Саджанці яблуні Голден Делішес (зимовий сорт)

Останнє редагування : 23.11.2018 .
Саджанці яблуні Голден Делішес (зимовий сорт) - NaVolyni.com
Договірна В наявності
Відгуки

Яблуня Голден Делішес - зимовий сорт. Рекомендований для вирощування в зонах Степу та Лісостепу.

 

Стійкість до грибних хвороб та зимостійкість середня.

Дерево середньоросле, з високоокруглою, а з часом округлою середньої густоти кроною. На середньорослій підщепі вступає у плодоношення на 3-4 рік після садіння.

Урожайність 8-річних дерев – 35-50 кг/дер. (28-63 т/га).

Необхідна умова для продовження роду Голден Делішес – це наявність запилювачів. Практика показала, що найкращими з них є такі: Джонатан, Вагнера Призове, Кубань і Делішес Спур.

Плоди середні та великі (125-250 г), плоско-округлі, зеленувато-жовті, з яскраво-червоним розмитим рум’янцем, інколи зі смугами на більшій частині або на всій поверхні, і з численними, дрібними, сірими, малопомітними підшкірковими цятками та слабим сизим нальотом. М’якоть кремова, щільна, дрібнозерниста, соковита, солодко-кислого смаку (7,5-8,0 балів), з середнім ароматом. Знімальна стиглість настає у кінці вересня, споживча – у листопаді. У холодильній камері зі звичайною атмосферою плоди зберігаються до червня.

У плодах міститься, %: сухих розчинних речовин – 13,4-13,8, цукрів – 9,0-10,7, органічних кислот – 0,5-0,6, пектинів – 0,9-1,0, а також, мг/100 г сирої маси: Р-активних речовин – 129-222, вітаміну С – 6-7.

Відгуки про Саджанці яблуні Голден Делішес (зимовий сорт)

Залишити відгук
Напишіть відгук
Невірний email