ПідрубрикиШафи купе в Луцьку

Вікна

Купити Вікна на ринку сьогодні не складає труднощів, якщо використовувати інтернет для пошуку товарів які вас цікавлять. Але, як показує практика, не всі товари успішно продаються через інтернет і знаходять своїх цільових замовників. Чому так відбувається? Справа в тому що є два вирішальні чинники, що визначають ефективність просування товару в інтернеті. По-перше - це якість розміщення товару. Яку інформацію повинен отримати замовник, щоб прийняти рішення про придбання такого товару, наприклад, як Вікна ? На рішення замовника впливає наявність на інтертнет - сторінці фотографії товару, детального опису характеристик, умови продажу і постачання товару, контакти постачальника. Якщо вся ця інформація викладена на сторінці товару, можна з 90% гарантією стверджувати що відвідувач сторінки товару буде конвертовано у статус замовника. І в цій ситуації є ще один важливий момент, який часто впливає на продажі конкретного товару - менеджмент підприємства -постачальника. Наприклад, замовник знайшов в інтернеті сторінку товару. На сторінці він отримав всю необхідну інформацію для прийняття рішення купити Вікна . Він оформляє і відправляє замовлення товару на e-mail постачальника, але йому ніхто не відповідає. Замовник набирає постачальника за телефонами, вказаними в контактах на сторінці товару, і також залишається непочутим. Таким чином, якісне розміщення товарів в інтернеті має підкріплюватися готовністю постачальника активно відповідати на запити своїх замовників і приділяти їм необхідну увагу - це перша формула успішних продажів товарів через інтернет.


Другий чинник, що визначає ефективність продажів товарів в інтернеті - місце їх розміщення. Наведемо простий приклад. Є дві компанії кожна з яких продає Вікна . В однієї місячний обсяг продажів становить 200 000 грн., В іншої - 10 000 грн. А справа в тому, що перша компанія розміщує свої товари крім сайту підприємства додатково на популярних торгових інтернет-ресурсах - повний асортимент продукції, фото, опис товарів, умови продажу і постачання, розширені контакти підприємства для замовників, пошукова оптимізація. Якщо підприємство орієнтоване на інтернет торгівлю, то розмістивши товари, наприклад, на Західній торговельній площадці navolyni.com, Комапанія щодня отримує аудиторію потенційних замовників своїх товарів і гарантію присутності своєї продукції на популярних пошукових системах. У другому випадку компанія орієнтована на просування продажів товарів через безкоштовні дошки оголошень в інтернеті, при такому розміщенні підприємство не може розраховувати на гарантії залучення цільового замовника товарів. Такий вид просування товарів в інтернеті розрахований більше на удачу і везіння підприємства-постачальника.


Шановні замовники товарів у рубриці Вікна торговельної площадки navolyni.com. З метою економії часу звертайте увагу в першу чергу на товари з позначкою VIP ПОСТАЧАЛЬНИК. Постачальники цієї групи пройшли перевірку фахівцями торгового майданчика на актуальність товарних пропозицій, прайс-листів (опублікованих цін на товари), контактів підприємств-постачальника.

Купити Вікна, Ціна, Фото

Вікна Epsilon в Луцьку

Дах Фасад Комплект
Луцьк
050-268-368-1
Мансардні вікна Roto в Луцьку

Буд Імпорт
Луцьк
099 101 15 54
Мансардні вікна Fakro в Луцьку

ТзОВ Арсенал-Центр
Луцьк
0672397934
Металопластикові вікна в Луцьку

ВІНДОР
Луцьк
(099) 115-43-03
Вікна  Берестечко‎ в Луцьку

ЄвроVID™
Луцьк
+38(099)615 61 38
Металопластикові конструкції в Луцьку

ВІКОННО-ДВЕРНІ СИСТЕМИ
Луцьк
0332-78-38-80
Вікна КВЕ Титан в Луцьку

ЗахідВікнаСервіс
Луцьк
(0332) 71 70 54
Раздвижные конструкции Луцк в Луцьку

ЄвроViD
Луцьк
(0332) 28-57-58
Металопластикові вікна в Луцьку

Атлант плюс
Луцьк
0332/788411
Вікна POL-SKONE в Луцьку

Комплексні Рішення
Луцьк
0332-292-294
Вікна з євробрусу в Луцьку

Вікна-Модерн
Луцьк
(0332) 28-64-64
Мансардні вікна в Луцьку

Дах Плюс
Луцьк
+38(067)301-54-17
Декор для оздоблення вікон (набір 01) в Луцьку

Будівельна компанія ЕКСІМБУД
Луцьк
+380 << показати тел.
Вікна Rehau в Луцьку

АКЦЕНТ
Луцьк
+380 << показати тел.
Вікна дубові дерев'яні в Луцьку

Омофор - Україна
Луцьк
+380 << показати тел.
Вікна REHAU в Луцьку

Затишок
Рівне
+380 << показати тел.
Вентилируемые фасады в Луцьку

ГАРАНТБУДСЕРВИС ЛТД, ООО
Черкаси
+380 << показати тел.
Двері Viknar'off в Луцьку

Надійний дах
Горохів
+380 << показати тел.
Мансардні вікна VELUX в Луцьку

ТехноНІКОЛЬ-Центр
Луцьк
+380 << показати тел.
Вікна ПВХ в Луцьку

ЄвроVID
Луцьк
+380 << показати тел.
назад 12 вперед


Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись