Віза для підприємців, Луцьк

Віза для підприємців, Луцьк

Віза для підприємців
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Шенгенські візи
Телефон: .............. Відкриття шенген візи +38О99З4I7452; +38О96О587858
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Віза для підприємців

Перевага візи для підприємців № 1: дуже і дуже приємна ціна!

Якщо ви підприємець (СПД), засновник компанії або навіть найманий працівник, але ви зможете надати довідку про доходи і лист клопотання від вашої компанії для посольства — ця віза вам підходить. Для того, що б зрозуміти що таке віза для підприємців спочатку визначимося в загальній процедурі отримання візи. Для отримання тривалої бізнес візи вам необхідно:

  1. Власний бізнес (мати свій чи бути найманим працівником, але ваша фірма повинна за вас поручитися і відправити у відрядження).
  2. Мати партнерів у Польщі, які б хотіли співпрацювати з вашою компанією і зможуть оформити запрошення на візу. Власне для цього співробітництва і видається віза. Це набагато надійніше, ніж просто купити запрошення на візу. Зауважимо, співпрацювати вас ніхто не зобовязує, ви самі вирішуєте що робити з вашою візою, куди і до кого їхати.
  3. Правильно оформити і скласти весь пакет документів для подачі в консульство. Бізнес у вас вже є, а комплекс послуг, що охоплює пункти 2 і 3 і називається — Віза для підприємців.
  4. Ми шукаємо для вас партнера в Польщі, який робить запрошення.
  5. Ми правильно оформляємо всі необхідні документи для подачі в консульство. Для отримання візи, вам залишилося всього лише особисто подати ці документи в консульство. ( Особиста подача документів завжди збільшує ваші шанси як на отримання максимально тривалої візи, так і на отримання візи в цілому). Процедура роботи по даній візі наступна: ми укладаємо договір — ви здійснюєте оплату — ми приступаємо до пошуку партнерів та оформлення запрошення (це займає близько тижня) — ми оформляємо весь пакет документів, заповнюємо анкети і передаємо їх вам, разом з рекомендаціями щодо процедури подання їх в посольстві — ви подаєте документи в посольство — коли віза готова ви забираєте її. Звертаємо вашу увагу: Ми готуємо документи для отримання піврічної (або річної візи), результат залежить від поєднання таких чинників: вашої візової історії (скільки віз було до цього і як часто ви їздили по них в ЄС), ваших документів (зарплата, рахунок у банку, рух по рахунку і т. д. )

    Перевага візи для підприємців № 2: Платиш менше — отримуєш більше!

    Найчастіше кожна наступна віза ставиться довша попередньої (за умови частих поїздок). А це означає, що ви платите однаково мало, а з кожним разом отримуєте все більше! Тому, з кожним разом робота з нами буде ще приємніше.Товари схожі на Віза для підприємців

Шенгенская виза луцьк
Визы в Польшу луцьк
Шенгенская виза срочно луцьк
Мультивиза Шенген луцьк
Шенген виза луцьк

Інші товари схожі на Віза для підприємців

віза в Польщу луцьк
Открытие шенгенских виз в страны Евросоюза луцьк
100% Открытие шенгенских виз в короткие сроки луцьк
Помощь в открытии шенгенских виз луцьк
запрошення та працевлаштування в Польщі! луцьк
Шукати на порталі: шенгенські візишенген візиціна шенгенської візи

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу