Терморегулятор Terneo SX

Останнє редагування : 01.02.2019 .
Терморегулятор Terneo SX - NaVolyni.com
Договірна В наявності
Відгуки

Терморегулятор Terneo SX призначений для програмованого через Wi-Fi управління теплою підлогою. Відмінною рисою цієї моделі є нейтральний і лаконічний дизайн корпусу, який підійде до будь-якого інтер'єру.

Налаштування температури обігріву здійснюється в діапазоні від 5 до 45 °С, а дані про температуру надходять від датчика, розміщеного в підлозі.

Застосування в конструкції сенсорних кнопок, які є більш довговічними, ніж звичайні, дозволяє продовжити термін експлуатації пристрою.


Графіки енергоспоживання в «хмарі»


Після підключення терморегулятора до Wi-Fi мережі в ваш профіль в «хмарі» збирається статистика нагріву і енергоспоживання. Якщо зв'язок з обліковим записом тимчасово відсутній, дані про нагрівання будуть зберігатися в пам'яті терморегулятора. Після відновлення зв'язку з сервером відбудеться повторна синхронізація даних.

Ви можете переглядати графіки температури і енергоспоживання за день, місяць і рік в кВт-годинах. Аналізуючи динаміку і цифри за окремі проміжки часу, ви можете оптимізувати розклад обігріву для максимальної економії електрики.


Зручний режим роботи за вашим вибором


Терморегулятор може працювати в одному з трьох основних режимів роботи.

- Розклад: програмування роботи за графіком з урахуванням до 16 різних періодів нагріву на день. Налаштування цього режиму здійснюється через смартфон або комп'ютер;
- Ручний: застосовується для постійного підтримування заданої температури;
- Від'їзд: вкажіть період, коли вас не буде вдома (наприклад, під час відпустки), протягом якого терморегулятор буде працювати в режимі підтримки економною температури. Відновлення роботи по тижневому розкладу відбудеться перед вашим поверненням.
Крім трьох основних режимів роботи ви можете активувати функцію тимчасового нагрівання. Для цього встановіть бажану температуру уставки, яку терморегулятор буде підтримувати до закінчення поточного періоду.

Для додаткової економії електроенергії, а також для підвищення зручності користування терморегулятором ви можете вибрати один з десяти доступних рівнів яскравості екрану. Також для продовження терміну служби реле пристрою можна вибрати підтримку не конкретного значення температури, а певного діапазону в межах від 1 до 10 °С.


Простий монтаж

Комплект поставки містить все необхідне для монтажу: терморегулятор, декоративну рамку і датчик температури із з'єднувальним проводом. Установка терморегулятора здійснюється в стандартний підрозетник діаметром 60 мм. Монтаж пристрою повинен відбуватися в місці, де немає ймовірності попадання води на його корпус.

Процес підключення терморегулятора до Wi-Fi мережі дуже простий і зазвичай займає не більше 5 хвилин. Все, що для цього необхідно - ретельно виконувати кроки, зазначені в інструкції.


Безпека понад усе


Ви можете заблокувати кнопки терморегулятора, щоб ніхто випадково не змінив його налаштування (наприклад, якщо у вас вдома є діти або пристрій встановлено в громадському місці). Також доступна блокування змін у налаштуваннях з «хмари», при цьому на сервер будуть продовжувати відправлятися дані про нагріванні.

Щоб підвищити безпеку при використанні терморегулятора, ми оснастили його термозащитой. Якщо температура всередині корпусу підніметься до 80 °С, обігрів зупиниться, а після зниження температури до 75 °С - автоматично відновиться.


Універсальний терморегулятор


Ви можете застосовувати Terneo SX разом з нагрівальними кабелями та інфрачервоними плівками більшості виробників, представлених на ринку. Також терморегулятор може працювати як з аналоговими датчиками температури (R10), так і з цифровими (D18).

Відгуки про Терморегулятор Terneo SX

Залишити відгук
Напишіть відгук
Невірний email