Захисні ролети TM ALUTECH, Луцьк

Захисні ролети TM ALUTECH, Луцьк

Захисні ролети TM ALUTECH
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Євродек
Телефон: .............. (0332) 77-97-01
(050) 438-11-12
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Захисні ролети TM ALUTECH

 

Захисні ролети

            Захисні ролети широко застосовуються в світі – як в житлових будівлях, так і в державних закладах. Останнім часом захисні ролети набули популярності і в нас.

           В залежності від варіанту виготовлення і місця монтажу ролет розрізняють:

- ролети зовнішні

- ролетні ворота гаражні

Монтаж захисних ролетів і варіанти виконання:

1.  Накладний – ролета монтується в накладку до стіни (фасаду) приміщення. Даний варіант дуже популярний на практиці і застосовується практично при любих умовах. Варто звертати увагу на те, що на горизонтальній поверхні коробу може накопичуватись сніг і вода, яка може затікати по фасаду за ролету. І при цьому варіанті недостатньо висока надійність від злому ролету, так як достатньо легко завести лом під направляюче і зірвати ролету з прольоту (не знищуючи панцир).

2. В проліт ззовні – також дуже розповсюджений варіант монтажу ролету. Ролет монтується в безпосередній близькості до віконної рами. Нижня частина коробу проглядається зсередини приміщення (через віконне скло). Відрізняється хорошою акустичною і термоізоляцією і підвищеною надійністю від злому. Ролета управляється як ззовні так і зсередини приміщення.

3. Декоративний з холодним коробом – даний варіант потребує детального обговорення архітектора  з виконавцем в погодженні етапів оздоблення фасадів і монтажу. Цей варіант можливо застосувати використовуючи стандартний короб на який кріпіться поверхня «під штукатурку». Цей варіант  дуже добре вирішує  проблеми пов’язані з нашими кліматичними умовами, так як не порушується “герметичність» прольоту.

 

Основні кольори, що застосовуються при фарбуванні захисних ролетів:

  Ролети «під дерево» стають все більш популярними. Вони гарні, створюють затишок, чудово поєднуються з елементами фасаду, виробленими з дерева чи матеріалу імітую чого дерево. Рекомендуємо з полотном з профілю «під дерево» використовувати захисні короби, кутові профілі, направляючі коричневого кольору для оригінального кольорового виготовлення ролети.

  Ролети можна використовувати як ролетні гаражні ворота. В даному випадку в основному використовують гаражний ролетний профіль і електропривід з пультом дистанційного управління. Також в конструкції електроприводу передбачено наявність аварійного підйому.  

  Ми можемо запропонувати Вам широкий спектр ролетних профілів і комплектуючі для захисних ролет, здатних задовольнити смак найвимогливішого замовника.

  Асортимент включає профілі роликового плющення висотою від 37 мм до 77 мм. Клієнтам, зацікавленим в потужних профілях, ми можемо запропонувати гамму екструдованих профілів.

  Наша компанія пропонує широкий спектр управління ролетою:    

  Ручний привід - касета з ручкою, касета (укладальник інерційний), карданний механізім, пружинно-інерційний механізм.  Для зачинення  роллети застосовується  замок, ролетний замок (замок на ключі) або автозамок (автоматичний фіксуючий пристрій). Ручні приводи (стрічкові, шнурові, кордові) оптимальні для приміщень з декількома вікнами,  невеликими або середніми отворами.

  Замок на ролети залежно від конструкції, існує двох типів і розрізняється лише секретом замку. Перший тип ролетний замок комплектується плоским ключем.   Другий тип замку для ролети комплектується круглим ключем і хрестоподібним секретом. Замок для ролети знаходиться внизу і в його секрет можуть попадати дрібні сторонні предмети, що може призвести до його поломки. На це варто звернути увагу після установки і в ході експлуатації ролети. Замок на ролети завжди можна замінити на новий.

  Електроприводи вдало підходять для приватних котеджів, офісів і приміщень з великою кількістю вікон. В якості управління ролетами, крім ручного ми застосовуємо автоматику ведучих світових виробників. Одне натиснення кнопки – і автоматика відкриває і закриває одну чи декілька ролетів в приміщенні, на окремому поверсі чи в цілій будівлі. Це зручно як і власнику будівлі так і охоронній службі. Ви можете відчиняти ролети, дивлячись телевізор і не піднімаючись з крісла. Дозвольте сонцю освітити Вашу спальню зранку, відкрийте ролети, не встаючи з ліжка. Крім стандартних вимикачів ми пропонуємо і систему управління з обмеженним доступом. Наприклад, електронні кодові замки з ключами-«мікрочипами», замкові вимикачі і системи дистанційного радіоуправління.

  Ролети можуть закриватись і відкриватись в необхідний для вас час. Таймери відкриють захисні системи вранці і закриють коли настануть сутінки. Вони забезпечать доступ сонця квітам та рослинам всередині будинку, створять ефект присутності господарів. При необхідності ролети можуть зачинятись якщо сильний дощ чи вітер. Розумні датчики візьмуть на себе функцію контролю за станом погоди.Фото Захисні ролети TM ALUTECH

Захисні ролети TM ALUTECH фото 0
Товари схожі на Захисні ролети TM ALUTECH

Інші товари схожі на Захисні ролети TM ALUTECH

Вагонка сосна європрофіль луцьк
80 грн.
Блок-хаус сосна 1 сорт луцьк
95 грн.
Фальш - брус сосна тонкий луцьк
120 грн.
Блок-хаус луцьк
  грн.
Фальш - брус сосна товстий луцьк
150 грн.
Шукати на порталі: вагонка луцьквагонка пвх луцьккупити вагонкувагонка пластикова

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу