Автоматика для розпашних воріт 'СAME' ', Луцьк
Головна Товари Будівництво Двері Луцьк Автоматика для розпашних воріт 'СAME' '

Автоматика для розпашних воріт 'СAME' ', Луцьк

Автоматика для розпашних воріт 'СAME' '
Контакти продавця:
Постачальник: ....... ЗахідВікнаСервіс
Телефон: .............. (0332) 71 70 54
(067) 334 76 67
(093)723 71 43
(099)233 10 66
Запитувати:
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Автоматика для розпашних воріт 'СAME' '

 

CAME KRONO автоматика для розпашних воріт.
 
Привід CAME KRONO використовується для автоматизації розгорнутих воріт.
Цей лінійний привід застосовується частіше для "побутових" воріт з шириною стулки не більше 3м (Krono 310) або 5 м (Krono 510) та масою не більше 800 кг або 1000 кг. відповідно. Оптимальне рішення для невеликих приватних територій - приватних будинків і котеджів, гаражів і т.д. Серія приводів CAME KRONO має наступні моделі з живленням 220В KR310 та KR510.
Автоматика цієї серії практично безшумна і компактна, не псує дизайн воріт. Стрижнева форма і спеціальне оздоблювальне покриття дозволяє приводу Krono доповнити будь-який архітектурний сюжет. Крім того приводи прості й зручні в установці, міцні і надійні у використанні.
Є можливість регулювати кут відкриття і закриття стулок воріт, використовуючи кінцевим мікровимикачем. За допомогою радіобрелків можна відразу ж зупинити ворота в разі потреби. Нереверсивний привід - надійне закриття. Для вільного проходу пішоходів можливе часткове відкриття стулки. Корпус приводу алюміневий, що робить його легким, міцним і довговічним. Модель оснащена повністю закритим штоком, що робить можливим використання приводів в непростих погодних умовах.
        Приводи ATI 3000 і ATI 5000 - краще рішення для автоматизації розгорнутих воріт. Надійна і якісна робота автоматики CAME - ефективність системи контролю доступу на приватну територію, що забезпечує їй стабільний попит і сприятливі відгуки споживачів.
Came ATI - лінійний привід, Ati 3000 застосовується при ширині стулки розпашних воріт не більше 3 м. А привід Ati 5000 - при ширині стулки до 5 м. Міцна, надійна автоматика не вимагає змінювати форму або структуру воріт. Приводи Came Ati 3024 і 5024 є електробезпечним обладнанням, тому на електродвигун та інші пристрої подається низька напруга. Автоматика безвідмовно працює навіть при інтенсивному режимі експлуатації.
Є можливість контролювати швидкість руху стулок воріт на початку циклу руху і в кінці, при цьому при виявленні перешкод можна зупинити стулку або здійснити реверс завдяки вбудованим амперометричним датчикам (моделі Ati3024 і Ati5024 з харчуванням 24В). Для приводів 220 В: кут відкриття і закриття регулюється за допомогою мікровимикачів крайніх положень. Відмінними рисами також є можливість миттєво зупинити ворота, використовуючи радиобрелок; а також можливість
запрограмувати часткове відкриття стулки для проходу пішоходів. Функція самодіагностики - перевірка пристроїв безпеки перед кожним відкриванням і закриванням. Приводи ATI 3000 і Ati 5000 самоблокуються, мають механізм розблокування на випадок втрати електроживлення. Пристрій розблокування знаходиться в корпусі і двет можливість вручну розблокувати обладнання, використовуючи ключ. Також додатково можна встановити зовнішній механізм розблокування H 3000.
Висока міцність пристроїв та стійкість до шкідливих впливів атмосферних чинників досягається за рахунок виготовлення корпусу приводу цілком з алюмінію.
Серія ATI представлена ​​двома низьковольтними моделями А3024 та А5024 (напруга приводу 24В) і моделями з напругою приводу 220В - А3000/А3100, А5000/А5100.
Виріб відповідає вимогам EN12445-EN12453, протестовано на безпеку максимального штовхаючого зусилля стулки.                                                                                                                                                                                                                           
        CAME FLEX 500 привід для розпашних воріт і хвірток.
Автоматика Flex використовується для автоматизації невеликих легких воріт, ширина стулки яких не перевищує 1,6 метрів.
Сектор застосування частіше приватні і багатоквартирні будинки, дачі, пішохідні хвіртки і інші невеликі об'єкти. Автоматика Flex проста і зручна в установці і використанні. Швидкий і легкий монтаж, спеціальна консистентні мастила, що забезпечує міцність і довговічність обладнання Came Flex 500 - незаперечні плюси цього приводу.
