Водозливні системи GALECO, Луцьк

Водозливні системи GALECO, Луцьк

Водозливні системи GALECO
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Твій Дах
Телефон: .............. дивитись контакти
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Водозливні системи GALECO

Galeco STAL

Galeco STAL є системою виготовленою з високоякісної сталі з органічним покриттям. Вона забезпечена чотирма захисними шарами: цинком, пасиваційний шар, покриття і органічне покриття. Єдина на ринку повна система захисту жолобів та водостічних труб: дефарбування, фольгування і внутрішні шви труби, гарантує високу естетику і уникнення подряпин.

Характеристичним для Galeco є вигляд жолоба з вигином всередину. Жолоб Galeco СТАЛІ має глибокий профіль тобто континентальний, і тому його ефективність є вищою, ніж ефективність конкуруючих систем, наприклад скандинавських профілів. Система Galeco СТАЛІ є дуже інноваційною системою, в якій окремі елементи були ретельно продумані. Сучасні широкі з’єднувачі з збільшеною поверхнею ущільнення, гарантують стабільність системи. Нові кути доповнюють перевірену систему прокладок з інноваційні вирішенням. Крім того, не потрібно використовувати з’єднувачів, що знижує загальну вартість системи. Жолоб встановлюється безпосередньо на куті просто і швидко. При установці водостічної системи спочатку встановлюються гачки, а тільки після покладення покрівлі встановлюються жолоби. Це дає впевненість користувачам, що жолоба не будуть знищені, наприклад, падінням черепиці та інструментів.

Galeco СТАЛІ то система доступна в дев'яти кольорах: мідь, коричневий шоколад, темно-коричневий, цегляний, темно-червоний, графітний, темно-зелений, білий і чорний колір.

Матеріал

Система Galeco СТАЛЬ виготовлена з високоякісної сталі з органічним покриттям. Високу міцність бляхи забезпечують додаткові 4 захисні шари, які захищають матеріал від негативного впливу атмосферних чинників. Товщина сталевої середини становить 0,6 мм. Він є двостороннім, оцинкованим, пасиваційним та покритий захисним і естетичним покриттям.

Повний захист системи


Galeco як перша фірма на ринку розробила повну систему захисту сталевих труб.
Основою система є кришки що захищають середину стічної труби від забруднень і вологи, додатково запобігаючи подальшому знищенню країв під час перевезення. Другим елементом системи є фольга, що забезпечує стічні труби і жолоби від пошкоджень під час зберігання та транспортування. Це дозволяє монтувати довгі елементи системи без будь-яких подряпин.
Фольга з часом деградується. Внутрішній шов труби знижує ризик тертя труб під час складання, а також подряпини.
Фольга і кришка повинні бути негайно вилучені перед установкою системи Galeco СТАЛЬ, що дає гарантію того, що на даху буде встановлено непошкоджену та естетичну водостічну систему.rynny galeco

Риси ситеми


 • глибокий профіль жолоба так званий континентальний
 • спеціальний вигин всередині жолоба забезпечує від вилиття вода при інтенсивних опадах
 • система прокладок
 • широкі з'єднувачі збільшують стабільність системи
 • кути з заклепками, та прокладками - пряме підключення до жолоба з кутом не вимагає використання з'єднувачів
 • прокладки виготовлені з EPDM - гнучкий, еластичний, стійкий до старіння матеріал
 • універсальні заглушки – з прокладками та затиском
 • найбагатша гама кольорів серед сталевих систем, з покриттям, які доступні на ринку
 • кути з нестандартним кутом дозволяють використовувати системи для дахів зі складною архітектурою


Переваги використання

1. Естетичне виконання.
2. Висока механічна міцніст.
3. Стійкість до впливу температурних відмінностейь.
4. 35-літня гарантія.
5. Найвища якість сталі.
6. Спеціальний профіль гаку високої витривалості до навантаження.

Galeco PVC

Система Galeco PVC виготовленаий з полівінілхлориду. Висока якість використаного матеріалу, стійкість до механічних пошкоджень, розтягнень, вигинів і 100% стійкість до корозії дає впевненість у довгостроковому функціонуванні системи.

У 2008 році система Galeco PVC була покращена жолобами нової якості виготовленими згідно сучасної технології виробництва - коекструзії. Естетичне виконання, стійкість до вицвітання, широка гама кольорів і розмірів сприяє тому, що система ідеально підходить для кожного виду будівлі. Відмінною рисою кожної системи Galeco є внутрішній вигин краю жолоба. Це гарантує, що навіть під час сильних опадів, вода не буде виливатися через жолоб. Всі елементи Galeco PVC були дуже точно розроблені, щоб система при правильному монтажі могла служити протягом багатьох років. З'єднувачі (елемент з'єднує два жолоби) та воронка мають спеціальні бокові тримачі. Завдяки цьому ці елементи кріпляться до лобової доски забезпечуючи стабільність всієї системи та мінімалізуючи ризик розщільнення, в той час як єдиним рухомим елементом залишається самий жолоб. Для полегшення установки системи на з'єднувачах та кутах відмічені лінії монтажу, які вказують місце встановлення жолобу в залежності від температури під час установки. Galeco PVC встановлюється на спеціально посилених кронштейнах, які можна регульвати у вертикальному положенні. Вони були створені після проведення досліджень серед користувачів і підрядників.

Системи Galeco PVC можуть бути встановлені після встановлення покрівлі. Це рішення дозволяє уникнути пошкоджень системи під час установки покрівлі падінням черепиці та інструментів. При правильному обслуговуванні, пропонована водостічна система буде служити протягом багатьох років. GALECO додатково надає письмову 15-річну гарантію виробника.

Матеріал

Для виробництва жолобів і труб використовується непластифікований (твердий) полівінілхлорид, що є продуктом полімеризації вінілхлориду. Такий матеріал характеризується високою механічною міцністю, є негорючим, стійкий до корозії, хімічно стійкий до більшості агресивних речовин, що розчиняються в дощовій воді, біологічно стійкий до бактерій. Завдяки відповіднім додаткам матеріал має також стійкість до ультрафіолетових променів, відповідний колір і блиск.

Технологія

У 2008 році система Galeco PVC була покращена жолобами нової якості виготовленими згідно сучасної технології виробництва- коекструзії. Несучий шар, який є основою профілю нерозривно пов'язаний із зовнішнім шаром, що дозволяє максималізувати різні параметри: в внутрішньому шарі максималізується механічна міцність, в зовнішньому шарі - стійкість до ультрафіолетового випромінювання, колір і блиск.

Риси системи

 • традиційні європейські напівкруглі форми жолоба
 • вигини зпереду та з-заді роблять жолоб нерухомим
 • вигини внітрішні - всередину – запобігають виливаню води у випадку рясних та раптових опадів, і додатково підвищують діаметр використання жолоба
 • конструкція стабільним і стійким до теплового розширення – завдяки стійкому кріпленню з'єднувачів та воронок до лобової дошки під впливом температури "працюють" розшируючись та зменшуючись тільки поодинокі жолоби, а не вся система
 • воронка без прокладок завдяки спеціально розробленим внутрішнім профілям гарантує високу герметичність з’єднання з жолобом
 • лінії встановлення на з'єднувачах забезпечують точну установку жолобів при зміних температурних умовах
 • висока якість прокладки у формі, що полегшує стягування профілю для забезпечення герметичності системи
 • широка гама кронштейнів полегшує їх вибір, в залежності від уподобань клієнтів
 • обойми прідходять до дюбелів різної довжини для полегшення встановлення труб в утеплених будинках
 • є доступними нестандартни кути, що дозволяє використовувати систему навіть у випадку складної архітектури дахів 

Переваги використання

1. Естетичне виконання.
2. Великий вибір кольорів, щоб дає можливість підібрати системи для кожного типу даху.
3. Матеріали високої якості гарантують довгострокове використання.
4. 15-літня гарантія.
5. Висока механічна міцність.
6. Стійкість кольору.
7. Додатки  розмірі 90/110/130 системи Galeco PVC виглядають ідентично, що дає можливість використовувати на одному даху системи різних розмірів, не турбуючись про відміність їх зовнішнього вигляду.

 

Система Galeco LUXOCYNK є доповненням до сталевих систем, виготовлена з високоякісної оцинкованої сталі з нанесенням органічного хромовмісного шару, який створює повне, надійне покриття, що захищає сталь від корозії,в а сам цинк від патини.

Новий матеріал матиме гарний естетичний вигляд на протязі довгих років, тому Galeco поширює на це продукт свою гарантію виробника.

Новая система буде виготовлена у розмірі 135/100, а її довгі елементи і комплектуючі будуть такі ж, як у перевіреній системі Galeco STAL.

Стильний сріблястий відтінок  Galeco LUXOCYNK,  без так би мовити «кольору», надасть будинкам класичне елегантне завершення.

Вибір ринв Galeco LUXOCYNK покликаний стати найбільш економним рішенням на ринку, беручи до уваги відношення ціни і якості.

МОНТАЖ
1. Основні принципи  

Заплануйте водостічну систему, з огляду на:

 • величину системи (кількість стокових ліній), що дозволяє відвести води з Вашого даху;
 • кількість зливів, з′єднувальних елементів, заглушок, гаків (рекомендуємо відстань між гаками через кожен 1м або частіше), жолобів (1 жолоб = 3 погонних метри) і труб (1 труба = 3 або 1 пм) і фасонних елементів труб.

Пам′ятайте, що в системі GALECO STAL з′єднувальний елемент кріпиться жорстко на гаку до фронтальної дошки або крокв (лат), що стабілізує систему і вимагає точного планування місць установки гаків, що підтримують з′єднувальний елемент (кожні 304-305 см).

Пам′ятайте, що жолоб повинен виступати за покрівельну площину (як на малюнку № 1), щоб не бути єдиною опорою для сповзаючого з даху снігу і не може виступати за лінію продовження даху (мал. 1).

Жолоба слід встановлювати з рекомендованим нахилом 28 мм на 10 м (1:350).

Хоча термічне розширення металевого жолоба значно менше, ніж жолоба ПВХ, з′єднувальний елемент має рекомендовану лінію монтажу і не належить її перетинати (слід залишити мінімум 4 і максимум 10 мм вільними).

Необхідно застрахувати жолоб від зледеніння. Самий єфективний захист - це добре утеплення даху в поєднанні з протисніговими бар'єрами. Усе більш популярним є також застосування систем обігріву жолоба. Зледеніння не тільки навантажує жолоб, але й несприятливо впливає на герметичність системи.

На відміну від інших водостічних систем, доступних на ринку, жолоба GALECO STAL можна монтувати також після попередньої установки смуги над жолобом !!!

Жолоба GALECO можна встановлювати тільки після укладання покрівельного покриття. У такий спосіб виключається ризик ушкодження жолобів падаючими при укладанні даху предметами (мал. 1 А).

2. Виставляння рівня

Визначіть місце зливу, пам′ятайте, що це завжди найнижчий пункт водостічної системи. 
Система GALECO STAL допускає чотири різних варіанти розміщення стічної труби. Визначіть позиції крайніх гаків і гаків, що підтримують з′єднувальні елементи (кожні 304-305 см) (мал. 2).

мал. 2

Між з′єднувальними елементами встановіть мінімум 2 гаки. У районах з великими снігопадами слід збільшити кількість гаків мінімум до 3 і установити протиснігові бар'єри (мал. 3). Точне планування гаків зі з′єднувальними елементами є основою простого і легкого монтажу.

мал. 3


По місцю запланованого зливу витніть отвір у жолобі й встановіть злив. Отвір можна вирізати, використовуючи вирубні або прості ножиці. Форма отвору повинна бути круглою (мал. 4)

мал. 4

Отвір можна застрахувати розчином.                                                                                                                        Пам′ятайте про те, щоб досить міцно застебнути злив за допомогою бляшаних елементів, розташованих з його тильної сторони (мал. 4).

Встановіть жолоба, уставляючи їх спочатку в тильний, а потім у передній замок (мал. 5а, 5b).

Кутові елементи GALECO STAL 90° мають прокладки. Завдяки цьому рішенню, для з'єднання кутового елементу з жолобом не потрібне застосування з′єднувального елемента (мал. 5с). 

На відстані максимум 15 см від кутового елемента рекомендуємо установити гак (мал. 6).

Встановіть заглушки.

З′єднувальні елементи необхідно після монтажу додатково ущільнити покрівельним силіконом.

3. З'єднання зливу з ринвою або коліном

У дахів без навісу, злив вставляємо (за допомогою муфти) безпосередньо в трубу (мал. 7а). У дахів з навісом з'єднуємо злив з ринвою за допомогою двох колін і прирізаного на відповідну довжину відрізка труби (мал. 7b).

4. З'єднання двох ринв

Труби з'єднуються за допомогою муфти (мал. 8). У випадку труб зі звуженням вони з'єднуються між собою безпосередньо.

 5. Монтаж обойм

Обойми прикріплюються на відстані не більш 1,8 м (мал. 9) шурупами (дюбелями) довжиною, що відповідає товщині утеплення стіни. Спочатку вкручується дюбель, потім на нього вдягається алюмінієву колодку, і наприкінці монтується обойма. Завданням обойм є утримання труб у ветикальному положенні, тому не слід їх стягувати занадто сильно (обойма не повинна зтягувати трубу).

6. Завершення інсталяціі - водовідвід

а) Відвід на ґрунт - на кінці ринви слід встановити коліно. Мінімальна відстань зливу/коліна від ґрунту становить 20 см (мал. 10а).


b) Відвід у зливову каналізацію або резервуар під дощову воду. Наконечник труби слід вставити в отвір попередньо підготовленого відстійника (ревізії), що з'єднує водостічну систему зі зливовою каналізацією (мал. 10b.)

 МОНТАЖ GALECO ПВХ

Основные принципы

Запланируйте водосточную систему, принимая во внимание:
 • размер системы, позволяющей отводить воду с поверхности Вашей крыши;
 • количество стоков, соединительных муфт, заглушек и желобов, а также труб и фасонных элементов труб.
Помните, что в водосточных системах GALECO как желоб, так и муфта жестко крепятся к фронтонной планке (либо с помощью кронштейна к стропильной ноге), что стабилизирует систему. Помните, что водосточный желоб должен выступать за пределы ската крыши, по крайней мере на половину своего диаметра и, чтобы не быть единственной опорой для сползающего с крыши снега, не может выступать за пределы линии, являющейся продолжением крыши. Желоба следует монтировать с рекомендуемым уклоном 28 мм на 10 м (1:350). С целью обеспечения возможности термического расширения следует монтировать желоба на соединительных муфтах согласно нанесенным монтажным линиям.
 
Уплотнители в фасонных элементах фабрично обработаны силиконом, для надежности рекомендуется дополнительно произвести их силиконирование. В этом случае обеспечивается гладкое перемещение желоба по уплотнителю при термическом расширении. В отличии от других водосточных систем, доступных на рынке, водосточные желоба GALECO можно монтировать также после предварительной установки наджелобного пояса.

1. Монтаж стока
 
Определите место стока. Помните, что это всегда самая нижняя точка водостока системы желобов. Воронка может монтироваться на краю либо по центру.
2. Монтаж крюков (кронштейнов)
 
Кронштейны крепятся к фронтонной планке стропильной ноги (если расстояние между ними не превышает 60 см) либо к обрешетине. Закрепите самый дальний кронштейн на противоположном конце стока так, чтобы обеспечить рекомендуемый уклон. Конец кронштейна не может пересекать плоскости продолжения ската крыши. Это обеспечит сползание снега без нагрузки на желоб (в районах с обильными снегопадами рекомендуется устанавливать противоснежные барьеры). Сильно натянутый шнурок между стоком и кронштейном укажет высоту монтажа остальных кронштейнов и муфт. Расстояние между кронштейнами не должно превышать 60 см.
3. Монтаж желобов и соединительных муфт.
Монтаж желобов начинать с самого дальнего от стока места (еще не удаляя натянутого шнурка). Первый желоб припасовать к кронштейнам, его конец определяет место монтажа муфты (важно помнить о монтажных линиях!).
После закрепления муфты установить желоб, вставляя его в замок кронштейнов и муфты со стороны фронтонной планки и поочередно вставляя во внешние замки кронштейнов. Таким же образом монтируем очередные желоба, доходя до стока. Рекомендуется вырезать отверстие в желобе по месту стока, вместо полного среза желоба. Устанoвить заглушки. 
 
4. Соединение воронки со сточной трубой.
 
В случае крыш без навеса трубa вставляется (с помощью муфты) непосредственно в воронку стока. В случае крыш с навесом соединяем воронку с водосточной трубой с помощью двух колен и прирезанного на соответствующую длину отрезка трубы.
 


5. Соединение двух водосточных труб.
 
Трубы соединить с помощью муфты, помня о том, чтобы оставить расширительный шов, дающий возможность теплового расширения системы.
 
 


6. Монтаж хомутов.
 
Хомуты закрепить на расстоянии 1,8 м друг от друга (рис. 7) при помощи винтов (дюбелей) длиной, соответствующей толщине теплоизоляционного слоя стены. Заданием хомутов является удержание труб в вертикальном положении, при этом они не должны препятствовать термическому расширению системы, - поэтому не следует их слишком сильно стягивать (хомут не может сжимать трубу).
 

7. Завершение инсталляции системы водоотвода.

a) Отвод на поверхность грунта – на конце водосточной трубы следует установить колено либо отвод. Минимальное расстояние отвода от земли составляет 20 см.

b) Отвод в ливневую канализацию либо резервуар для дождевой воды, – конец трубы следует установить в отверстии предварительно подготовленного отстойника (ревизии), соединяющего водосточную систем
 

Вибір системи

Обираючи водостічні системи потрібно розрахувати чи буде вона в змозі зібрати воду з даху будівлі. Для цього обчислимо максимально ефективна площу даху будівлі.

Розрахунок ефективногї площі даху (ЕПД):


 

Площа даху в м² = (C/2 + В) х довжина даху.

Якщо проект включає в себе використання кутів, потрібно збільшити ЕПД на наступний відсоток:
a) 10% - при встановлені кута до 2 м від воронки
b) 5% - більш ніж на 2 м

Ці розрахунки зроблені з припущенням, що інтенсивність опадів складає 75 мм / год і максимальним нахилом 50 градусів. Для даху з нахилом менше 10 градусів або плоских, максимально ефективна площа даху є рівною площі даху.

Розрахувавши поверхні досить поглянути на нижченаведену таблицю, яка визначає ефективність окремих водостічних систем.

Порівняння даних з таблиці з поверхнею для відведення полегшує вибір оптимальної для даного будинку водостічної системи (дані в таблиці визначають максимальну площа даху, з якого воду можуть збирати різні системи).

Таблиця пропускної здатності системи Galeco PVC

                       Galeco PVC  
Установки стічної труби Тип жолобу / розмір труби  
90 / 50 110 / 80 130 / 80 130 / 100 150 / 100     180/125 
36 м² 57 м² 99 м² 99 м² 148 м²     220 м²
73 м² 116 м² 198 м² 198 м² 296 м²     440 м²

Таблиця пропускної здатності системи Galeco STAL

Galeco STAL

Установки стічної труби

Тип жолобу / розмір труби
120 / 90 135 / 90 135 / 100
60 м² 110 м² 110 м²
120 м² 220 м² 220 м²

Діаметри та застосування системи Galeco PVC

 

Galeco 90 система призначена для встановлення ринв в еркерах, альтанках, малих гаражах, балконах, навісах; є додатковим продуктом Galeco 130.

Galeco 110 система призначена для встановлення ринв в більших гаражах, навісах, односімейних будинках, терасах та господарських будівелях; є доповненням до системи Galeco 130.

Galeco 130 основна системи яка служить для встановлення ринв в однородинних будинках, житлових будинках та невеликих промислових об'єктах.

Galeco 150 системи призначена для зливу води з великих сукупних плоских поверхонь дахів на промислових об’єктах та великих житлових будинках.Діаметри та застосування системи Galeco STAL


Galeco STAL 120 система призначена для встановлення ринв на більших гаражах, навісах, малих однородиних будинках, терасах та господарських будівлях; є доповненням до системи Galeco 135. Глибокий профіль жолоба є подібним до металевого жолоба скандинавського профілю 125 мм.

Galeco STAL 135 основа водостічної системи для однородинних будинків, житлових будинків та невеликих промислових об'єктів. Глибокий профіль жолоба маєподібну форму до металевого жолоба скандинавського профілю 150 мм.

ПЕРШИЙ НА РИНКУ РЕГУЛЬОВАНИЙ КУТ 

Ідеальне прикріплення водостічної системи до блоків будинку є проблемою. До цього часу, кожен виконавець, який хотів отримати на даху нетиповий кут монтажу повинен був знімати мірку на будівництві, а потім через торгову фірму чекати на виготовлений у виробника кінцевий продукт. Час очікування на ринку даного типу елемента, як правило, становить близько двох тижнів. Тому фірма Galeco запроваджує на ринок інноваційний зовнішній кут 130 мм, що регулюється в куті 105˚ -135˚. Продукт складається з двох частин (регульованої та базової), симетрично перерізаних під кутом 45˚. Всунення половини регульованої в базову дозволяє отримати кут від 105˚ до 135˚. Що варто підкреслити, регулюваний кут можна обрізати вручну, завдяки чому бажаний кут збільшується аж до 165˚.

Використовуючи нових кут Galeco Ви отримаєте:

• ЧАС - повний продукт для негайної установки на даху,
• ТОЧНІСТЬ – виключення помилок при встановленні відповідної величини кута,
• ГРОШІ - кут оснащений в прокладки, що усуває необхідність використання двох з'єднувачів, які збільшують ціну продукту;
• ЕСТЕТИКА - продукт зроблений з фінської сталі з органічним покриттям, яка забезпечує такий саме покриття, як і в інших елементів системи,
• ЩІЛЬНІСТЬ - окремі прокладки і нова система затиску унеможливлює ризико розщільнення системи.

 торгову пропозицію фірма з з'єднувачем в системі Galeco STAL 130, розширюється на продукт З'ЄДНУВАЧ НА КРОНШТЕЙНІ, який поряд з з'єднувачем є продуктом покрівельників, які віддають перевагу солідного вирішення підчас монтажу жолобів.

Значно збільшені прокладки та модернізована система ущільнення з'єднувача для жолобів зменшує ризик розщільнення. Застосування конструктивних змін гарантує сильне стиснення, який поряд з модулем з'єднувача та конштейна становить повний продукт під назвою "З'ЄДНУВАЧ НА КРОНШТЕЙНІ".
 

    

з початку липня система Galeco STAL була розширана на сучасний широкий з'єднувач з заклепками. Продукт має більшу ущільнювану поверхню, ніж раніше пропоновані продукти, на якій спеціально запроектовані прокладки з системою з'єднання забезпечують герметичність сполучення.

Спочатку, з'єднувач буде доступний в системі 110, а найближчим часом він буде впроваджений до системи Galeco СТАЛІ 130. Одночасно із запуском нового з'єднувача з заклепками  в системі 130, існуючі з'єднувачі будуть продаватися з кронштейном,під назвою "З'ЄДНУВАЧ НА КРОНШТЕЙНІ".

  


Фото Водозливні системи GALECO

Водозливні системи GALECO фото 0
Товари схожі на Водозливні системи GALECO

Водозливні системи СОФIТ + САЙТИНГ ВRIZA луцьк
Водозливні системи PVC (Польща) луцьк
Водозливні системи БРИЗА - BRIZA луцьк
Водостічна система Plastmo (Пластмо) луцьк
Водозливні системи Gamrat луцьк

Інші товари схожі на Водозливні системи GALECO

Кронштейн металевий луцьк
Хомут ринви луцьк
Коліно 60 луцьк
Заглушка луцьк
Заглушка універсальна луцьк
Шукати на порталі: водозливні системиводозливні системи цінаводозливводозливні системи ціна Луцьккупити водозливні системикупити водозливкупити водозливні системи Луцьк

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу