Краплі Unicum від бліх та кліщів для собак та цуценят з 9-ти тижневого віку . до 4 кг, Луцьк

Останнє редагування : 10.12.2021 .
Краплі Unicum від бліх та кліщів для собак та цуценят з 9-ти тижневого віку . до 4 кг - NaVolyni.com
Договірна В наявності
Відгуки

Краплі Unicum від бліх та кліщів для собак та цуценят з 9-ти тижневого віку.

В упаковці 3 піпетки .

Ефективний препарат для профілактики і лікування собак при змішаних паразитарних інвазіях, спричинених ектопаразитами: блохи (Ctenocephalides felis), воші (Linognathus setotus), кліщі (Otidectes cynotis), лікування отодекозу.

Склад: 1 піпетка містить: імідаклоприд 10%; допоміжні речовини. Форма випуску: Краплі від бліх, кліщів і вошей Унікум для собак випускають у трьох дозуваннях: 0,5 мл/1 піпетка - для цуценят і собак вагою до 4 кг; 1 мл/1 піпетка - для цуценят і собак масою тіла від 4 до 10 кг; 2 мл/1 піпетка - для цуценят і собак масою тіла від 10 до 30 кг. Полімерні піпетки упаковані в картонні коробки по 3 штуки в кожній. Фармакологічні властивості Протипаразитарні краплі Unicum для собак - це препарат нового покоління, в якому основною діючою речовиною є імідаклоприд. Ця діюча речовина володіє системною активністю і ефективно бореться з комахами, при цьому є повністю безпечною для здоров'я собаки. Імідаклоприд відноситься до групи хлорнікотинілових сполук. Блокує постсинаптичні холінергічні рецептори, чутливі до нікотину, що розміщені у ектопаразитів у центральній нервовій системі. Переривання передачі нервового імпульсу призводить до паралічу і загибелі паразита. Імідаклоприд має низький рівень проникнення через гематоенцефалічний бар'єр, тому практично не впливає на ЦНС ссавців. Після нанесення препарату на шкіру імідаклоприд швидко поширюється по поверхні тулуба тварини протягом однієї доби і утримується тривалий час. Застосування і дозування Однократна обробка краплями знищує бліх і кліщів і попереджає повторному зараженню. Захист від ектопаразитів до 4-х місяців. Рекомендовано для кращого ефекту використовувати протипаразитарний спрей Unicum, який чинить аналогічну дію. При лікуванні алергічного блошиного дерматиту препарат необхідно застосовувати регулярно. При лікуванні отодекозу проводять одноразову обробку внутрішніх поверхонь вушних раковин (обробляють одночасно обидва вуха). Важливо не наносити препарат безпосередньо у вушний канал. Доза препарату становить 0,1 мл на 1 кг маси тіла тварини.

В першу чергу необхідно зняти ковпачок і проткнути захисний шар. Нанесіть препарат безпосередньо на шкіру, якщо вона не була пошкоджена. Зберігати при температурі від 0 до 30°C, тільки в закритій упаковці, в сухому місці, подалі від продуктів харчування. Протипоказання Не застосовувати хворим і ослабленим тваринам, цуценятам віком до 9-ти тижнів.

Виробник: ТОВ "Нова Плюс", м. Харків, Україна.

Способи доставки
  • Нова Пошта
  • Самовивіз
  • Інтайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Нічний Експрес
Способи оплати
  • Передоплата
  • Накладений платіж
  • Готівковий розрахунок
  • Безготівковий розрахунок

Відгуки про Краплі Unicum від бліх та кліщів для собак та цуценят з 9-ти тижневого віку . до 4 кг

Залишити відгук
Напишіть відгук
Невірний email