Вода питна Срібна, Луцьк

Вода питна Срібна, Луцьк

Вода питна Срібна
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Вода питна СРІБНА
Телефон: .............. +38(095)1256067
+38(067)3366974
Запитувати:
Юрій Валерійович
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Вода питна Срібна

Вода питна «Срібна» належить до категорії підземних ультрапрісних вод. Її загальна мінералізація коливається в межах 0,27-0,28 г/дм3. Завдяки цьому вода «Срібна» не має протипоказань чи обмежень у споживанні.

Природна чистота води та її збалансований аніонно-катіонний склад визначають технологію підготовки її для розливу. У цьому процесівикористовуються тільки і виключно фільтри з природних компонентів, а саме:

  • фільтри механічної очистки;
  • кварцовий пісок;

Ніякі інші системи очищення води, у тому числі й молекулярні зворотно-осмотичні фільтри, у процесі підготовки води до розливу, не застосовуються. Система обробки питної води озоном дозволяє виключити з процесу її підготовки будь-які хімічні речовини чи розчини та жорстке опромінювання. Навіть стерилізація тари відбувається тією ж озонованою водою.

Застосована у виробництві обробка питної води іонами срібла – це відомий природній спосіб збільшення терміну зберігання натуральної води, при цьому вміст іонів срібла у воді не перевищує гранично допустимих концентрацій.

Визначальною перевагою води «Срібна» є той факт, що при підготовці та розливі вода ніяким чином не змінює свою природну структуру і потрапляє до споживача саме у тому вигляді, у якому її створила карпатська природа.

Склад води «Срібна» ідеально збалансований від природи, завдяки чому вона вже встигла завоювати прихильність багатьох українців.

Питна вода «Срібна» пройшла всі необхідні випробування та тести, і має відповідні сертифікати та висновки контролюючих органів. Поточний процес виробництва води проходить під суворим відомчим та спеціальним контролем.Фото Вода питна Срібна

Вода питна Срібна фото 0
Вода питна СРІБНА пропонує:
Товари схожі на Вода питна Срібна

Доставка води додому луцьк
Вода Срібна бутильована луцьк
Вода бутильована луцьк
Доставка питної Срібної води луцьк
Доставка води по місту луцьк

Інші товари схожі на Вода питна Срібна

Пластикова бутилка 1 л луцьк
Питна вода луцьк
Пластмасова бутилка 1 л луцьк
Питна вода луцьк
Питна вода луцьк
Шукати на порталі: Вода питна доставкадоставка води у ЛуцькуВода питна срібна у ЛуцькуВода срібна доставкаПитна вода ЛуцькПитна вода доставка ЛуцькДоставка питної води по Луцьку Доставка Спрібної питної води Луцьк

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу