Відкатні ворота 'Premium', Луцьк

Відкатні ворота 'Premium', Луцьк

Відкатні ворота 'Premium'
Контакти продавця:
Постачальник: ....... ЗахідВікнаСервіс
Телефон: .............. (0332) 71 70 54
(067) 334 76 67
(093)723 71 43
(099)233 10 66
Запитувати:
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Відкатні ворота 'Premium'

 

Вуличні ворота DoorHan призначені для обмеження доступу до огородженої території і контролю в'їзду / виїзду автотранспорту, запобігаючи несанкціонований проїзд. Вони виготовляються з алюмінієвих профілів або сендвіч-панелей, окантованих алюмінієвим профілем, завдяки чому мають легку конструкцію, що дозволяє без великих зусиль відкривати і закривати їх. Відсутність зварних з'єднань у вуличних воротах, а також їх покриття забезпечує стійкість до корозії. Це надовго зберігає естетичний зовнішній вигляд і експлуатаційні властивості воріт, збільшує їх зносостійкість, а також подовжує термін служби. Конструкція вуличних воріт має високу міцність і зламостійкі, розрахована на великий термін експлуатації і не вимагає спеціального технічного обслуговування.
Вуличні ворота DoorHan розроблені з урахуванням різних кліматичних умов експлуатації Росії, завдяки чому вони не схильні до впливу погодних умов і витримують великі вітрові навантаження. Це забезпечує безперебійність роботи та легкість відкриття / закриття воріт незалежно від температурних коливань.
Вуличні ворота DoorHan можуть використовуватися не тільки в побутових цілях, але і в промислових, так як виготовляються у великому діапазоні розмірів, з різними системами роликів і направляючих.
Вуличні ворота можуть бути виготовлені в єдиному дизайнерському виконанні з збірними секціями і що стоїть окремо хвірткою DoorHan, а також з різними елементами фасаду будівлі - секційними воротами, дверима і ролетами DoorHan.
Автоматичні вуличні ворота DoorHan найбільш зручні в експлуатації. Використання приводів дозволяє управляти воротами дистанційно за допомогою пульта, не виходячи з машини.
Вуличні ворота DoorHan повністю відповідають вимогам російських будівельних стандартів, сертифіковані і мають сертифікати відповідності.
 
Компанія DoorHan виробляє два типи вуличних воріт - зсувні та розпашні, які відрізняються конструктивними особливостями
Зсувні ворота Premium є втіленням останніх тенденцій в дизайні воріт - вони виготовляються з сендвіч-панелей, облицьованих з зовнішньої сторони алюмінієвими профілями. Використовувані високоякісні матеріали для облицювання воріт підвищують їх зламостійкі, а особливий метод нанесення покриття захищає профілі від появи подряпин.
Зсувні ворота Premium представлені в різних варіантах дизайнерського виконання облицювання, які відрізняються конфігурацією геометричних візерунків профілів. Вони збираються вручну, завдяки чому мають абсолютно неповторний і унікальний вигляд.


Фото Відкатні ворота 'Premium'

Відкатні ворота 'Premium' фото 0
Відкатні ворота 'Premium' фото 1
Відкатні ворота 'Premium' фото 2
Відкатні ворота 'Premium' фото 3
Відкатні ворота 'Premium' фото 4
Відкатні ворота 'Premium' фото 5
Відкатні ворота 'Premium' фото 6
Відкатні ворота 'Premium' фото 7
Товари схожі на Відкатні ворота 'Premium'

Відкатні ворота 'doorhan' луцьк
Фурнітура для відкатних воріт(Консольна фурнітура) луцьк
2500 грн.
Розпашні ворота 'Doorhan' луцьк
Окремі Хвіртки 'DOORHAN' луцьк
Розпашні ворота 'PREMIYM' луцьк

Інші товари схожі на Відкатні ворота 'Premium'

Фіора вітраж луцьк
вхідні металеві двері луцьк
від 2000 грн.
Двері з натурального дерева луцьк
Скло для міжкімнатних дверей луцьк
Міжкімнатні двері
від 210 грн.
Шукати на порталі: Здвижні ворота Зсувні ворота Вуличні ворота Роздвижні ворота Автоматичні здвижні ворота Автоматичні зсувні ворота Здвижні ворота Луцьк Зсувні ворота Луцьк Купити здвижні ворота Купити зсувні ворота Купити вуличні ворота Здвижні ворота 'doorhan'Уличные ворота Купить уличные ворота Автоматические уличные ворота Откатные ворота Автоматические откатные ворота Купить откатные ворота Відкатні ворота Купити відкатні ворота В'їзні ворота В'їзні ворота Луцьк Ворота Ворота Луцьк Купити ворота Купити ворота Луцьк Worota Worota Lutsk Worota Doorhan Vorota Vorota Doorhan

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу