Замки основні багатонаправлені Mul-T-Lock, Луцьк
Головна Товари Безпека й захист Замки Луцьк Замки основні багатонаправлені Mul-T-Lock

Замки основні багатонаправлені Mul-T-Lock, Луцьк

Замки основні багатонаправлені Mul-T-Lock
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Волиньключсервіс
Телефон: .............. дивитись контакти
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Замки основні багатонаправлені Mul-T-Lock

Замки багатоспрямованого замикання під брендом Mul-T-Lock представлені двома основними типами:
- Основні замки 4-направленого замикання. Представлені моделями MUL-T-LOCK® М265, М267, М603. Це замки, що мають по декілька загартованих ригелів діаметром від 10 до 18 мм, оснащені зубчастим механізмом замикання та реверсивною заскочкою з нержавіючої сталі. Конструкція замків дозволяє проводити від’єднання тяг при вмонтованому дверному замку. Управління замками – за допомогою циліндру EuroDIN
- Замки 3-направленого замикання. Представлені п’ятьма різними серіями, що відрізняються конструктивно.
Серія CFC – основні замки циліндрового типу, мають 4 сталевих ригелі діаметром 18 мм та реверсивну заскочку з нержавіючої сталі. Керуються за допомогою циліндру EuroDIN.
Серія MATRIX – основні дверні і гаражні замки як циліндрового і сугальдного типів, так і типу «моноблок» (комбінація циліндрового і сугальдного механізмів в одному корпусі з можливістю зв’язаного блокування). Мають від 4-х до 5 сталевих ригелів діаметром 18 мм що приводяться в дію запатентованим зубчастим механізмом. Всі моделі, окрім моделі додаткового замка, оснащені реверсивною заскочкою з нержавіючої сталі. Відмінною особливістю цих замків є те, що сугальдні механізми замків мають можливості перекодування. Всі замки серії мають отвори для кріплення марганцевих пластин для захисту корпуса замка.
Серія OMEGA - основні замки, що поєднують в собі захисні антивандальні властивості сугальдного замка з високою секретністю циліндрового механізму. Корпуса замків виконані по типу «моноблок» з можливістю зв’язаного блокування. Замки мають від 4-х до 5 сталевих ригелів діаметром 18 мм що приводяться в дію запатентованим зубчастим механізмом та оснащені реверсивною заскочкою з нержавіючої сталі. Унікальний патентований ключ надає можливість здійснювати 3-разове перекодування механізму замикання. Замки мають отвори для кріплення марганцевих пластин для захисту корпуса замка.
Серія G представлена моделлю 415 G. Основний замок циліндрового типу з двома незалежними механізмами замикання. Замки постачаються в комплекті з тягами верхнього та нижнього блокування дверей, які ще керують додатковими механізмами замикання. При цьому загальна кількість точок замикання дверей досягає 15. В комплекті також постачаються броненакладки для захисту циліндрів. Патентований зубчастий механізм передачі крутячого моменту не тільки забезпечує плавність ходу, а й забезпечує легке керування додатковими системами замикання, запобігаючи зносу деталей самого замка.
Серія М представлена моделлю МPL212. Це універсальні основні циліндрові замки 3-направленого замикання. Універсальність досягається завдяки невеликим розмірам, реверсивній заскочці з нержавіючої сталі та можливості застосування з різними типами захисної фурнітури.


Фото Замки основні багатонаправлені Mul-T-Lock

Замки основні багатонаправлені Mul-T-Lock фото 0
Рекомендовано:
Товари схожі на Замки основні багатонаправлені Mul-T-Lock

Замки основні однонаправленні Mul-T-Lock луцьк
Основні замки Santos для профільних дверей луцьк

Інші товари схожі на Замки основні багатонаправлені Mul-T-Lock

Замки Дверные Мультилок луцьк
Замки Дверные луцьк
Шукати на порталі: Замки основні багатонаправленіЗамки основні однонаправленніЗамки для профільних дверейЗамки для протипожежних дверейЗамки додаткові врізніЗамки додаткові накладніЗамки для міжкімнатних дверейЗамки для обладнання та меблівЗамки висячі

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу