ПідрубрикиШафи купе в Луцьку

Жіночий одяг

Купити Жіночий одяг на ринку сьогодні не складає труднощів, якщо використовувати інтернет для пошуку товарів які вас цікавлять. Але, як показує практика, не всі товари успішно продаються через інтернет і знаходять своїх цільових замовників. Чому так відбувається? Справа в тому що є два вирішальні чинники, що визначають ефективність просування товару в інтернеті. По-перше - це якість розміщення товару. Яку інформацію повинен отримати замовник, щоб прийняти рішення про придбання такого товару, наприклад, як Жіночий одяг ? На рішення замовника впливає наявність на інтертнет - сторінці фотографії товару, детального опису характеристик, умови продажу і постачання товару, контакти постачальника. Якщо вся ця інформація викладена на сторінці товару, можна з 90% гарантією стверджувати що відвідувач сторінки товару буде конвертовано у статус замовника. І в цій ситуації є ще один важливий момент, який часто впливає на продажі конкретного товару - менеджмент підприємства -постачальника. Наприклад, замовник знайшов в інтернеті сторінку товару. На сторінці він отримав всю необхідну інформацію для прийняття рішення купити Жіночий одяг . Він оформляє і відправляє замовлення товару на e-mail постачальника, але йому ніхто не відповідає. Замовник набирає постачальника за телефонами, вказаними в контактах на сторінці товару, і також залишається непочутим. Таким чином, якісне розміщення товарів в інтернеті має підкріплюватися готовністю постачальника активно відповідати на запити своїх замовників і приділяти їм необхідну увагу - це перша формула успішних продажів товарів через інтернет.


Другий чинник, що визначає ефективність продажів товарів в інтернеті - місце їх розміщення. Наведемо простий приклад. Є дві компанії кожна з яких продає Жіночий одяг . В однієї місячний обсяг продажів становить 200 000 грн., В іншої - 10 000 грн. А справа в тому, що перша компанія розміщує свої товари крім сайту підприємства додатково на популярних торгових інтернет-ресурсах - повний асортимент продукції, фото, опис товарів, умови продажу і постачання, розширені контакти підприємства для замовників, пошукова оптимізація. Якщо підприємство орієнтоване на інтернет торгівлю, то розмістивши товари, наприклад, на Західній торговельній площадці navolyni.com, Комапанія щодня отримує аудиторію потенційних замовників своїх товарів і гарантію присутності своєї продукції на популярних пошукових системах. У другому випадку компанія орієнтована на просування продажів товарів через безкоштовні дошки оголошень в інтернеті, при такому розміщенні підприємство не може розраховувати на гарантії залучення цільового замовника товарів. Такий вид просування товарів в інтернеті розрахований більше на удачу і везіння підприємства-постачальника.


Шановні замовники товарів у рубриці Жіночий одяг торговельної площадки navolyni.com. З метою економії часу звертайте увагу в першу чергу на товари з позначкою VIP ПОСТАЧАЛЬНИК. Постачальники цієї групи пройшли перевірку фахівцями торгового майданчика на актуальність товарних пропозицій, прайс-листів (опублікованих цін на товари), контактів підприємств-постачальника.

Жіночий одяг

Сарафан Идилия (синий) в Луцьку

510.00 грн.

Olis-style
Харків

Сукня жіноча в Луцьку

390.00 грн.

KUMA
Луцьк
+38(097)6498051
Нічна сорочка для вагітних в Луцьку

480.00 грн.

КРАВЕЦЬ АЛЬОНА КОСТЯНТИНІВНА
Луцьк
0502048700
Оздоблення одягу бісером в Луцьку

ЗЕЙКО ЛАРИСА МИКОЛАЇВНА
Луцьк
0952001610
Вишиванка жіноча в Луцьку

850.00 грн.

Дамське щастя
Луцьк
+380 << показати тел.
Жіночий одяг Осінь-Зима 2012 United Colors of Benetton 1 в Луцьку

МАГАЗИН ОДЯГУ
Луцьк
+380 << показати тел.
Спідниця ФІЄСТА сріблястого кольору в Луцьку

400.00 грн. / 1

Хмельницька швейна фабрика VOGer
Хмельницький
+380 << показати тел.
Вишитий костюм Білі квіти в Луцьку

Волинський сувенір
Луцьк
+380 << показати тел.
Бюстгалтер Мілавіца 9 в Луцьку

7 спокус
Луцьк
+380 << показати тел.
5277 dolcevita Anabel Arto в Луцьку

290.00 грн. / шт.

ЕконоМаркет
Луцьк
+380 << показати тел.
Вишита спідниця Ружа (0041) в Луцьку

559.00 грн.

Етновишиванка
Луцьк
+380 << показати тел.
Жіноча вишиванка в Луцьку

600.00 грн.

Купуй українське
Львів
+380 << показати тел.
Брюки-сарафан Майя в Луцьку

160.00 грн.

ЛІНА Україна
Житомир
+380 << показати тел.
Куртка аляска Darla Alpha Industries в Луцьку

2 688.00 грн. / 1

Одяг Alpha Industries
Волинська обл.
+380 << показати тел.
Одежда оптом Cristina Gavioli в Луцьку

10.00 € / шт

Davincistore
Волинська обл.
+380 << показати тел.
Итальянская фирменная одежда Сток в Луцьку

20.00 €

Итальянская фирменная одежда Сток
Волинська обл.
+380 << показати тел.
Детский жакет для мальчика Gymboree в Луцьку

286.00 грн. / шт.

Интернет-магазин
Київ
+380 << показати тел.
Блузка жіноча в Луцьку

145.00 грн. / 1

Дешевий одяг Луцьк
Волинська обл.
+380 << показати тел.
Куртка в Луцьку

450.00 грн. / шт

LIGRAND
Харків
+380 << показати тел.
Ищете надежного поставщика одежды в Италии ? в Луцьку

Piercatrin Fashion
Волинська обл.
+380 << показати тел.
назад 12 вперед


Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись