Саджанці кизила

Останнє редагування : 23.11.2018 .
Саджанці кизила - NaVolyni.com
Договірна В наявності
Відгуки

Кизил - це різновид ягідних кущів. Його використовують також як декоративну рослину, яка починає цвісти вже ранньою весною, завдяки чому прикрашає сад або паркову зону своїми яскравими квітами. Протягом всього часу цвітіння кизил змінює своє забарвлення, таким чином у весняно-літній період листя набуває яскравого зелено-жовтого забарвлення, а восени - червоно-бордового. Також, восени ви можете спостерігати появу яскраво-червоних плодів, якими можна поласувати.

Висаджувати великоплідні і щеплені саджанці кизилу найкраще в попередньо підготовлений і родючий ґрунт, так як він відноситься до симбіотичних культур та є досить вимогливим до умов посадки. Під час цвітіння кизил необхідно підживити, далі поливати і прополювати від бур'янів. Кизил сам по собі не схильний до зараження хворобами або рослинними шкідниками.

Рекомендується садити кизил у кінці весни чи на початку літа. Він добре росте як на сонячній ділянці, так і в тіні.

Кизил відрізняється морозостійкістю (витримує до -35 градусів і більше) і довголіттям. Цвітіння рослини починається рано при середньодобовій температурі близько +8 градусів.

Кизил – рослина, яка перехресно запилюється. Для отримання врожаю необхідно не менше двох сортів або сіянців. При стійкій теплій погоді, коли квіти активно запилюють бджоли, урожай підвищується.

Особливістю рослини є сильне опадання зав'язі протягом дозрівання плодів, але не дивлячись на це, врожайність досить висока (з дорослих рослин збирають 7-8 відер плодів). При температурі +18-28 градусів активно дозрівають плоди в серпні, в окремі роки в кінці липня. Спекотна погода сприяє ранньому дозріванню плодів. Дозрівання плодів розтягується на 3-4 тижні.

Відгуки про Саджанці кизила

Залишити відгук
Напишіть відгук
Невірний email