Flex 500/2 застосовується для легких розпашних воріт, в комплект входить блок управління на два приводи (привід на кожну з стулок). Flex 500/1 - для автоматизації хвірток, блок живлення на один привід. Електрозамок забезпечує високий рівень безпеки, у разі необхідності може бути розблокований спеціальним ключем.
Низьковольтне живлення (24В) електродвигуна, а також інших елементів створює додатковий ступінь безпеки і дозволяє інтенсивно використовувати привід.
Функція зупинки стулки воріт при виявленні перешкод.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Автоматика CAME FAST для розпашних воріт.
Привід CAME FAST використовується для автоматизації розгорнутих воріт. Це важільний тип приводу, з шарнірним важелем.
Походить для воріт з шириною стулки не більше 2,3 метра. Досить простий в установці і Електропідключення, монтаж не займе багато часу. Вбудований блок управління з розширеним функціоналом. Привід може мати й зовнішній блок управління (за бажанням замовника) з необхідним набором функцій.
Міцність матеріалів, висока якість виконання, зручність - це плюси автоматики Fast.                 
Привід з шарнірним важелем забезпечує плавний рух стулок воріт і легко монтується на опори. Можлива установка прямого важеля передачі в разі браку вільного місця за стулками. CAME Fast 7024 є обладнанням з низьким напругою живлення електродвигуна. Це робить автоматику електробезпеки. Є можливість інтенсивного використання приводу. Можна регулювати швидкість руху стулок на початку і наприкінці відкриття або закриття воріт. У моделі Fast 24 В автоматично активується плата резервного живлення, використовуючи акумуляторні батареї, у разі збою електроенергії (додаткова опція). Датчик виявлення перешкод робить можливим зупинку або реверс воріт у разі потреби.
Для моделі Fast з харчуванням 230 В передбачений цілий ряд функцій уже закладених в стандартну версію. Такими особливостями є можливість управляти автоматикою (навіть зупиняти систему) за допомогою дистанційного управління; можливість часткового відкриття стулки за відсутності хвіртки; самодіагностика системи.
Механізм розблокування зі зручною ручкою захищений герметичним спеціальним кожухом (можна закрити на ключ) дозволяє відкрити або закрити ворота вручну.
CAME FAST як і інші види важільних приводів кріпиться на колонах або цегельних або кам'яних стовпах воріт, там де лінійний тип приводу не підходить. Для установки автоматики Fast необхідний зазор в 20см. між площиною, на яку буде кріпитися привід і віссю петлі стулки воріт. При обмеженому просторі є можливість використовувати прямий важіль замість стандартного.
Спеціальна консистентні мастила дозволяє не виконувати періодичні технічні обслуговування. Привід Fast надійний і стабільний у роботі.                                                                                                                                                                                                                                                                               Автоматика воріт CAME FERNI 1000 і FERNI 1024
 FERNI - важільний привід для автоматизації розгорнутих воріт від компанії CAME.
Автоматика призначена для зовнішньої установки. Привід Ferni використовується, коли потрібно автоматизувати розпашні ворота з широкими цегляними або кам'яними стовпами. Монтаж лінійних приводів в такому разі або неможливий, або не виправданий, тому що «Доопрацювання» стовпа зажадає великого обсягу будівельних і монтажних робіт.
Спеціальна монтажна пластина дозволяє встановлювати привід на будь-яку поверхню.
Привід може монтуватися на будь-яку стулку - і праву і ліву, тип приводу один. 
Можливо інтенсивне використання автоматики - модель Came Ferni 1024. Є можливість регулювати швидкість відкривання і закривання воріт. Блок управління змінює напрвлениях руху стулки воріт при виникненні перешкоди. Також передбачено уповільнення руху стулок наприкінці циклу відкриття / закриття. Можливість роботи від акумуляторних батарей (при установці плати резервного живлення) Електробезпека підвищена засчет подачі низької напруги на двигун (модель 24В). Привід Ferni 1024 протестований на відповідність штовхаючого зусилля рухомої стулки за європейськими стандартами EN12445 - EN12453. Блоки управління здійснюють контроль за рухом стулок за допомогою енкодера. Привід Ferni 1000 оснащений самоблокуючим редуктором.
Механізм розблокування може бути зовнішнім (додатково, H3000 в комплект не входить) або стандартним внутрішнім
Висока антикорозійна стійкість, захищеність від впливу зовнішнього середовища і міцність досягається за рахунок гальванізації шарнірних важелів.
Привід підходить для стулок воріт, підвішених на зовнішньому по відношенню до опори стержні. Є версія з телескопічним передавальним важелем для воріт з вузьким бічним простором. Для установки приводу необхідно враховувати розміри воріт - ширина стулки не повинна перевищувати 4 метрів.                                                                                                                                            
Зазор між віссю обертання стулки і опорою на яку монтується привід (робочою поверхнею підстави і петлею), повинен становити не більше 38 см.
Рекомендуємо додатково до автоматики Ferni використовувати аксесуари. Фотоелементи, сигнальні лампи, брелки та пульти, зчитувачі карт, пристрої розблокування і інші елементи зроблять експлуатацію максимально безпечною і зручною. .                                                                                                                                                   
Автоматичний привід CAME AMICO - «бізнес-варіант».
Ця автоматика розроблена спеціально для воріт об'єктів офісного типу, що мають певний «діловий» стиль і дизайн. Крім того, розпашні ворота, що автоматизує приводом Amico, повинні бути з легких металевих профілів або панелей.Автоматіка Came Amico підходить для інтенсивного використання, міцна і надійна, як і всі приводи компанії Came. Стильний дизайн і незмінна якість - ось відмітні особливості даного обладнання. Низьковольтне живлення двигуна забезпечує додаткову безпеку привода. До основного функціоналу відноситься: можливість управляти рухом стулок
воріт, контролювати швидкості руху, змінювати напрям руху стулок при виявленні перешкоди, функція самодіагностики і т.д. Також можна встановити (регулювати) час і швидкість відкриття стулки воріт. Можливість інтеграції з усіма пристроями системи контролю доступу. Управління радиобрелока - пульти Came, проксиміті картами. Фотоелементи, сигнальні лампи - додаткові заходи по забезпеченню безпеки.
     Came Myto - автоматика для розпашних воріт легень, вагою до 200 кг і шириною стулки не більше 1,8 метрів. Це елегантне рішення для об'єктів з підібраним архітектурним ансамблем, що не вимагає змін існуючої конструкції воріт. Приводи для підземної і наземної установки, з високим ступенем захисту, міцні і надійні. Низьковольтне живлення двигуна 24В підвищує ступінь електробезпеки. Моделі тестовані на відповідність вимогам європейських норм безпеки.
Myto-Me - самоблокується привід з енкодери, що дозволяє контролювати швидкість руху стулок воріт і зусилля. Функція автодіагностики пристроїв безпеки - фотоелементів, сигнальних ламп і т.д.
Має регульовані механічні упори для крайніх положень стулок. Може комплектуватися ковзним важелем передачі (більше кут відкриття воріт).
Швидкий і простий монтаж. Кілька варіантів установки. Підключення за допомогою одного трижильного кабелю. Є можливість установки резервних джерел живлення - акумуляторів. Зручна система розблокування  
         Came Axo - нова автоматика для розпашних воріт. Ця серія включає декілька моделей, розроблених для різних по ширині і вазі стулок. Axo 3 - для стулок шириною до 3 метрів і вагою до 800 кг., Axo 4 - для воріт від 2 до 4 метрів завширшки і вагою 300 - 800 кг, Axo 5 для стулок від 2 до 5 метрів шириною і вагою від 400 до 1000 кг, Axo 7 - для воріт шириною від 2 до 7 метрів, вагою від 300 до 1000 кг. Виробником рекомендується при ширині воріт 4 метри і більше використовувати електрозамок. А якщо ширина воріт більше 5 метрів, полотно не повинно бути суцільним. Елегантний ергономічний дизайн, різноманітність моделей вигідно відрізняють цю автоматику від інших приводів лінійного типу. Axo призначені для побутового використання на приватних і громадських об'єктах.
Приводи оснащені блоком керування з енкодери, що дозволяє приводам з харчуванням 230 В мати можливості приводів з харчуванням 24 В. Таким чином у всіх моделях Axo є можливість регулювати уповільнення руху стулок і зусилля. Приводи оснащені регульованими механічними упорами для установки крайніх положень стулок воріт.
 Axo 24В відрізняється спрощеною системою підключення - за допомогою одного кабелю; оснащена енкодер. Axo ~ 230В комплектується блоком управління ZM3E з дисплеєм для відображення функцій і самодіагностики фотоелементів, сигнальної лампи та інших пристроїв безпеки. Час відкривання стулки до 90 град становить 20 - 28 сек., Для моделі на 7 метрів Axo7 - 40 сек. Axo 302304, Axo3024, Axo5024 - самоблокуються приводи, решта моделі Axo 4 і Axo 7 - неблокірующіеся.Прочная зносостійка автоматика. Корпус виконаний з литого алюмінію, ходовий гвинт захищений спеціальним покриттям.
Автоматика CAME FROG A для орних воріт.
 
Привід CAME FROG для автоматизації розгорнутих воріт - кращий варіант для тих, хто хоче встановити якісний привід, не привертає до себе уваги, не змінює зовнішній вигляд воріт і не порушує зовнішню естетику.
 
 
Компактний, економічний, непріхоплівий привід Frog-A використовується для підземної установки. Це особливий клас приводів, що застосовується також у випадках, коли установка інших видів автоматики неможлива через нестандартну установки або конструкції самих воріт. Для установки даної моделі достатньо простір в 85 мм. Можна відзначити високу функціональність привода. Управління та контроль руху воріт, гальмування, швидкість відкривання і закривання і т.д. регулюється і здійснюється за допомогою енкодера (для низьковольтної моделі). Автоматика Frog підходить для воріт з масою не більше 800 кг і шириною стулки не перевищує 3,5 метра.
Came Frog водонепроникний, його роботі не заважає навіть злива; має високий клас захисту IP67, вище ніж у інших приводів. Корпус виконаний з гальванізованої сталі. Привід Frog-A електромеханічний, міцний і безшумний. Надійно закривається, простий при розблокуванні (Вбудована система розблокування з індивідуальним ключем). Є можливість установки резервних джерел живлення в корпус (для Frog 24A).
Міцний і стабільний у роботі. Стійкий до різних кліматичних умов. Однак слід зазначити, що незважаючи на відсутність необхідності періодичного технічного обслуговування, як і у всій автоматики Came завдяки спеціальній мастилі, вимагає більш ретельного догляду за воротами, особливо областю над приводом
Для інтенсивного використання підходить привід Came Frog 24A. Максимально безпечний за рахунок низької напруги, який живить електродвигун. Наявність функцій уповільнення руху стулки в кінці циклу відкриття і закриття. Привід підключається за допомогою одного трижильного кабелю, за допомогою якого відбувається управління електроживленням і уповільненням руху стулок воріт.
 
 


Фото Автоматика для розпашних воріт 'СAME' '

Автоматика для розпашних воріт 'СAME' ' фото 0
Автоматика для розпашних воріт 'СAME' ' фото 1
Автоматика для розпашних воріт 'СAME' ' фото 2
Автоматика для розпашних воріт 'СAME' ' фото 3
Автоматика для розпашних воріт 'СAME' ' фото 4
Автоматика для розпашних воріт 'СAME' ' фото 5
Автоматика для розпашних воріт 'СAME' ' фото 6
Автоматика для розпашних воріт 'СAME' ' фото 7
Товари схожі на Автоматика для розпашних воріт 'СAME' '

АВТОМАТИКА ДЛЯ ВОРІТ 'SOMMER' луцьк
автоматика для секційних воріт 'Doorhan' 'Faac' луцьк
Автоматика для відкатних воріт NICE CAME луцьк
Автоматика для розпашних воріт NICE луцьк
Автоматика для розпашних воріт 'Doorhan' 'Faac' луцьк

Інші товари схожі на Автоматика для розпашних воріт 'СAME' '

Фіора вітраж луцьк
вхідні металеві двері луцьк
від 2000 грн.
Двері з натурального дерева луцьк
Скло для міжкімнатних дверей луцьк
Міжкімнатні двері
від 210 грн.
Шукати на порталі: Автоматика Автоматика для воріт Електроприводи для воріт Електроприводи для ролет Системи автоматизації Двигателя для ворот Автоматика для ворот Автоматика для ролет Автоматика для розпашних воріт Автоматика для в'їзних воріт Автоматика для распашных ворот Луцк Автоматика для уличных ворот Луцк Автоматика для в'эзних ворот Луцк

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу