Вертикальні жалюзі, Луцьк

Вертикальні жалюзі, Луцьк

Вертикальні жалюзі
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Євродек
Телефон: .............. (0332) 77-97-01
(050) 438-11-12
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Вертикальні жалюзі

Нині важко уявити офіс без віконних жалюзі, адже саме вони зможуть захистити літом співробітників від ярких і палючих променів сонця або від від очей перехожих, а також додадуть Вашому інтер'єру необхідну офіційність чи, навпаки, жвавість та різноманіття.

    Раніше вертикальні жалюзі використовувались лише в офісних приміщеннях, але не так давно стало зрозуміло, що завдяки різноманіттю існуючих матеріалів і технологій виготовлення вони достатньо гармонійно дивляться і в житлових приміщеннях.

  Вертикальні жалюзі - стрінгі (String) нитеподібні жалюзі

Жалюзі - стрінгі (String) - це модифіковані вертикальні нитеподібні жалюзі.vert_string1 Хорошо забытое старое: веревочные жалюзи String (Стринги)

Під дією вітру нитеподібні жалюзі String починають повільно коливатись, нагадуючи повільно тікучий водоспад. Новинка відрізняється від класичних тканевих жалюзі відсутністю важілів і з'єднуючого ланцюжка, що не заважає плавно управляти потоками світла - повертаючі ламелі навколо своєї осі. Встановлюються на вікна, дверні пройоми, вихід на балкон чи літню терасу чи площадку, готельні номери, клуби, ресторани, кафе. Збір та встановлення досить прості, нитеподібні ламелі кріпляться безпосередньо на карніз і довжину ниток можна підрізати (відкоректувати на місці самостійно).

Жалюзі Стрінг - кольори ниток

Гамма кольорів нитеподібних жалюзів Стрінг різноманітна і буде нескладно надати приміщенню вишуканий і унікальний вигляд, легко доповнють стильове рішення навіть самого унікального інтер'єру; Стрінгі чудово можуть доповнити і поєднуватись з класичним тканевими шторами, можуть доповнити чи повністю заміняти їх в дизайні приміщення, надати вікнам унікальний, самобутній вигляд, зберігаючі при цьому сонцезахисні властивості, можливість плавного управління потоками світла, зручність і простоту.

 

 

 

 

 Фото Вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі фото 0
Товари схожі на Вертикальні жалюзі

Жалюзі бамбукові ролети луцьк
Маркізи луцьк
Горизонтальні жалюзі луцьк
Мультифактурні жалюзі луцьк
Рулонні штори луцьк

Інші товари схожі на Вертикальні жалюзі

Жалюзі луцьк
Рулонные шторы луцьк
Тканинні ролети Роліс луцьк
Рулонні штори луцьк
Жалюзі горизонтальні луцьк
Шукати на порталі: Жалюзі вертикальніролети вертикальнівертикальні ролетивертикальні жалюзіЖалюзі

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу