Саджанці Райської яблуні

Останнє редагування : 23.11.2018 .
Саджанці Райської яблуні - NaVolyni.com
Договірна В наявності
Відгуки

Яблуня Райська (Райка) - декоративна форма яблуні, що служить прикрасою. Райська яблуня по праву вважається одним з найкрасивіших декоративних рослин (іноді використовується, як підщепи для карликових культурних сортів). Відома в культурі з доісторичних часів і в дикому вигляді в даний час не зустрічається. Назву свою отримала з легкої руки ботаніків, які виділили серед яблуні низької такий вигляд, як парадизка (f. paradisiaca), що в перекладі якраз і означає «райське яблуко». Вона являє собою невелике дерево або чагарник заввишки до 2-3-х метрів. Пагони у неї без колючок, але з густим опушенням. Листя невеликі, довжиною 5-6 см. Квітки мають світло-рожеві пелюстки довжиною близько 1,5 см. Має їстівні плоди червоного кольору, діаметром до 3 см. М'якоть кислуватого або прісно-солодкого смаку. Термін дозрівання осінньо-зимовий.

Райські яблука отримали свою назву згідно з безліччю легенд, в яких описується, що саме цей вид яблук покуштувала Єва в Едемському саду. Яблучка трохи менші за розміром, ніж їх "родичі" інші сорти яблук, але своїми смаковими якостями, а також ніжно золотавого кольору не поступаються ні одному сорту. У Європі райські яблука вживають щоб зняти стрес і нормалізувати нервову систему. За вмістом вітамінів і мікроелементів вони значно перевершують багато відомих сортів яблук. Райські яблука сприяють нормалізації діяльності шлунково-кишкового тракту і травної системи, а також застосовуються для запобігання запорів і підвищення апетиту.

У складі райських яблук міститься хлорогенова кислота, яка сприяє виведенню з організму щавлевої кислоти і, крім того, нормалізує діяльність печінки. Райські яблука знижують рівень холестерину в крові через вміст пектину і відповідних волокон. Одне райське яблуко із шкіркою містить 3,5 гр. волокон, тобто більше 10% добової норми волокон, необхідних організму. У яблуці без шкірки міститься 2,7 гр. волокон. Нерозчинні молекули волокон прикріплюються до холестерину і сприяють виведенню його з організму, тим самим, зменшуючи ризик закупорки судин, виникнення серцевих нападів.

Відгуки про Саджанці Райської яблуні

Залишити відгук
Напишіть відгук
Невірний email