ПідрубрикиШафи купе в Луцьку

Водо-, газо-, теплозабезпечення

Купити Водо-, газо-, теплозабезпечення на ринку сьогодні не складає труднощів, якщо використовувати інтернет для пошуку товарів які вас цікавлять. Але, як показує практика, не всі товари успішно продаються через інтернет і знаходять своїх цільових замовників. Чому так відбувається? Справа в тому що є два вирішальні чинники, що визначають ефективність просування товару в інтернеті. По-перше - це якість розміщення товару. Яку інформацію повинен отримати замовник, щоб прийняти рішення про придбання такого товару, наприклад, як Водо-, газо-, теплозабезпечення ? На рішення замовника впливає наявність на інтертнет - сторінці фотографії товару, детального опису характеристик, умови продажу і постачання товару, контакти постачальника. Якщо вся ця інформація викладена на сторінці товару, можна з 90% гарантією стверджувати що відвідувач сторінки товару буде конвертовано у статус замовника. І в цій ситуації є ще один важливий момент, який часто впливає на продажі конкретного товару - менеджмент підприємства -постачальника. Наприклад, замовник знайшов в інтернеті сторінку товару. На сторінці він отримав всю необхідну інформацію для прийняття рішення купити Водо-, газо-, теплозабезпечення . Він оформляє і відправляє замовлення товару на e-mail постачальника, але йому ніхто не відповідає. Замовник набирає постачальника за телефонами, вказаними в контактах на сторінці товару, і також залишається непочутим. Таким чином, якісне розміщення товарів в інтернеті має підкріплюватися готовністю постачальника активно відповідати на запити своїх замовників і приділяти їм необхідну увагу - це перша формула успішних продажів товарів через інтернет.


Другий чинник, що визначає ефективність продажів товарів в інтернеті - місце їх розміщення. Наведемо простий приклад. Є дві компанії кожна з яких продає Водо-, газо-, теплозабезпечення . В однієї місячний обсяг продажів становить 200 000 грн., В іншої - 10 000 грн. А справа в тому, що перша компанія розміщує свої товари крім сайту підприємства додатково на популярних торгових інтернет-ресурсах - повний асортимент продукції, фото, опис товарів, умови продажу і постачання, розширені контакти підприємства для замовників, пошукова оптимізація. Якщо підприємство орієнтоване на інтернет торгівлю, то розмістивши товари, наприклад, на Західній торговельній площадці navolyni.com, Комапанія щодня отримує аудиторію потенційних замовників своїх товарів і гарантію присутності своєї продукції на популярних пошукових системах. У другому випадку компанія орієнтована на просування продажів товарів через безкоштовні дошки оголошень в інтернеті, при такому розміщенні підприємство не може розраховувати на гарантії залучення цільового замовника товарів. Такий вид просування товарів в інтернеті розрахований більше на удачу і везіння підприємства-постачальника.


Шановні замовники товарів у рубриці Водо-, газо-, теплозабезпечення торговельної площадки navolyni.com. З метою економії часу звертайте увагу в першу чергу на товари з позначкою VIP ПОСТАЧАЛЬНИК. Постачальники цієї групи пройшли перевірку фахівцями торгового майданчика на актуальність товарних пропозицій, прайс-листів (опублікованих цін на товари), контактів підприємств-постачальника.

Водо-, газо-, теплозабезпечення

Труби профільні сталеві в Луцьку

ТОВ Ківерціметал
Ківерці
+380336540341
Радіатори сталеві в Луцьку

Тепло Порт
Луцьк
(050)888-47-16
Компакт Cersanit Koral 010 в Луцьку

Санмікс
Луцьк
(0993317120
Сантехніка в Луцьку

Метр на Метр ТМ Mert Door
Луцьк
(0332) 78 93 00
Реконструкція мереж водопостачання в Луцьку

Вест-Вікторія
Луцьк
0332285262
Теплоакумулятор (буферна ємність) 350 л., з теплоізоляцією. Серія EAM в Луцьку

243.00 €

Termobak.com
Волинська обл.
+380 << показати тел.
Струменевий самовсмоктуючий насос JY в Луцьку

Водолій аква
Луцьк
+380 << показати тел.
Вихрові насоси для свердловин Серія 3SKm в Луцьку

Акватехніка плюс
Луцьк
+380 << показати тел.
Радіатори в Луцьку

МегаТон
Луцьк
+380 << показати тел.
Газові конденсаційні котли Condens 5000 FM Solar в Луцьку

69 320.00 €

Бош-тепло
Луцьк
+380 << показати тел.
Шафовий газорегулюючий пункт в Луцьку

Фуранфлекс
Луцьк
+380 << показати тел.
Настінні теплі панелі UDEN-S® в Луцьку

788.00 грн. / 1

ТОВ «УДЕН-УКРАЇНА»
Волинська обл.
+380 << показати тел.
Труби водопровідні в Луцьку

Мегавод, ПП
Луцьк
+380 << показати тел.
Панели тепловые ИК OPAL 375 в Луцьку

990.00 грн. / 1 шт

ПЕРВАЯ архитектурно-инженерная компания
Волинська обл.
+380 << показати тел.
Фольга для підлоги KOTAR  Izofolix в Луцьку

600.00 грн. / упакавка

ПП Супрунович С. П.
Волинська обл.
+380 << показати тел.
Сонячна система auroStep для приготування гарячої води від Vaillant в Луцьку

Вентиляційні системи
Луцьк
+380 << показати тел.
Повітряно-опалювальний агрегат Tropic в Луцьку

Польвент-Інвест
Львів
+380 << показати тел.
Димохідні труби для газових і твердопаливних котлів в Луцьку

141.00 грн.

СПД ФО Шпитко Т.С.
Волинська обл.
+380 << показати тел.
Ємкості пластикові в Луцьку

Сайт ТзОВ Фірма ЛАВІСС
Луцьк
+380 << показати тел.
Підігрів трав’яних газонів в Луцьку

Інтелдім
Волинська обл.
+380 << показати тел.
назад 12 вперед


Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись