ПідрубрикиШафи купе в Луцьку

Ворота огорожі

Купити Ворота огорожі на ринку сьогодні не складає труднощів, якщо використовувати інтернет для пошуку товарів які вас цікавлять. Але, як показує практика, не всі товари успішно продаються через інтернет і знаходять своїх цільових замовників. Чому так відбувається? Справа в тому що є два вирішальні чинники, що визначають ефективність просування товару в інтернеті. По-перше - це якість розміщення товару. Яку інформацію повинен отримати замовник, щоб прийняти рішення про придбання такого товару, наприклад, як Ворота огорожі ? На рішення замовника впливає наявність на інтертнет - сторінці фотографії товару, детального опису характеристик, умови продажу і постачання товару, контакти постачальника. Якщо вся ця інформація викладена на сторінці товару, можна з 90% гарантією стверджувати що відвідувач сторінки товару буде конвертовано у статус замовника. І в цій ситуації є ще один важливий момент, який часто впливає на продажі конкретного товару - менеджмент підприємства -постачальника. Наприклад, замовник знайшов в інтернеті сторінку товару. На сторінці він отримав всю необхідну інформацію для прийняття рішення купити Ворота огорожі . Він оформляє і відправляє замовлення товару на e-mail постачальника, але йому ніхто не відповідає. Замовник набирає постачальника за телефонами, вказаними в контактах на сторінці товару, і також залишається непочутим. Таким чином, якісне розміщення товарів в інтернеті має підкріплюватися готовністю постачальника активно відповідати на запити своїх замовників і приділяти їм необхідну увагу - це перша формула успішних продажів товарів через інтернет.


Другий чинник, що визначає ефективність продажів товарів в інтернеті - місце їх розміщення. Наведемо простий приклад. Є дві компанії кожна з яких продає Ворота огорожі . В однієї місячний обсяг продажів становить 200 000 грн., В іншої - 10 000 грн. А справа в тому, що перша компанія розміщує свої товари крім сайту підприємства додатково на популярних торгових інтернет-ресурсах - повний асортимент продукції, фото, опис товарів, умови продажу і постачання, розширені контакти підприємства для замовників, пошукова оптимізація. Якщо підприємство орієнтоване на інтернет торгівлю, то розмістивши товари, наприклад, на Західній торговельній площадці navolyni.com, Комапанія щодня отримує аудиторію потенційних замовників своїх товарів і гарантію присутності своєї продукції на популярних пошукових системах. У другому випадку компанія орієнтована на просування продажів товарів через безкоштовні дошки оголошень в інтернеті, при такому розміщенні підприємство не може розраховувати на гарантії залучення цільового замовника товарів. Такий вид просування товарів в інтернеті розрахований більше на удачу і везіння підприємства-постачальника.


Шановні замовники товарів у рубриці Ворота огорожі торговельної площадки navolyni.com. З метою економії часу звертайте увагу в першу чергу на товари з позначкою VIP ПОСТАЧАЛЬНИК. Постачальники цієї групи пройшли перевірку фахівцями торгового майданчика на актуальність товарних пропозицій, прайс-листів (опублікованих цін на товари), контактів підприємств-постачальника.

Ворота огорожі

Ворота автоматика для воріт в Луцьку

Фортех
Луцьк
(098) 477-29-23
Кладка 1 в Луцьку

Волинське АТЗТ Укргосптовари
Луцьк
(0332) 71-09-35
Ворота секційні гаражні в Луцьку

ВІКОННО-ДВЕРНІ СИСТЕМИ
Луцьк
0332-78-38-80
Ковані ворота в Луцьку

ВІНДОР
Луцьк
(099) 115-43-03
гаражные ворота в Луцьку

ЄвроViD
Луцьк
(0332) 28-57-58
ворота Alutech в Луцьку

468.00 € / 2100х1800шт

ЗахідВікнаСервіс
Луцьк
(0332) 71 70 54
Гнуття металу в Луцьку

Штамп-мет
Луцьк
(066) 314-98-78
Гаражні ворота RYTERNA в Луцьку

Комплексні Рішення
Луцьк
0332-292-294
Гаражні ворота TM ALUTECH в Луцьку

Євродек
Луцьк
(0332) 77-97-01
Кована брама 6700грн. в Луцьку

6 700.00 грн. / за комплект

Файна Ковка
Волинська обл.
0502962314
Ворота ковані в Луцьку

ТзОВ Металторг
Ковель
050 269-79-00 - Василь Сергійович
Ворота в Луцьку

Автоматичні ворота та автоматика:відкатні, розпашні,гаражні(секційні)
Костопіль
+380 << показати тел.
Ковані ворота в Луцьку

ковка Луцьк
Луцьк
+380 << показати тел.
Автоматика для воріт Луцьк в Луцьку

БрамаМастер
Луцьк
+380 << показати тел.
14 в Луцьку

95.00 грн. / шт

Абаван, ТОВ
Луцьк
+380 << показати тел.
Секційні і панельні огорожі в Луцьку

Укрполмет
Володимир-Волинський
+380 << показати тел.
Сітка оцинкована вузлова в Луцьку

12.00 грн. / м.п.

Яроцький, ФОП
Кривий Ріг
+380 << показати тел.
Секційні гаражні ворота в Луцьку

Добродій-Євротех
Київ
+380 << показати тел.
Промислові секційні ворота Alutech в Луцьку

1 350.00 грн. / м2

Нео Лайф Систем
Волинська обл.
+380 << показати тел.
Приводи і автоматика до відкатних воріт в Луцьку

Ворота, шлагбауми, автоматика до воріт. Маркет Оскар.
Волинська обл.
+380 << показати тел.
назад 12 вперед


Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись