Закон про громадянство Угорщини, Луцьк

Закон про громадянство Угорщини, Луцьк

Закон про громадянство Угорщини
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Шенгенські візи
Телефон: .............. Відкриття шенген візи +38О99З4I7452; +38О96О587858
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Закон про громадянство Угорщини

Угорське громадянство базується на принципах права крові, тобто громадянство набувається в силу народження в родині, де хоча б один батько є громадянином Угорщини, або на основі добровільного бажання претендента громадянства.

Громадянство не може бути отримане дітьми, народженими від громадян іноземного походження. Кожним громадянином Угорщини автоматично набувається і громадянство Європейського Союзу.

До 1933 року існували зовсім інші закони придбання підданства, що виключають наявність подвійного громадянства. Сьогодні ж введені більш гуманні і коректні поправки.

Угорське громадянство у зв'язку з встановленням родинних зв'язків.

1. При народженні відбувається автоматичне отримання громадянства особою, яка має батька-громадянина Угорщини. При цьому місце народження не обумовлено в законі, так як не має особливого значення.

2. Діти іноземних батьків отримують Угорське громадянство тільки в разі не встановлення приналежності до якого-небудь іншого громадянства або підданства.

3. Особи, які не досягли повнолітнього віку, отримують громадянство у зв'язку з придбанням прийомної сім'ї.

Набуття громадянства з причини натуралізації (добровільного здобування громадянства.)

1) Більше 8 років перебування на території Угорщини як на постійному місці проживання.

2) Наявність постійних грошових доходів.

3) Несудимість.

4) Підтвердження знань про основи конституційного ладу.

Термін перебування на території Угорщини може бути знижений (з 8 до 3 років) тільки для ряду людей, які подали заяву на придбання повноцінного громадянства за умови, що вони відповідають ряду даних умов:

1) Уклали шлюб з громадянином Угорщини не менш ніж 3 роки тому.

2) Є опікунами, які мають на піклуванні дитини (рідної або приймального), яка не досягла повнолітнього вік, який є громадянином Угорщини.

3) Особи, які вчинили вимушену еміграцію.

Ценз осілості істотно знижується для індивідів, які мають угорське коріння, які подали заяву при переселенні в вищевказану державу.

П'ять років безперервного переживання перед придбанням Угорського підданства вимагається для наступних осіб, які:

1) З'явилися на світ в Угорщині.

2) Отримали статус "Вид на Проживання», що дозволяє говорити про початок процесу натуралізації в даній країні.

3) Не володіють доказами, які могли б установити належність його до якого-небудь іншого громадянства або підданства.

Від необхідності доводити знання про основи конституційного ладу звільнені лише літні люди, недієздатні особи та особи, які володіють дипломами угорського зразка.

Угорське підданство може бути встановлено і за допомогою декларування.

Під декларацією розуміють полегшену форму набуття громадянства на основі здобування. Особи, перелічені нижче, володіють правом отримання підданства на основі декларації:

1) Емігранти, які покинули країну в період між 15 вересня 1947 та 2 травня 1990 роками.

2) Особи, які не досягли повноліття, не належать ні до якої держави або підданства за умови, що Угорщина є для них великою батьківщиною і постійним місцем проживання на термін не менше 5 років.

Обов'язковим при отриманні громадянства на добровільній основі є складання клятви або інших запевнень.

Втрата Угорського підданства.

Втрата Угорського підданства поширюється на підроблені заявки про добровільне набуття громадянства. При цьому ненавмисна втрата Угорського громадянства заборонена законом, право людини на громадянство закріплено в Конституції Угорської Республіки. Лише особи, які змінили постійне місце проживання мають право добровільно відмовитися від Угорського підданства, на користь отримання громадянства в іншій країні.

Сучасні поправки до Цивільного закону були внесені 26 травня 2010, за допомогою цих поправок були внесені зміни в положення законів про громадянство, що значно поліпшило систему натуралізації.

Подача заяв на натуралізацію стала здійснюватися після 20 серпня 2010 року, ознаменованого як національне Угорське свято, назва якого пов'язана з ім'ям короля Святого Стефана.

У зв'язку з новими поправками в угорському законодавстві більш жорстке формулювання, пов'язане з неприпустимістю уявлення загрози інтересам державної важливості, було замінене на більш нейтральне, що стосується вимог громадського контролю.

Право на полегшену натуралізацію в першому порядку надається громадянам, які мають в анамнезі предка-громадянина Республіки Угорщини і є носієм мови даної країни. Достатньо лише надати дані про несудимість з країни фактичного проживання та довідку про відсутність судимостей на території Угорщини. Таким чином, виключаються тестування на знання Конституційного ладу, не обов'язкова наявність постійних грошових доходів, для таких осіб також скасовується і ценз осілості. Особи з обмеженими здібностями або повною недієздатністю зовсім звільняються й від підтвердження володіння угорською мовою.

Відновлення в правах громадянства осіб, які втратили по яким-небудь причинам громадянство цієї країни ("ренатуралізації").

Громадянин, з якихось причин втратив підданство в Угорській Республіці, може відновити громадянство на правах громадян, що володіють угорським походженням, при цьому від нього вимагається довести якимось чином володіння державною мовою Угорщини і надати дані про несудимість в країні реального проживання і відсутності судових конфліктів на території Угорського підданства. Не буде потрібно доказування знань основ конституції та наявність фінансової стабільності в Угорщині, що значно спрощує процедуру ренатуралізації.Фото Закон про громадянство Угорщини

Закон про громадянство Угорщини фото 0
Товари схожі на Закон про громадянство Угорщини

Громадянство ЄC. Паспорт Угорщини луцьк
Легальне оформлення громадянства Угорщини луцьк
Список необхідних документів для оформлення громадянства Угрощини луцьк
Переваги громадянства Угорщини луцьк

Інші товари схожі на Закон про громадянство Угорщини

віза в Польщу луцьк
Открытие шенгенских виз в страны Евросоюза луцьк
100% Открытие шенгенских виз в короткие сроки луцьк
Помощь в открытии шенгенских виз луцьк
запрошення та працевлаштування в Польщі! луцьк
Шукати на порталі: венгерский паспортугроське громадянствогражданство венгрииугорський паспортпосвідка на проживання в угорщинігромадянство угорщинивенгерское гражданство

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу