Септик Луцьк під ключ, Луцьк

Останнє редагування : 11.02.2022 .
Септик Луцьк під ключ - NaVolyni.com
от 1,00 грн. /шт Під замовлення Код товара: Септик Луцьк
Відгуки

Бетонний септик для дачі під ключ в Луцьку і Волинській області

Ми більше 10 років займається копкою колодязів під замовлення, установкою септиків з бетонних кілець, монтаж каналізації в Луцьку та Волинській області.

Гарантуємо високу якість виконуваних робіт. Наша компанія встановить септик якісно і в обумовлений термін.

Сьогодні власники дач гостро відчувають проблему відсутності централізованої системи каналізації на заміських ділянках.

Ще років 10-15 тому, коли і колонка, і водопровід були на вулиці, люди особливо не замислювалися про створення комфортних умов на дачі. Адже приїжджали туди не для відпочинку, а щоб город скопати. Потрудилися, припадають пилом і поїхали додому.

Але в наші дні всі хочуть на вихідні відпочити від шуму великого міста і подихати чистим повітрям, ось і їдуть на дачу. І як погано коли дача зовсім не облаштована для житла.

Якщо ж ви нарешті вирішили перетворити запилену дачу на зону комфортного відпочинку, то починати потрібно з облаштування автономної системи каналізації.

Про те, щоб просто викопати вигрібну яму навіть не думайте. Адже вигрібна яма не зможе вмістити в себе стічні води з санвузла на дачі. А відходи вашої життєдіяльності почнуть забруднювати грунт на дачній ділянці.

Вірним рішенням буде встановити бетонний септик під ключ.

Бетонний септик являє собою резервуар, виконаний з міцних бетонних кілець, який накопичує і очищає стічні побутові і господарські води.

Встановлення бетонного септика являє собою досить нескладний процес, при умови роботи професіоналів.

Септик Луцьк ціна

Встановлення бетонного септика відбувається в наступному порядку:

  1. визначається місце і діаметр кола, де буде встановлений септик
  2. риється котлован на висоту септика + 30-40 см, діаметр ями повинен перевищувати діаметр септика приблизно на 15-20 см
  3. на дні викопаного котловану влаштовується бетонна подушка - це підстава септика (висота 15-20 см)
  4. за допомогою крана на бетонну подушку встановлюються бетонні кільця

За схемою бетонний септик під ключ встановлюється з 3-х колодязів - в перший, герметично закритий, колодязь повинні потрапляти для обробки стоки з двох інших колодязів.

Якщо ви вирішили скористатися послугами компанії СПД Максюта з встановлення бетонного септика на дачі під ключ, то повідомляємо вам приємну новину - вам не потрібно буде додатково шукати постачальника бетонних кілець, так як ми здійснюємо продаж бетонних кілець для септиків у Луцьку та Луцькій області.

Відгуки про Септик Луцьк під ключ

Залишити відгук
Напишіть відгук
Невірний email