Водостоки Bryza, Луцьк
Головна Товари Луцьк Водостоки Bryza

Водостоки Bryza, Луцьк

Водостоки Bryza
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Львівська Торгово Будівельна Компанія
Телефон: .............. 0970992155
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Водостоки Bryza

 

BRYZA це новітня система водостічних труб, що зявилася на ринку на початку 2004 р. і вже чудово зарекомендувала себе.   BRYZA - комплексна система, що складається з ринв напівкруглого перетину 75, 100, 125, 150 мм, комплексу фасонних виробів, а також водостічних труб трьох діаметрів 60, 90, 110 мм.   Основні кольори: білий - RAL 9010, графіт-RAL 7021, червоний - RAL 3011, коричневий - RAL 8017, зелений - RAL 6020, цегляний - RAL 8004. ПРИЗНАЧЕННЯ Малі житлові будівлі, навіси, гаражі, балкони, мансарди застосуй систему 75 (жолоб 75 мм з водостічної трубою 63 мм). Особняки, малі та середні склади, торговельні та промислові обєкти, будівлі громадського призначення - застосуй систему 100 (жолоб 100 мм з водостічної трубою 90 мм). Особняки і житлові будинки, склади, обєкти громадського призначення, торгові та промислові обєкти - застосуй систему 125 (жолоб 125 з ринвою 90). Великі обєкти житлового, промислового та комерційного призначення - застосуй систему 150 (жолоб 150 з ринвою 110). Водостічна ситема BRYZA монтується без всяких допоміжних матеріалів. Ринви зєднуються з фасонними виробами на засувку, а саме соеденения герметизується гумовим ущільнювачем весільним в канавку фасонного виробу.Такий тип зєднань простий в монтажі і гарантує повну непроникність. Зєднання водостічних труб з фасонними виробами проводиться як розтрубне зєднання без прокладки. Дані зєднання дозволяють компенсувати термічні зміни довжини елементів водостічної системи.                                                               

 

СКЛАДУВАННЯ І ТРАНСПОРТ   Складування жолобів і водостічних труб повинно проводитись на плоскій поверхні в горизонтальному положенні на рівних підкладках і стикатися з ними по всій довжині. Допускається максимальна висота складування до 1 м. Краї підставок і транспортних засобів дотичні з жолобами слід оберегти, наприклад, товстим картоном або дошками. Фасонні вироби, упаковані в коробки з тектурірованного картону повинні зберігатися і транспортуватися під дахом. Під час транспортування вантаж повинен бути нерухомий. Рекомендується навантаження і розвантаження проводити ручним способом. У разі застосування механічного навантажувача не допускати здавлення елементів або їх кидання.   ВИЗНАЧЕННЯ ТИПОРОЗМІРІВ ВОДОСТІЧНИХ СИСТЕМ   Вибираючи водостічну систему, слід переконатися в її можливості відвести воду з покрівельної поверхні Вашого будинку. Тому слід розрахувати т.зв. Ефективну Поверхню Дахи, з якою система повинна відвести воду. При розрахунку ефективної поверхні даху скористаємося формулою:   ПЕРЕВАГИ ВОДОСТІЧНИХ СИСТЕМ БРИЗА   БРИЗА це новітня система водостічних труб, що зявилася на ринку на початку 2004. Аналіз вже існуючих до цього часу систем, дозволив створити новаторський продукт, що виключає їх недосконалість. Інженерне знання, сучасна технологія, а також висока компетенція, посилена багаторічним досвідом в переробці синтетичних матеріалів, принесли плоди у створенні чудового продукту надійної марки і найвищої якості серед подібних систем. Вироблені з ПВХ елементи характеризує невелика маса, повна стійкість до атмосферних умов, стійкість кольорів, підтверджена лабораторними дослідженнями та тестами старіння, зробленими згідно з вимогами норн: ПН-ЕН 607:2005, ПН-ЕН 1462:2005, ПН-ЕН 12200:2002.   Стримана елегантність класичних форм, легкість монтажу і гамма шести кольорів в чотирьох розмірах, дозволяє задовольнити будь-які вимоги споживача.   БРІЗА пропонує комплексну систему, що складається з ринв напівкруглого перетину 75, 100, 125, 150 мм, комплекту фасонних виробів, а також водостічних труб трьох діаметрів63, 90, 110.

 Фото Водостоки Bryza

Водостоки Bryza фото 0
Львівська Торгово Будівельна Компанія пропонує:
Товари схожі на Водостоки Bryza

Гідробар’єр луцьк
700 грн.
Металопрофіль ТП-8 луцьк
115 грн.
Металочерепиця Арцелор (Німець) 0,5 мм луцьк
130 грн.
Металопрофіль ТП-14П (покрівельний) луцьк
110 грн.
Металопрофіль ТП-20П (покрівельний) луцьк
115 грн.

Інші товари схожі на Водостоки Bryza

Лодка Колибри 2-МЕСТНАЯ К-240 луцьк
152.00 $
Гардини для кухні луцьк
Металопрофіль Polstal луцьк
AEROC EcoTerm Super Plus луцьк
600 грн.
Штори для кухні луцьк
Шукати на порталі: Водостічні системи BRYZAводостоки BRYZAводостічні труби BRYZAводостічні системи BRYZA Львівводостоки BRYZA Львівводостічні труби BRYZA Львівводостоки бризакупити водостоки бризакупити бриза труби

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу