Саджанці ліани Кампсіс

Останнє редагування : 23.11.2018 .
Саджанці ліани Кампсіс - NaVolyni.com
Договірна В наявності
Відгуки

Кампсіс – це дивовижно гарна ліана з яскравими червоно-оранжевими квітами, яка прикрашає своїм цвітом будинки, огорожі все літо. Це деревоподібна багаторічна листопадна ліана, яка може піднятися до 15 м у висоту.

Досить часто квітникарі помиляються називаючи кампсіс текомою.

Наукову назву квітка кампсіс отримала від грецького слова, що означає скручувати, гнути, згинати. Деякі садівники-любителі вважають, що кампсіс і текома, або текомарія – одне і те саме, але це не так: ці рослини справді належать до однієї родини, але представляють різні роди. Рід Кампсіс включає лише два види, один з яких культивується в парках Європи з XVII століття.

Дуже часто кампсіс використовують для тих місць на подвір'ї, які є непривабливі для ока (паркан або стара стіна, сарай...). Пускаючи рослину на стіну треба знати, що вкорінюватися ліани можуть не тільки в грунті, а й в тріщинах стіни будинків, в огорожах, куди потрапив пил або пісок. Саме тому рекомендується для ліан використовувати шпалери, і не дозволяти їм обплітають стіни, піднімаючись на дах.

Пагони кампсіса мають особливість, спіраллю обвиватися навколо опори. З часом рослина дерев’яніє. Молоді пагони мають листя зеленого кольору і волотисте суцвіття, зібране з великих яскраво-помаранчевих або червоний трубчастих квіток букет. Цвіте рослина все літо: з червня по жовтень.

Відгуки про Саджанці ліани Кампсіс

Залишити відгук
Напишіть відгук
Невірний email