Закваска Йогурт Фітнес, Луцьк

Закваска Йогурт Фітнес, Луцьк

Закваска Йогурт Фітнес
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Закваски актеріальні VIVO, GoodFood, Беллакт
Телефон: .............. 0666419948
0673320795
Email: .................... Написати листа


13 гривень
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Закваска Йогурт Фітнес

Йогурт Фітнес - закваска, яка природним і безпечним шляхом допоможе прискорити обмін речовин, знизити обсяги підшкірного жиру і зменшити кількість жиру на внутрішніх органах. Cклад закваски Йогурт Фітнес був розроблений так, щоб впливати як на загальне здоров'я, так і на основні ланки метаболізму, що призводять до зниження надмірної ваги.
 

Корисні дії комплексу бактерій Фітнес йогурту:

прискорюють процеси схуднення та сприяють підтримці нормальної ваги;
пригнічують ріст жирових клітин, уповільнюють процеси накопичення жирових відкладень на внутрішніх органах;
допомагають регулювати процеси травлення і роботу кишечника, прискорюють моторику кишечника і обмін речовин;
сприяють розщепленню підшкірного жиру завдяки прискоренню обміну речовин;
пригнічують запальні процеси в жирових тканинах;
знижують ризик виникнення жирової дистрофії печінки (жирового гепатозу);
сприяють зниженню холестерину і небезпечних ліпопротеїдів в крові;
сприяють очищенню організму від шкідливих продуктів обміну речовин, токсинів, шлаків;
сприяють відновленню здорового балансу біфідо-і лактобактерій в кишечнику
 

Як діє комплекс бактерій в заквасці Фітнес Йогурт на зайву вагу:


Lactobacillus gasseri: В більшості випадків, ожиріння викликане збільшенням в обсязі жирових клітин. У лютому 2011 року дослідники японського науково-дослідного інституту Megmilk Show Brand, спільно з кафедрою біотехнологій після низки клінічних досліджень довели властивість Lactobacillus gasseri стримувати зростання жирових клітин.

Lactobacillus casei підвид. rhamnosus: за даними дослідження Інституту агрохімії та харчових технологій Іспанії, проведеними в 2008 році, бактерії Lactobacillus casei підвид. rhamnosus мають унікальну здатність - перебуваючи в кишечнику вони перетворюють жирні кислоти в т.зв. КНК (кон'югованих лінолеву кислоту). Завдяки лінолевої кислоти жир перетворюється в енергію. Але що ще важливіше - паралельно з цим стимулюється ріст м'язів. Як відомо, м'язова тканина витрачає калорії набагато активніше, ніж жирова. Відповідно, збільшення м'язової маси і зниження маси жиру дає організму більший витрата калорій і знижує ймовірність набрати вагу при порушенні дієти. І що особливо важливо - на відміну від синтезованої лінолевої кислоти в капсулах, КЛК, яку виробляють бактерії, не має побічних ефектів і негативного впливу на печінку і кишечник.

Комплекс Lactobacillus ацидофілін і Lactobacillus casei підвид. rhamnosus:
Такі речовини, як холестерин та ліпопротеїди хороші, коли в міру. Надлишок їх приводить до порушення обміну речовин, перевантажує зайвою роботою печінку і призводить до закупорки судин. В результаті печінка не зможе переробляти токсичні речовини, а порушення кровотоку в судинах ще погіршить стан всіх органів, і позначиться на стані шкіри, волосся і нігтів. Недостатнє кровопостачання жирової тканини так само здатне викликати набір непотрібного жиру. Тому кількість цих речовин потрібно контролювати, і знижувати до нормального рівня. А простіше і корисніше за все це робити за допомогою кисломолочних продуктів, що містять комплекс бактерій Lactobacillus ацидофілін і Lactobacillus casei підвид. rhamnosus. За даними досліджень 1999 року, проведених у Вагенінгенском університеті Нідерландів та Медичному центрі штату Кентукі, США а так само дослідження 2008 року в Валенсії, проведеного Інститутом харчових технологій Іспанії - дані 2 бактерії в комплексі сприяють ефективному зниженню рівня холестерину і небезпечних ліпопротеїдів до норми, але не знижують їх, якщо показники знаходяться в межах норми.

Комплекс біфідобактерій adolescentis, Bifidobacterium BREVE, Bifidobacterium інфантіс, Bifidobacterium лонгум і біфідобактерії біфідум:
Загальний позитивний вплив на стан і роботу кишечника мають пробіотичні бактерії. За даними досліджень кількох університетів: Японія, медичний факультет, університет Токушіма, Швейцарія, Бразилія, Медичний інститут Боавіста, НДІ харчування, Канада - комплекс цих 5 біфідобактерій має загальний заспокійливий ефект на слизову оболонку кишечника, допомагає знизити запалення в кишечнику, і завдяки цьому нормалізувати перетравлення їжі та всмоктування корисних речовин. Нормальне функціонування кишечника в свою чергу, знижує ризик виникнення алергічних реакцій, що було доведено корейськими вченими з Університету Сеула в 2009 році.

Streptococcus salivarius підвид. thermophilus і Lactobacillus Delbrueckii підвид. Bulgaricus:
Популярне думка, що живий йогурт марний, тому що бактерії гинуть, не доходячи до кишечника, спростували вчені Національного інституту агрономічних досліджень Франції і Клінічного центру досліджень дитячої лікарні в Парижі в 2006 році. Вони отримали достовірне підтвердження того, що при вживанні звичайного живого йогурту виживає і проходить через кишечник як мінімум 6-7 * 104 бактерій. Навіть такої кількості цілком достатньо для отримання позитивного ефекту від вживання натурального йогурту.

Комплекс Lactobacillus casei підвид. rhamnosus, Lactobacillus ацидофілін, і Streptococcus salivarius підвид. thermophilus:
Це властивість мало пов'язане зі зниженням ваги, але при цьому вкрай значимо для величезної більшості жінок. За даними дослідників з кафедри гінекології Медичного університету в Шанхаї (2010 рік), а так само кафедри акушерства та гінекології Медичного університету у Відні (2008 рік), комбінація бактерій Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus ацидофілін, і Streptococcus thermophilus здатна відновлювати мікрофлору піхви, прекрасно підходить для профілактики та лікування (як допоміжний препарат), молочниці та бактеріальних вагінозів. Навіть якщо Ви просто будете їсти натуральний йогурт з закваски Йогурт-фітнес, а не застосовувати пробіотики місцево.

Рекомендації щодо застосування Фітнес йогурту:

Дітям старшого шкільного віку як харчування - склянка в день, краще на ніч (близько 200 мл), для корекції та підтримки ваги - по 150 мл двічі на день, вранці і ввечері.
Дорослим як харчування - 200-300 мл 1-2 рази на день, для корекції ваги - по 150-200 мл вранці за півгодини до сніданку, ввечері за годину-півтора до сну (після йогурту нічого не їсти), і 150 мл замість одного з перекусів.
При наявності значного надлишку ваги при особистому консультація лікаря та складання раціону харчування і фізичних вправ.


 

 

 Фото Закваска Йогурт Фітнес

Закваска Йогурт Фітнес фото 0
Закваски актеріальні VIVO, GoodFood, Беллакт пропонує:
Товари схожі на Закваска Йогурт Фітнес

Закваска Наріне Good Food луцьк
12 грн.
Закваска Сир луцьк
12 грн.
Бактеріальні закваски GoodFood луцьк
12 грн.
Закваски GOODFOOD луцьк
12 грн.
ГУДФУД луцьк
13 грн.

Інші товари схожі на Закваска Йогурт Фітнес

Весільний макіяж фото луцьк
за домовле грн.
Гелеве нарощування нігтів луцьк
Вечірній макіяж луцьк
за домовле грн.
Ортопедичне взуття луцьк
Спортивний зал луцьк
Шукати на порталі: закваска йогурт фітнес фитнесЗакваски GOODFOODЗакваски GOODFOOD в ЛуцькуЗакваски GOODFOOD ІталіяІталійські закваски goodfoodЗакваски GoodFoodGoodFood в Україні

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу