AKG WMS40 Mini 2 Vocal Set (2 ручних мік.) безпровідна вокальна мікрофонна система, Луцьк

Останнє редагування : 05.10.2020 .
AKG WMS40 Mini 2 Vocal Set (2 ручних мік.) безпровідна вокальна мікрофонна система - NaVolyni.com
6 519,00 грн. /шт В наявності Код товара: 225203
Відгуки
Вокальная радиосистема с приёмником SR40 Mini Dual и двумя ручными передатчиками, капсюль D88, 2 канала, 864.375 - 864.850 МГц, Jack, питание АА.

Набір AKG WMS40 Mini2 Vocal Set складається з двох бездротових мікрофонів HT40 mini з динамічним кардіоїдним капсулем D88, які здатні забезпечити користувача максимально якісним і реалістичним звучанням, і бази (ресивера) SR40 Mini 2. Набір ідеально підійде як для професійних вокалістів, так і для початківців музикантів.

Мікрофони HT40 mini, якими комплектується набір, оснащені трьохпозиційним перемикачем, за допомогою якого можна включити / вимкнути мікрофон, а також поставити його в режим MUTE. Мікрофони працюють від двох батарей типу AA. Однією батарейки вистачає приблизно на 30 годин роботи.

Що стосується бази (ресивера) SR40 Mini 2: база має 4 індикатори, що відображають статус для кожного з двох каналів радіосистеми. Індикатор RFOK показує рівень сигналу, AF Clip є індикатором обмежувача. Якщо на підсилювач надходить дуже сильний сигнал, лампочка індикатора загоряється. Також на базі присутній індикатор включення/вимикання радіосистеми і є дві ручки гучності, кожна з яких регулює вихідну гучність на своєму каналі. На зворотному боці ресивера є два балансних виходу на 1/4 jack (кожен вихід для свого окремого каналу). Блок живлення для бази додається до набору.

Способи доставки
  • Нова Пошта
  • Самовивіз
  • Автолюкс
Способи оплати
  • Передоплата
  • Накладений платіж
  • Готівковий розрахунок
  • Безготівковий розрахунок

Відгуки про AKG WMS40 Mini 2 Vocal Set (2 ручних мік.) безпровідна вокальна мікрофонна система

Залишити відгук
Напишіть відгук
Невірний email