Вікна Veka, Луцьк

Вікна Veka, Луцьк

Вікна Veka
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Євродек
Телефон: .............. (0332) 77-97-01
(050) 438-11-12
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Вікна Veka

 

Пластикове вікно – досить складний вид продукції і при його виборі споживач стикається з маловідомими технічними термінами. Та й в ужитку пластикові вікна називають по-різному: вікна ПВХ, пластикові склопакети, чи навіть просто склопакети. Для внесення ясності у ці питання ми дамо словник термінів і схематично покажемо будову пластикового вікна.

 Пластикове вікно: словник термінів і визначень

      Пластикове вікно – складна інженерна конструкція, що фізично складається з 3-х основних конструктивних елементів: пластикового профілю, склопакету і комплекту фурнітури.

Склад пластикового вікна:

1.     Пластиковий профіль – елемент конструкції вікна (фактично – це рама та стулки вікна), що виготовляються хімічним методом, так званим методом екструзії: шляхом видавлювання розплавленої полімерної сировини через формуючий отвір. Як правило, профіль виготовляється білого, коричневого і світло-коричневого кольорів.

2.     Склопакет – єдина нерозбірна конструкція, що складається з двох чи більше скляних складових, що розділені між собою проміжком, і герметично з’єднаних по контуру. Цей проміжок заповнюється повітрям чи інертним газом. Склопакет зазвичайно заповнює біля 90 % площі віконного прорізу.

3.     Фурнітура – це складний механізм, що складається з петель, кронштейнів, тяг та інших елементів, що забезпечують відчинення та зачинення вікна в різних режимах. Часто фурнітура охвачує весь периметр стулки, але простіше його побачити з того боку , де знаходиться ручка. Ручка керує всім механізмом, тому її найчастіше асоціюють зі всією фурнітурою.

4.      Штапік - конструктивна пластикова планка, що втримує склопакет або інше наповнення в рамі.

5.     Сендвіч-панель - пластиковий непрозорий елемент, який застосовується для установки замість склопакета. Частіше використовується у дверних і непрозорих віконних конструкціях.

6.     Армування - металевий профіль, вбудований всередину пластикового профілю. Призначений для підвищення механічної міцності конструкції.

7.     Профіль-підставка - конструктивний елемент вікна, який застосовується примонтажі, але при використанні вікна не видний. Він встановлюється між рамою вікна й стіною в нижній частині прорізу. Фактично вікно "стоїть" на ньому. Також він призначений для кріплення підвіконня й відливу.

8.    Імпост – вертикальна пластикова стійка, що розділяє вікно на декілька частин. Забезпечує можливість створити декілька світлових прольотів в конструкції одного вікна.

9.     Штульп – пластиковий профіль, що накладається на стулку вікна. Застосовується для закриття стулок вікна без імпосту. При цьому одна стулка стає залежною від іншої і не має віконної ручки. Світловий проєм при відкритих стулках у цьому випадку залишається вільним (без вертикального розділення).

10.  Гумові ущільнювачі – розміщуються по периметру, що примикають до вікна: штапіка і склопакету, стулки та рамки. Використовуються для герметизації і запобігання продування в цих місцях.

 

 

 Трьохкамерний, чотирьохкамерний, п’ятикамерний профіль для Ваших вікон.

         Пластикові вікна можуть мати різноманітну конфігурацію. Основними критеріями є кількість повітряних камер і ширина самого профілю.

        Камерами – називаються замкнуті площини всередині профілю, відокремлені один від одного стінками. Чим більша кількість камер, тим вищими є показники тепло- і шумоізоляції даного профілю. Камери рахуються по горизонталі, незалежно від їх розмірів. Використання залежить від географічної та кліматичної зони.

        Найбільш розповсюдженими є металопластикові вікна з трьохкамерного профілю. Стандартна ширина трьохкамерного профілю 60 мм.

    Вікна з трьохкамерного профілю з однокамерним склопакетом є найбільш демократичними по ціні. 

     Вікна трьохкамерного профілю з двохкамерним склопакетом мають більшу звуко- і теплоізоляцію. Вони краще підходять для приміщень вікна яких виходять на шумні вулиці, а також приміщення з недостатньою системою опалення.

    Вікна з чотирьохкамерного профілю з двохкамерним склопакетом мають більш високою тепло- і звукоізоляцією, ніж трьохкамерні вікна.

   Високі теплоізолюючі показники вікна з чотирьохкамерних профілів надійно захистять Ваш дім чи офіс від холоду і шуму.

  Вікна з чотирьохкамерного профілю підходять для заміських будинків, котеджів постійного проживання з ізольованою системою опалення.

  Стандартна ширина пятикамерного профілю – 70 мм.

  Пятикамерна система з двохкамерним склопакетом відповідають самим високим вимогам до тепло- і звукоізоляції.

   Вікна з профільної п’ятикаметної системи ідеально підходить для будівлі з низьким рівнем витрат на опалення і енергозатрати.

  Металоплатикові пятикамерні вікна відносіяться до систем преміум класа, що здатна задовільнити самі високі вимоги елітного будівництва.

  Єдиним недоліком таких систем є більш висока ціна в порівнянні з трьохкамерними та чотирьохкамерними системами.

 

 Фото Вікна Veka

Вікна Veka фото 0
Товари схожі на Вікна Veka

Дахові (мансардні) вікна луцьк
Рами балконні луцьк
Двері луцьк

Інші товари схожі на Вікна Veka

Фіора вітраж луцьк
вхідні металеві двері луцьк
від 2000 грн.
Двері з натурального дерева луцьк
Скло для міжкімнатних дверей луцьк
Міжкімнатні двері
від 210 грн.
Шукати на порталі: Вікна Vekaвікна пвхвікна металопластикові

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу