Виготовлення робочих кресленнь перекриття, Луцьк
Головна Товари Будівельні послуги Проектно-будівельні послуги Луцьк Виготовлення робочих кресленнь перекриття

Виготовлення робочих кресленнь перекриття, Луцьк

Виготовлення робочих кресленнь перекриття
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Проекти житлових будинків
Телефон: .............. +380663833457 (Олександр
Запитувати:
Email: .................... Написати листа


1500
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Виготовлення робочих кресленнь перекриття

Виготовлення робочих кресленнь перекриття

Перекриття повинно мати необхідну несучу здатність, мінімальний прогин, щоб витримувати як навантаження від власної ваги, так і корисну (статичну і динамічну). Перекриттю належить бути жорстким, т. е. під дією навантажень не давати прогинів, що перевищують допустимі нормами величини, володіти звукоізоляційними і теплозахисними властивостями. Від якості матеріалів, що використовуються для перекриття і точного дотримання технологій, залежатиме міцність і довговічність всієї будови. Вид перекриття визначається проектом, адаптувати і що-небудь міняти експерти, конструктор або архітектор, можуть тільки самі. Перекриття будинку, залежно від місця розташування в будівлі, бувають міжповерхові, горищні, підвальні (цокольні) і ін.

Види перекриттів

Залежно від використовуваних для перекриттів матеріалів і конструкційних особливостей технології виготовлення і монтажу розрізняють такі типи перекриттів: - плитні перекриття із збірного залізобетону; - монолітні залізобетонні перекриття; - збірно-монолітні (часторебристе) перекриття; - деревяні перекриття.При будівництві можливо і комбіноване рішення: частину перекриттів роблять збірними, частина - монолітними. Також можливі комбінації різних матеріалів (якщо це заздалегідь передбачено проектом), скажімо, експлуатованим горище можна перекрити деревом, а для міжповерхових перекриттів використовувати залізобетон.

Перекриття із збірного залізобетонуШироко відомий і часто використовуємо варіант перекриттів зі спеціальних плит, виготовлених на заводі. Плитні перекриття із збірного залізобетону бувають суцільними і пустотними, виготовляються з легких і важких бетонів. Традиційно для будівництва приватного будинку використовують пустотні плити зважаючи на їх меншої вартості і кращих показників по звукоізоляції і теплопровідності. Крім того, вони менше важать і на несучі стіни і фундамент буде менше навантаження. Багатопустотні залізобетонні плити виготовляють на заводі, їх максимальна довжина порядку - 7 м, товщина - 220 мм. Плити бувають з круглими, овальними і багатокутними порожнечами, що проходять наскрізь плити по всій її довжині.Монтаж збірних залізобетонних перекриттів вимагає наявності на будмайданчику спеціалізованої підйомної техніки (крана). Укладання плит виконують на шар з цементного розчину, виконану в місцях обпирання на несучі стіни. Такі плити спираються на дві сторони. Рекомендована глибина обпирання на несучі стіни - 10- 15 см. Укладати перекриття необхідно по меншому розміру, тобто для котеджу 5х7 м, краще використовувати 5-метрові плити. Шви між плитами очищають від сміття і ретельно заповнюють цементним розчином. При монтажі міжповерхових перекриттів вирівнювання плит виробляють по нижній поверхні (в місці майбутнього стелі), виводячи горизонталь за рівнем. Якщо використовуються плити з попередньо напруженою арматурою, то спирати їх можна тільки на торці, спирати бічними краями і серединою поверхні плити не можна.Якщо після доставки плит перекриттів на будмайданчик їх монтаж відкладається, необхідно простежити, щоб вони правильно зберігалися, бо на відкритому повітрі плити швидко почнуть руйнуватися. Щоб вироби не втрачали своїх якостей, необхідно при розвантаженні їх скласти горизонтально, в штабель, висотою не більше 2, 5 м, проклавши прокладками з дерева.

Залізобетонні монолітні перекриттяНе вдаючись до важкої техніки при монтажі та послугам ЗБ підприємств можна виготовити перекриття необхідного формату безпосередньо на будмайданчику. Таке перекриття робиться з бетону і сталевої арматури. Даний тип цікавий тим, що підходить для будь-яких планувальних рішень. У монолітному перекритті максимальна ширина залежить від товщини і армування плити - чим перекриття товщі і міцніше, тим воно може бути ширше. У середньому при ширині 6 м монолітне перекриття має товщину 10-16 см. Технологія дозволяє створювати прольоти шириною 12 м і більше, але для приватного будинку вони недоцільні. Монолітні перекриття витримують навантаження 600-1250 кг / м2 (залежно від товщини і довжини плит).Розташування арматури (в одному або в двох напрямках або хрестоподібно), а також спосіб опори на стінах визначається проектом. Армована в двох напрямках плита буде тонше, ніж плита з прутами тієї ж товщини, укладеними в одному напрямку. Каркас із сталевих арматурних прутів виготовляють або по зварної технології, або по вязальной. Зварений каркас виготовляється методом зварювання прутів арматури; вязаний каркас роблять шляхом звязування арматури між собою за допомогою мякої вязальної проволки. При такому типі перекриття необхідна установка опалубки по всій площі майбутньої плити. Можна застосувати готову опалубку від виробників (взяти в оренду, наприклад), або ж використовувати деревяні щити власного виробництва, де, звичайно, краще використовувати фанеру, тоді готова поверхня буде гладкою, з мінімумом вад, що вимагають усунення при фінішній обробці.Заливаючи бетон, необхідно уважно стежити, щоб він лягав суцільно, не залишалися порожнечі, покривався каркас. Заливку треба виробляти за один раз, а не по частинах. Якщо роботи ведуться при негативних температурах, в бетон необхідно додавати спеціальні антиморозні добавки, або ж обігрівати монтажний майданчик.Бетонне монолітне перекриття повну марочну міцність набуває через 28 днів після заливки, правда ходити по ньому можна вже через кілька днів, рекомендований термін відновлення будівельних робіт (кладка стін наступного поверху) - два тижні.

Збірно-монолітні (часторебристе) перекриттяТакож використовуються в приватному житловому будівництві збірно-монолітні (часторебрістое) перекриття - конструкції з несучих армованих бетонних балок і полегшених пустотілих блоків. Балки використовують заводської готовності, або ж бетонують на місці, в процесі будівництва. Застосовувані блоки можуть бути керамічними, керамзитобетонні, з пористого бетону, пінополістиролу та ін. При монтажі такого перекриття балки укладаються в напрямку меншого прольоту з опорою на несучі стіни будинку і головні балки. Їх встановлюють таким чином, щоб пустотілі блоки з одного боку тільки стосувалися внутрішнього краю стіни і підтримувалися монтажною опорою, а з іншого - спиралися на балку перекриття. Решта балки встановлюються паралельно один одному через рівні проміжки, розмір яких залежить від ширини блоків. Можливий варіант монтажу, коли перший ряд пустотілих блоків спирається з одного боку на стіну, а з іншого - на балку перекриття. Максимальна довжина балок зазвичай становить 7-8 м, відповідно, це і поріг максимального прольоту перекриття. При створенні великих отворів в такому перекритті (сходи, пічні, камінні труби та ін.), Перпендикулярно до балок перекриття встановлюють додаткові балки. По периметру всіх несучих стін бетонується спеціальний пояс висотою 23- 28 см (кінці балок заходять в нього на 8-12 см). Після складання перекриття заливається бетоном з товщиною шару 4-6 см, в результаті створюється монолітна конструкція. В цілому товщина часторебристого перекриття досягає 20-29 см. Його вага, залежно від виду блоків наповнення, становить від 160 до 340 кг / м2. Після заливки бетоном по перекриттю можна ходити вже через кілька днів, однак подальше зведення стін можна продовжувати лише через 10-14 днів, при цьому необхідно уникати впливу посилених навантажень на перекриття, адже остаточну міцність воно придбає, як і монолітне, - через місяць. При часторебристоих перекриттях вкрай важливо правильне розташування міжкімнатних перегородок (стін) на поверсі. Лише легкі конструкції до 50 кг / м2 (гіпсокартон + мінвата) і стіни, що йдуть перпендикулярно балок перекриття, можуть розміщуватися довільно. В інших випадках потрібно точний розрахунок і акуратність. Не можна допускати, щоб стіни розташовувалися паралельно балок перекриття безпосередньо над порожнистими блоками. Це може призвести до руйнування блоків, пошкодження перекриття, обвалу стіни.

Деревяні перекриттяУ деревяних будинках можливо облаштування лише перекриттів з аналогічного матеріалу, в будівлях ж, побудованих з інших матеріалів (цегла, камінь, каркасномонолітние технології) дерево служить альтернативою залізобетону. Деревяні перекриття виготовляють з масиву або клеєної деревини. Проліт, або ширина деревяного перекриття складає як правило 5-6 м, правда, може досягати і 12 15 м, товщина - 20-28 см. При цьому товщина несучих елементів перекриття підбирається таким чином, щоб у процесі експлуатації вони не прогиналися і не пружинили. По конструктиву розрізняють кілька видів таких перекриттів - балочні (несучий елемент балки висотою 20-40 см, шириною - 8-20 см Відстань між окремими балками в такому перекритті досить велика -. Від 60 до 150 см), ребристі (в ребристих перекриттях головним несучим елементом є розташовані через кожні 30- 60 см ребра. Їх довжина зазвичай становить 5-6 м. Обшивку по таким перекриттям роблять з фанери, звичайних деревно-стружкових або OSBпліт, дощок) і балочно-ребристі (несучими елементами є балки і ребра. Hебра або спираються на балки, або кріпляться до них за допомогою спеціальних металевих кронштейнів).Деревяне перекриття монтується, коли стіни по периметру будинку виведено на потрібний рівень. Частина деревяних балок, яка буде в стіні, обовязково закриваємо руберойдом. Якщо це зовнішня стіна, то бажано не доводити балку до вуличного краю приблизно 5 сантиметрів. Це простір після зведення стіни треба закрити.При влаштуванні перекриттів з дерева особлива увага приділяється місцям, через які проходять пічні, камінні і котельні труби. Відстань між трубою і деревяними конструкціями повинна бути не менше 25-35 см, а навколо труби влаштовують теплоізоляційну прокладку з негорючих матеріалів.Деревина для балок і ребер не повинна мати великих сучків і тріщин, заготовки повинні бути рівними, без кори, з вологістю не більше 15-20%. Всі деревяні частини конструкцій обробляють антипіренами і антисептиками.

 Фото Виготовлення робочих кресленнь перекриття

Виготовлення робочих кресленнь перекриття фото 0
Товари схожі на Виготовлення робочих кресленнь перекриття

Виготовлення плану будинку луцьк
800
Виготовлення робочих кресленнь фундаментів луцьк
2000
Аналіз уже готових проектів луцьк
 500
Виготовлення робочих кресленнь кроквяних схем луцьк
2000
Виготовлення схеми забудови ділянки луцьк
 300

Інші товари схожі на Виготовлення робочих кресленнь перекриття

Фінські деревяні будинки луцьк
Копання криниць луцьк
Архітектурне проектування. луцьк
Виготовлення будинків з дерева (Економ клас) луцьк
2500 грн.
Чистка криниць луцьк
Шукати на порталі:  

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу