Водозливні системи БРИЗА - BRIZA, Луцьк
Головна Товари Будівництво Водостоки Луцьк Водозливні системи БРИЗА - BRIZA

Водозливні системи БРИЗА - BRIZA, Луцьк

Водозливні системи БРИЗА - BRIZA
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Твій Дах
Телефон: .............. дивитись контакти
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Водозливні системи БРИЗА - BRIZA

BRYZA (Бризу) - це новітня водостічна система, що з'явилася на ринку на початку 2004 року. Аналіз вже існуючих до цього часу систем, дозволив створити раціоналізаторський продукт, що виключає їх недосконалості. Інженерне знання, сучасна технологія, а також висока компетенція, посилена багаторічним досвідом у переробці синтетичних матеріалів, принесли плоди у створенні чудового продукту надійної марки і найвищої якості серед подібних систем.

Девіз виробника - це виконання очікувань наших клієнтів з технічної, практичної і з естетичної точки зору.

Зовнішній вигляд все більше стає найважливішим критерієм, за яким приймається рішення про застосування даного матеріалу, при цьому виробник не забуває про високу якість своїх виробів. Виготовлені з ПВХ елементи характеризує невелика маса, повна стійкість до атмосферних умов, стійкість кольорів, підтверджена лабораторними дослідженнями і тестами старіння, зробленими згідно вимогам норм PN-EN 607:2005, PN-EN 1462:2005, PN-EN 12200-1:2002.
Стримана елегантність класичних форм, легкість монтажу і гамма шести кольорів у чотирьох розмірах, дозволяє задовольнити будь-які вимоги споживача. BRYZA пропонує комплексну систему, що складається з жолобів напівкруглого перетину 75, 100, 125, 150 мм, комплекту фасонних виробів, а також водостічних труб трьох діаметрів (мм.) 63, 90, 110 і в семи кольорах: білий, коричневий, червоний, графітовий, зелений, цегляний, (мідний-з'явиться в аасортименте в близшайшее час).

Фірма пропонує водостічні системи різного призначення:
Малі житлові будівлі, навіси, гаражі, балкони, мансарди - застосовується система 75 (жолоб 75 мм з водостічною трубою 63 мм).
Особняки, малі та середні склади, торговельні та промислові об'єкти, будівлі громадського призначення - застосовується система 100 (жолоб
100 мм з водостічною трубою 90 мм).
Особняки і житлові будинки, склади, об'єкти громадського призначення,торговельні та промислові об'єкти - застосовується система 125 (жолоб
125 з водостічною трубою 90).
Великі об'єкти житлового, промислового і комерційного призначення - застосовується система 150 (жолоб 150 з водостічною трубою 110).Монтаж і дію водостічної системи ПВХ відрізняється від традиційних водостічних систем тим, що враховує явище термічного подовження елементів системи. Це здійснюється через відповідну конструкцію фасонних виробів, яка забезпечує компенсацію температурних змін довжини водостічних і зливних труб. В ринвах компенсацію змін довжини получют завдяки рухомого з'єднанню жолоба з фасонними виробами снабжëнными прокладками, а в зливних трубах через монтажний зазор на з'єднанні труби - з'єднувач труби. Крім того, підтримуючі елементи, такі як кронштейни і хомути, дозволяють переміщення водостічних труб і жолобів при нагріванні.
Водостічні труби під навісом повинні бути змонтовані так, щоб не були схильні до навантаженні від снігу сваливающегося з даху.
Правильний монтаж повинен забезпечувати захист жолоби від ударів скатывающегося з даху снігу. Верхня бровка вивиху жолоба не повинна бути далі уявного продовження поверхні даху, що видно на малюнку.

Кронштейни ПХВ слід монтувати прямо до лобової дошки.
Відстань між кронштейнами повинна становити 50 см.

Монтаж ПВХ і металевих кронштейнів слід починати від вкладки вивиху жолоба в передній носик кронштейна, отже направляємо внутрішню частину жолоби під задній носик.
Муфту жолоби монтуємо разом з носиком, направляючи передній вивих жолоба в муфту. Отже задню частину жолоби направляємо під носик муфти. Край ринви повинні знаходиться за 5 мм перед обмежниками.
Зливні труби з'єднуємо муфтою водостічної труби. В чаші муфти залишаємо 10 мм вільного місця для термічного розширення труб. Під чашею монтуємо хомут водостічної труби до стіни. Хомут в дренажній трубі слід монтувати не рідше, ніж кожні 2 метри.
У нижній частині монтуємо ревізію, яка дозволяє проводити чищення водостічних труб, а також збирати дощову воду в отдельноую ємність. Закінчення зливної труби з'єднуємо з дощовим обладнанням або монтуємо водоотводное коліно.Фото Водозливні системи БРИЗА - BRIZA

Водозливні системи БРИЗА - BRIZA фото 0
Товари схожі на Водозливні системи БРИЗА - BRIZA

Водозливні системи СОФIТ + САЙТИНГ ВRIZA луцьк
Водозливні системи GALECO луцьк
Водозливні системи PVC (Польща) луцьк
Водостічна система Plastmo (Пластмо) луцьк
Водозливні системи Gamrat луцьк

Інші товари схожі на Водозливні системи БРИЗА - BRIZA

Кронштейн металевий луцьк
Хомут ринви луцьк
Коліно 60 луцьк
Заглушка луцьк
Заглушка універсальна луцьк
Шукати на порталі: водозливні системиводозливні системи цінаводозливводозливні системи ціна Луцьккупити водозливні системикупити водозливкупити водозливні системи Луцьк

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу