ПідрубрикиШафи купе в Луцьку

Шини

Купити Шини на ринку сьогодні не складає труднощів, якщо використовувати інтернет для пошуку товарів які вас цікавлять. Але, як показує практика, не всі товари успішно продаються через інтернет і знаходять своїх цільових замовників. Чому так відбувається? Справа в тому що є два вирішальні чинники, що визначають ефективність просування товару в інтернеті. По-перше - це якість розміщення товару. Яку інформацію повинен отримати замовник, щоб прийняти рішення про придбання такого товару, наприклад, як Шини ? На рішення замовника впливає наявність на інтертнет - сторінці фотографії товару, детального опису характеристик, умови продажу і постачання товару, контакти постачальника. Якщо вся ця інформація викладена на сторінці товару, можна з 90% гарантією стверджувати що відвідувач сторінки товару буде конвертовано у статус замовника. І в цій ситуації є ще один важливий момент, який часто впливає на продажі конкретного товару - менеджмент підприємства -постачальника. Наприклад, замовник знайшов в інтернеті сторінку товару. На сторінці він отримав всю необхідну інформацію для прийняття рішення купити Шини . Він оформляє і відправляє замовлення товару на e-mail постачальника, але йому ніхто не відповідає. Замовник набирає постачальника за телефонами, вказаними в контактах на сторінці товару, і також залишається непочутим. Таким чином, якісне розміщення товарів в інтернеті має підкріплюватися готовністю постачальника активно відповідати на запити своїх замовників і приділяти їм необхідну увагу - це перша формула успішних продажів товарів через інтернет.


Другий чинник, що визначає ефективність продажів товарів в інтернеті - місце їх розміщення. Наведемо простий приклад. Є дві компанії кожна з яких продає Шини . В однієї місячний обсяг продажів становить 200 000 грн., В іншої - 10 000 грн. А справа в тому, що перша компанія розміщує свої товари крім сайту підприємства додатково на популярних торгових інтернет-ресурсах - повний асортимент продукції, фото, опис товарів, умови продажу і постачання, розширені контакти підприємства для замовників, пошукова оптимізація. Якщо підприємство орієнтоване на інтернет торгівлю, то розмістивши товари, наприклад, на Західній торговельній площадці navolyni.com, Комапанія щодня отримує аудиторію потенційних замовників своїх товарів і гарантію присутності своєї продукції на популярних пошукових системах. У другому випадку компанія орієнтована на просування продажів товарів через безкоштовні дошки оголошень в інтернеті, при такому розміщенні підприємство не може розраховувати на гарантії залучення цільового замовника товарів. Такий вид просування товарів в інтернеті розрахований більше на удачу і везіння підприємства-постачальника.


Шановні замовники товарів у рубриці Шини торговельної площадки navolyni.com. З метою економії часу звертайте увагу в першу чергу на товари з позначкою VIP ПОСТАЧАЛЬНИК. Постачальники цієї групи пройшли перевірку фахівцями торгового майданчика на актуальність товарних пропозицій, прайс-листів (опублікованих цін на товари), контактів підприємств-постачальника.

Шини

Шина + диск на тачку 3,00-4 (під вісь 16мм) в Луцьку

78.54 грн. / шт

Moto-Z
Луцьк
063-620-41-42
Клей Multi Bond в Луцьку

50.00 грн.

Автосвіт
Нововолинськ
(068) 636-15-85
Шини в Луцьку

Шина Сервіс
Луцьк
(0332) 77-03-17
Зимові шини в Луцьку

Захід Шина
Піддубці
050 860 58 88
Шиномонтаж в Луцьку

Бош Авто Сервіс
Нововолинськ
067-922-33-44
155/65 R14 75T   Firestone   Winterhawk 2 EVO в Луцьку

499.10 грн.

Шини
Луцьк
+380 << показати тел.
Шини для вантажних авто в Луцьку

ПП Кузьміна І.В.
Луцьк
+380 << показати тел.
Автомобільні шини в Луцьку

Фан-Авто Легкосплавні автомобільні диски та автомобільні шини
Луцьк
+380 << показати тел.
Ремонт вздуття (грижи) шини в Луцьку

ШИНОМОНТАЖ, АВТОМИЙКА
Нововолинськ
+380 << показати тел.
Автомобільні шини оптом в Луцьку

Шины оптом
Волинська обл.
+380 << показати тел.
Ремонт камер та шин в Луцьку

Шиномайстер
Луцьк
+380 << показати тел.
**Автокамеры  для тракторов** в Луцьку

10.00 грн. / шт

ТОВ
Київ
+380 << показати тел.
Купити шини вживані в Луцьку

Мега-тракс
Львів
+380 << показати тел.
шини бу оптом в Луцьку

бу резина
Волинська обл.
+380 << показати тел.
Шина 9.5R48 (230/95 R48) A350 Alliance в Луцьку

7 000.00 грн. / шт

КІМЕКС КО, ЛТД
Київ
+380 << показати тел.
175/70 R13 ROADSTONE Euro-WIN в Луцьку

408.00 грн. / шт.

AUTOREFLEX
Житомир
+380 << показати тел.


Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись