Вікна POL-SKONE, Луцьк

Вікна POL-SKONE, Луцьк

Вікна POL-SKONE
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Комплексні Рішення
Телефон: .............. 0332-292-294
066 002 66 20
067 892-53-23
066 845-36-09
067 332-27-10
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Вікна POL-SKONE

Вікна саме за вашими мірками
Вибираючи вікна слід насамперед звернути увагу на їх найголовніші параметри, що визначають технічні , функціональні та споживчі якості. Володіння якостей обираних вікон , пізніше стає вирішальним насамперед для задоволення від подальшого користування.
 
Теплопроніцаемості , або тепло і економія
Деревина , за своєю природою , проявляє дуже хороші термічні ізоляційні здібності , що дозволяє виготовляти вікна , що проявляють високі параметри , а правильно використані склопакети забезпечать мінімальну втрату тепла , що дозволить на економію енергії в нашому домі. Головний показник , який вказує на термічну ізоляційну здатність вікна , є коефіцієнт теплопередачі Uw . Цей коефіцієнт визначає кількість тепла, що проходить крізь вікна . Чим він нижчий для конкретної конструкції вікна , тим краще буде захищений наш будинок від небажаної втрати тепла.
Водонепроникність , або нам не страшні буря , сніг і град
Вікно повинне захищати будинок від атмосферних умов , в т.ч. вітру та опадів . Тому вікно повинно бути оснащене відповідними ущільнювачами і можливими захищають елементами , у вигляді капельників , що дозволить уникнути протікання води всередину будинку під час сильного дощу . Якість вікна , яке характеризує клас водонепроникності , вказує на силу вітру , під час дощових опадів , при якій вода проникне крізь вікно. Норма по вікнах допускає 9 класів водонепроникності від класу 1A до 9А , однак при технологічному розвитку виробництва вікон і безперервному поліпшенні пропозиції , введений найвищий клас , що позначається буквою E , а також числом , що інформує при якому тиску випробувального натискання вікно залишається непроникним для опадів. Вікна , що входять в пропозицію POL- SKONE , виконують всі найвищі показники водонепроникності , включно з класом Е 1500, завдяки чому можуть використовуватися навіть у вимагає гірському кліматі.
Стійкість до навантаження вітру , або якщо за вікном вітер
Проживаючи на верхніх поверхах , на незахищеній території , в місці , підданому сильного вітру , важливим елементом при виборі вікна повинен бути коефіцієнт стійкості до навантаження вітру . Це ніщо інше , як інформація , про те , що до певної сили вітру , що впливає перпендикулярно до поверхні вікна , відбудеться максимальний допустимий вигин найбільш деформованого елемента нашого вікна . Норми допускають 3 класу стійкості до навантаження : А, B , C що на практиці позначає , що найнижча стійкість до деформування буде позначена буквою А , а вікнам , з дуже високою стійкістю , визнається клас C. Беручи до уваги наші кліматичні умови , вибравши вікна класу B можна вже не побоюватися , коли за вікном віє сильний вітер. Піклуючись про комфорт і спокої наших Клієнтів у реченні Pol - Skone знаходяться також вікна класу C.
 
Повітропроникність , або свіже повітря в будинку
Вибираючи вікна для будинку , ми хочемо , щоб вони були щільними - не пропускали вітру і не протікали . Однак дуже важливим елементом є інфільтрація повітря , визначається коефіцієнтом " a " , тобто кількістю повітря , проникаючим в перебігу години крізь 1 метр щілини вікна , при різниці тисків 1 даПа / m3 . Оскільки це звучить досить складно , слід знати лише те , що дослідження проникності повітря описується в 4 класах , де клас 4 - це вікна , повністю щільні . Оптимальний повітрообмін забезпечить фурнітура з мікровентиляцією , що дозволяє прочинити вікно тільки тоді , коли це необхідно.
Акустичні якості , або тихо ша
Відповідна захист від шуму особливо важлива для тих , хто проживає у гучних районах . Вікна з досить гарною акустикою дозволять знизити інтенсивність звуків всередині будинку. Дерев'яні вікна з пропозиції POL- SKONE представляють відповідний бар'єр від шуму , завдяки старанно продуманим конструкторським рішенням . Деякі моделі характеризуються дуже високим рівнем ізоляції , навіть до Rw = 46 дБ , завдяки чому забезпечують тишу навіть в самому гучному оточенні .


Фото Вікна POL-SKONE

Вікна POL-SKONE фото 0
Вікна POL-SKONE фото 1
Вікна POL-SKONE фото 2
Вікна POL-SKONE фото 3
Вікна POL-SKONE фото 4
Вікна POL-SKONE фото 5
Вікна POL-SKONE фото 6
Вікна POL-SKONE фото 7
Вікна POL-SKONE фото 8
Товари схожі на Вікна POL-SKONE

Інші товари схожі на Вікна POL-SKONE

металопластикові вікна профілю Trocal луцьк
від 1200
Вікна REHAU Луцьк луцьк
Вітражні системи скління луцьк
Вікна Steko луцьк
Металопластикові вікна луцьк
Шукати на порталі: Вікна POL-SKONEВікна POL-SKONE луцьквікна луцькдеревяні вікна луцьквікна деревяні луцьквікнаокна

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу