Відкатні ворота 'doorhan', Луцьк

Відкатні ворота 'doorhan', Луцьк

Відкатні ворота 'doorhan'
Контакти продавця:
Постачальник: ....... ЗахідВікнаСервіс
Телефон: .............. (0332) 71 70 54
(067) 334 76 67
(093)723 71 43
(099)233 10 66
Запитувати:
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Відкатні ворота 'doorhan'

Вуличні ворота DoorHan призначені для обмеження доступу до огородженої території і контролю в'їзду / виїзду автотранспорту, запобігаючи несанкціонований проїзд. Вони виготовляються з алюмінієвих профілів або сендвіч-панелей, окантованих алюмінієвим профілем, завдяки чому мають легку конструкцію, що дозволяє без великих зусиль відкривати і закривати їх. Відсутність зварних з'єднань у вуличних воротах, а також їх покриття забезпечує стійкість до корозії. Це надовго зберігає естетичний зовнішній вигляд і експлуатаційні властивості воріт, збільшує їх зносостійкість, а також подовжує термін служби. Конструкція вуличних воріт має високу міцність і зламостійкі, розрахована на великий термін експлуатації і не вимагає спеціального технічного обслуговування.
Вуличні ворота DoorHan розроблені з урахуванням різних кліматичних умов експлуатації Росії, завдяки чому вони не схильні до впливу погодних умов і витримують великі вітрові навантаження. Це забезпечує безперебійність роботи та легкість відкриття / закриття воріт незалежно від температурних коливань.
Вуличні ворота DoorHan можуть використовуватися не тільки в побутових цілях, але і в промислових, так як виготовляються у великому діапазоні розмірів, з різними системами роликів і направляючих.
Вуличні ворота можуть бути виготовлені в єдиному дизайнерському виконанні з збірними секціями і що стоїть окремо хвірткою DoorHan, а також з різними елементами фасаду будівлі - секційними воротами, дверима і ролетами DoorHan.
Автоматичні вуличні ворота DoorHan найбільш зручні в експлуатації. Використання приводів дозволяє управляти воротами дистанційно за допомогою пульта, не виходячи з машини.
Вуличні ворота DoorHan повністю відповідають вимогам російських будівельних стандартів, сертифіковані і мають сертифікати відповідності.
 

Компанія DoorHan виробляє два типи вуличних воріт - зсувні та розпашні, які відрізняються конструктивними особливостями                                                                                                                                                                Зсувні ворота DoorHan займають мінімальний простір присадибної ділянки - при відкритті полотно воріт, рухаючись по роликовим опорам, переміщується вліво або вправо уздовж внутрішньої сторони огорожі, повністю звільняючи отвір для проїзду автотранспорту. Такий спосіб відкривання воріт особливо зручний при їх експлуатації в зимовий період часу - немає необхідності розчищати простір перед воротами від снігу                               ДИЗАЙН

Розташування сендвіч-панелей і алюмінієвих профілів, з яких виготовляються щити зсувних воріт, може бути як вертикальним, так і горизонтальним. Заповнення з алюмінієвих профілів на вибір пропонується суцільне, решітчасте і комбіноване. Верхня частина щита може бути виконана не тільки прямокутної, але і арочної форми. Вона також може мати решітку з комбінації алюмінієвих профілів, декоративних алюмінієвих пік і вензелів різних типів. Ці декоративні елементи, що імітують ковку, надають вишуканий вигляд вуличним воротам, а також, володіючи високою міцністю, покращують їх експлуатаційні характеристики в порівнянні з кованими воротами. Завдяки різноманіттю дизайнерських рішень, конфігурація вуличних воріт може бути різноманітною, що дозволяє підібрати підходящий варіант, який буде поєднуватися з архітектурними особливостями будь-якого будинку                                                                                                                                                                                                                                                     Базова комплектація:
полотно воріт;
стовп-ловітель;
комплект уловлювачів;
бетонована рама;
система роликів і направляючих;
кришки для балки декоративні;
ручка-сходинка;
засувка.
 
Додаткова комплектація:
майданчик для приводу;
«Лежачий поліцейський»;
настановний комплект для зубчастої рейки електроприводу;
електропривод;
сигнальна лампа;
фотоелементи;
дистанційне керування;
хвіртка.                                                                                                                                                                               ПЕРЕВАГИ
Компанія DoorHan виробляє ворота всіх типів, як для побутового, так і промислового застосування. Це дозволяє поставляти на ринок самий повний асортимент воріт. Усі пропоновані ворота виготовляються на замовлення з урахуванням індивідуальних вимог. Крім того, компанія DoorHan випускає стандартні комплекти воріт, призначені для самостійної установки. Різноманіття типів конструкцій воріт дозволяє підібрати максимально підходящий варіант для будь-якого об'єкта.
Високі експлуатаційні характеристики воріт DoorHan закладаються ще на етапі проектування. Вони розраховані на широкий діапазон сезонних коливань температур і великий термін служби. Всі комплектуючі воріт DoorHan виробляються на сертифікованому високотехнологічному обладнанні з екологічно чистих матеріалів із застосуванням сучасних технологій. Вони проходять багатоступеневу перевірку і випробування на відповідність вимогам стандартів, завдяки чому забезпечується гарантія якості.
 
Відповідність стандартам
Вироблені компанією DoorHan ворота повністю відповідають всім пропонованим до них вимогам міжнародних, національних і регіональних стандартів, а також технічним умовам, які пов'язані зі специфікою їх експлуатації.
Сендвіч-панелі, застосовувані в конструкції більшості воріт DoorHan, відповідають вимогам європейського стандарту EN 12424.
Для повної відповідності продукції DoorHan всім висунутим до неї вимогам, компанія DoorHan проводить послідовну роботу з її стандартизації та сертифікації.
Слід зазначити, що при участі компанії DoorHan розроблений діючий сьогодні на території Росії і країн СНД міждержавний ГОСТ 31174-2003 «Ворота металеві», в якому були класифіковані всі види воріт і встановлено вимоги до них.
 
Енергоефективність
Сьогодні енергозбереження є одним з пріоритетних напрямів розвитку світової економіки. У 2009 році в Росії був прийнятий федеральний закон N 261-ФЗ «Про енергозбереження і про підвищення енергетичної ефективності».
Управління енергоефективністю будівель є найважливішим інструментом, що впливає на світовий енергетичний ринок і безпека забезпечення енергією в найближчій і довгостроковій перспективі.
Одним з основних напрямків розробок компанії DoorHan є підвищення енергоефективності рухливих огороджувальних конструкцій при співпраці з Науково-дослідним інститутом будівельної фізики Російської академії архітектури і будівельних наук (НИИСФ РААСН). В рамках цього проекту компанія DoorHan веде роботу, спрямовану на підвищення енергоефективності конструкції полотна воріт, що закривають тепловий контур будівлі, а також застосовуваних для автоматизації воріт електроприводів і електронних систем безпеки.
За результатами об'єктивних досліджень, проведених в лабораторії НИИСФ РААСН, підтверджено, що ворота компанії DoorHan мають найвищими показниками з енергозбереження - їх перевагу над аналогами, пропонованими на ринку, досягає 40%.
 
Безпека
При розробці конструкцій комірних систем DoorHan були враховані найжорсткіші вимоги, що пред'являються до безпеки експлуатації.
Безпека використання воріт DoorHan забезпечується застосуванням декількох рівнів захисту:
конструктивних елементів та матеріалів, що знижують ризики травматизму;
електронних систем безпеки.
Усі застосовувані у виробництві воріт DoorHan комплектуючі виготовляються з екологічно чистих матеріалів, нешкідливих для здоров'я людей і навколишнього середовища.
 
Надійність
Висока надійність комірних систем DoorHan забезпечується завдяки:
передовим технологіям і конструкторсько-технічних рішень;
великому запасу міцності конструкцій;
використовуваним сучасним високоякісним матеріалам і покриттям, стійким до впливів негативних факторів навколишнього середовища;
високій якості виготовлення на сучасному виробничому обладнанні;
професіоналізму монтажних організацій.
Воротні системи DoorHan розроблені з урахуванням передбачуваних кліматичних умов експлуатації, завдяки чому вони надійно і без збоїв працюють при будь-якій погоді.
 
Дизайн
Використання внутрішньокорпоративних стандартів з виготовлення конструктивних елементів продукції DооrHan і нанесенню на них захисних покриттів дозволяє витримати її в єдиному колірному і стильовому рішенні, що забезпечує її гармонійне поєднання при комплексній установці на одному об'єкті.
Комбінація пропонованих типів, фактур і кольорів поверхонь дозволяє виготовити ворота з сендвіч-панелей DoorHan в понад 250 варіантах виконання.
Різноманіття технічних рішень, додаткових аксесуарів і варіантів дизайнерського виконання, а також можливість виготовлення воріт необхідного розміру дозволяють встановлювати їх в отвори з якими архітектурними особливостями будівель.
Для фарбування конструктивних елементів воріт DооrHan використовуються високоякісні матеріали і сучасна технологія нанесення покриття на спеціалізованих лініях. Забарвлення здійснюється у відповідності з вимогами Henkel, що підтверджено висновком лабораторії Henkel в Німеччині.


Фото Відкатні ворота 'doorhan'

Відкатні ворота 'doorhan' фото 0
Відкатні ворота 'doorhan' фото 1
Відкатні ворота 'doorhan' фото 2
Відкатні ворота 'doorhan' фото 3
Відкатні ворота 'doorhan' фото 4
Відкатні ворота 'doorhan' фото 5
Відкатні ворота 'doorhan' фото 6
Відкатні ворота 'doorhan' фото 7
Відкатні ворота 'doorhan' фото 8
Відкатні ворота 'doorhan' фото 9
Відкатні ворота 'doorhan' фото 10
Відкатні ворота 'doorhan' фото 11
Відкатні ворота 'doorhan' фото 12
Відкатні ворота 'doorhan' фото 13
Відкатні ворота 'doorhan' фото 14
Відкатні ворота 'doorhan' фото 15
Відкатні ворота 'doorhan' фото 16
Товари схожі на Відкатні ворота 'doorhan'

Фурнітура для відкатних воріт(Консольна фурнітура) луцьк
2500 грн.
Розпашні ворота 'Doorhan' луцьк
Відкатні ворота 'Premium' луцьк
Окремі Хвіртки 'DOORHAN' луцьк
Розпашні ворота 'PREMIYM' луцьк

Інші товари схожі на Відкатні ворота 'doorhan'

Фіора вітраж луцьк
вхідні металеві двері луцьк
від 2000 грн.
Двері з натурального дерева луцьк
Скло для міжкімнатних дверей луцьк
Міжкімнатні двері
від 210 грн.
Шукати на порталі: Здвижні ворота Відкатні ворота Зсувні ворота Вуличні ворота Автоматичні відкатні ворота Відкатні ворота Луцьк Здвижні ворота Луцьк Зсувні ворота Луцьк 'Doorhan' Луцьк Откатные ворота Откатные ворота Луцк Здвижные ворота Уличные ворота Уличные ворота Луцк Автоматические откатные ворота ЛуцкВорота Луцьк Worota Worota Lutsk Worota Doorhan Vorota vorota Lutsk Vorota Doorhan

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу