navolyni.com. З метою економії часу звертайте увагу в першу чергу на товари з позначкою VIP ПОСТАЧАЛЬНИК. Постачальники цієї групи пройшли перевірку фахівцями торгового майданчика на актуальність товарних пропозицій, прайс-листів (опублікованих цін на товари), контактів підприємств-постачальника.

Верхній одяг

Бушлат військовий зимовий в Луцьку

650.00 грн.

ATM-Wear Кравецька майстерня
Володимир-Волинський

Амелі Пальто в Луцьку

2 730.00 грн. / шт.

ЕконоМаркет
Луцьк
+380 << показати тел.
Жилетка Adidas в Луцьку

370.00 грн.

Футболки
Луцьк
+380 << показати тел.
Шапка трикотажная для мальчика в Луцьку

Веселиил
Україна
+380 << показати тел.
Полушубок из меха лисы чернобурки, расшивка с кожей. в Луцьку

7 000.00 грн. / шт.

Ательє ХУТРО ТА ШКІРА
Луцьк
+380 << показати тел.
Пальто оптом в Луцьку

Аппарт
+380 << показати тел.
Зимняя детская куртка для мальчика 2-6 лет в Луцьку

395.00 грн. / шт.

Интернет-магазин
Київ
+380 << показати тел.
Куртка в Луцьку

700.00 грн. / шт

LIGRAND
Харків
+380 << показати тел.
Одяг для лікарів в Луцьку

ЛЕКОСТАР
+380 << показати тел.
Дитяча футболка в Луцьку

70.00 грн.

Мальованка
Луцьк
+380 << показати тел.


Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись