Водостічна система Struga, Луцьк

Водостічна система Struga, Луцьк

Водостічна система Struga
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Євродах
Телефон: .............. (066) 909-54-72
(067)118-26-84
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Водостічна система Struga

Водостічна система Struga виробляється з шведської сталі Prelaq RWS виробництва концерну SSAB, який є визнаним світовим лідером у виробництві високостійке сталі.
Безсумнівною перевагою листової сталі Prelaq RWS є товстий шар цинку, 300г/м2 з двох сторін, яка є бронею, що захищає сталеву серцевину від іржі, зокрема в місцях надрізів і подряпин. Товщина серцевини в залежності від елементу складає 0,6 - 1,25 мм.
 
Сталевий лист покритий з обох сторін рівномірним шаром Prelaq RWS товщиною 35мкм з кожного боку. Покриття Prelaq RWS відзначається багатьма перевагами:
 
Товщина лаку листової сталі Prelaq RWS і використані при його виробництві полімери забезпечують ще більшу стійкість до корозії і подряпин.
Завдяки новій технології лаку, він краще зберігається при високих температурах рівня 70 ° C, які щодня діють на всі елементи даху.
Стійкість до згинання - це риса, яка відрізняє листову сталь Prelaq RWS. Тип сталі та стійкість лакового шару впливають на збереження технічних і естетичних властивостей.
Водостічна система "Struga" виробляється в деcяті варіантах кольорів, з яких можна вибрати саме той, який найкраще підійде до кольору вашої покрівлі.
 
Переваги сталевих жолобів
 
Водостічна система - це дуже суттєвий елемент даху, завданням якого є швидке відведення тисяч літрів води під час зливи.
Сталева водостічна система "Struga" - це кращий вибір, якому притаманні всі властивості ефективної системи водовідведення.
 
Витривалість - водостічна система "Struga" - виробляється виключно із шведської сталі Prelaq RWS. Три види сталі (PLX, B420, SUB250) товщиною від 0,6 мм до 1,25 мм гарантує жорсткість, пластичність і міцність елементів. Листова сталь оцинкована з обох сторін рівномірним шаром цинку 300г/м2.
Міцні гаки - система "Struga" поставляє сучасні гаки для торцевої дошки, укріплені ребром жорсткості, що витримують великі силові навантаження, а також класичні гаки для крокв.
Безпека - сталь, з якої виробляється система "Struga", стає вирішальним елементом безпеки при переміщенні на покрівлі.
Функціональність - аксесуари системи легкі в монтажі і забезпечують високу пропускну здатність.
Можливість монтажу в холодні дні - елементи системи "Struga" не деформуються під час згинання і монтажу, тому їх можна монтувати навіть взимку.
Лак нового покоління - органічна товстошарова зовнішня оболонка товщиною 35мкм з двостороннім покриттям, досконало захищає елементи системи "Struga" від вигорання і зміни кольору протягом довгих років.
Мінімальна температурне розширення - сталева водостічна система "Struga" не змінює розміри в жаркі дні й холодні ночі. Тому зберігається проста форма жолоба, труб та інших аксесуарів протягом усього періоду експлуатації.
Колір, підібраний до листової сталі - система "Struga" виробляється в десяти варіантах кольорів.
Комплект аксесуарів - ми поставляємо комплект елементів, необхідних, щоб створити повністю безпечну, міцну і функціональну систему водовідведення (напр., елементи зміцнення і фіксації ринви).
Прихований шов труби - ми створили водостічну трубу з внутрішнім замком, без помітного зовнішнього шва.
Кут цельнометалічеський - виконаний за унікальною технологією, без зварного шва.
Гарантія - виробник системи "Struga" дає письмову гарантію на 30 років.
Елементи водостічної системи Struga:
 
Болт до тримача водостічної труби
Заглушка для ринви
Гак для торцевої дошки
Гак для крокви
Коліно
З'єднувальний елемент ринви
Кут
Водостічна труба
Жолоб
Лійка
Трійник
Держак водостічної труби (гвинт)
Держак водостічної труби (шуруп
Укрепитель кута
Виливки з комірцем
Зміцнення ринви


Фото Водостічна система Struga

Водостічна система Struga фото 0
Товари схожі на Водостічна система Struga

Водостічна система PROFiL луцьк
Водостічна система BRYZA луцьк

Інші товари схожі на Водостічна система Struga

Плити перекриття пустотні луцьк
Лист рифлений оцинкований луцьк
65 грн.
Металочерепиця ціна луцьк
Білоруські піноблоки луцьк
Арт-деко стиль луцьк
Шукати на порталі: ВодостікВодостічна системаВодостічна система луцькВодостічна система луцькВодостічна система ціна луцькВодостічна система купити луцькякісна водостічна система луцькводостічні системи луцькводостічні системи ціна луцькводостічні системи купити луцьк

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу