Бетонні кільця КС 10-9, Луцьк

Останнє редагування : 14.01.2022 .
Бетонні кільця КС 10-9 - NaVolyni.com
947,00 грн. /шт В наявності
Відгуки

Вага:

0.6

Довжина:

1000

Од.виміру:

шт.

Товщина:

80

Ширина:

890


Кільця бетонні для монтажу септиків марки КС 10-9.

 


У чому переваги бетонних кілець для каналізації над іншими видами ємностей для каналізації ? 
 

  Кільця для каналізації, що виготовляють з бетону, зараз є досить популярними і затребуваними в силу своїх якостей і характеристик. Їх конструкцію можна назвати досить простий, а в використанні і установці вони – дійсно комфортні і зручні. Доступна ціна також часто відноситься до переваги бетонних кілець. Ремонтні і профілактичні роботи кілець для каналізації виконуються цілком просто. Але до найважливішим їх переваг, звичайно ж, варто віднести високу якість.

  Каналізаційні кільця, матеріалом для виготовлення яких послужив бетон, по-справжньому довговічні, їх використання не може бути менше, ніж 15 років, це дозволяє істотно скоротити витрати на регулярний ремонт. Крім цього, бетонні кільця досить міцні і стійкі до морозів. А якщо забезпечити якісну ізоляцію – то до цих позитивних якостей додасться і значна стійкість не тільки до води, але і до різних кислотних і лужних речовин, які згубно впливають на кільця з бетону і можуть скоротити термін їх служби.

  Якщо взяти до уваги те, що попит на бетонні каналізаційні кільця стабільно зростає, виробники можуть запропонувати досить широкий їх асортимент в різних діаметрах – їх діапазон представлений від розміру 0, 72 до 2 метрів. Це дозволяє підібрати саме те, що потрібно для задоволення різних потреб.

 

Способи доставки
  • Самовивіз
  • Доставка евакуатором Доставка евакуатором з маніпулятором
Способи оплати
  • Передоплата
  • Готівковий розрахунок
  • Безготівковий розрахунок

Відгуки про Бетонні кільця КС 10-9

Залишити відгук
Напишіть відгук
Невірний email