YAMAHA LL26, Ковель

Останнє редагування : 19.02.2024 .
YAMAHA LL26 - NaVolyni.com
147 609,00 грн. /шт Під замовлення Код товара: 29774
Відгуки

Акустична гітара топ-класу ручної роботи. Вироблено в Японії

Вже більш як 20 років акустичні гітари Yamaha серії L є флагманами нашого модельного ряду і використовуються величезною кількістю музикантів, серед як Джиммі Пейдж, Брайан Мей, Пол Саймон і Джон Леннон.

Класичний зовнішній вигляд

При виготовленні цієї гітари нашим принципом було: "менше означає краще". Ми відмовилися від пластикових окантовок і перламутрових інкрустацій для того, щоб не відволікати Вас від головного - від неймовірного звучання цього інструмента. До того ж, відсутність інкрустацій дозволила зменшити вагу LL26.

Вінтажні кілки Gotoh

Застосування відкритих кілків Gotoh, виготовлених з латуні, надає гітарі класичного зовнішнього вигляду, і забезпечує точне налаштування.

Технологія A.R.E.

A.R.E. (Acoustic Resonance Enhancement) - це оригінальна технологія обробки деревини, розроблена компанією Yamaha. Інструменти, виготовлені із застосуванням цієї технології, отримують тембральне багатство звучання, характерне для "дорослих", розіграних інструментів, які активно використовувалися упродовж довгих років. Ця технологія на даний момент використовується для виготовлення серії L.

 

Технологія ARE ґрунтується на ретельному і точному контролі вологості і температури задля керування молекулярними властивостями деревини в сторону акустично більш оптимальних (схожих з молекулярною структурою деревини в інструментах, на яких грають вже багато років).

 • Цей процес відбувається без застосування хімікатів, тому він безпечний для навколишнього середовища.
 • Дана обробка спрямована на створення ідеальних акустичних умов.

Зображення вище показують порівняння акустичних спектральних характеристик, виміряних в однакових умовах для звичайної гітари і гітари L серії, виготовленої із застосуванням технології A.R.E. Зверніть увагу на збільшену інтенсивність і сустейн в низькочастотному діапазоні та на вирівнювання середньочастотного діапазону по рівню,  що в підсумку виливається в більш збалансоване і ясне звучання басів з використанням A.R.E. Також важливо відзначити, що високі частоти мають менший час згасання після атаки, створюючи "гостріше" звучання.

 

Це вагомий доказ того, що технологія A.R.E. ефективно створює бажані зміни в акустичних характеристиках деревини. Але не тільки в теорії, а й на практиці інструменти з A.R.E. отримали високі оцінки від великої кількості гітаристів. І більшість з них дали свою оцінку новим інструментам як таким, на яких грали вже багато років.

Верхня дека з цільної ялини

Верхня дека LL26 виготовлена ​​з ретельно відібраної цільної Енгельманської ялини, що росте в Канаді. Ця порода деревини має низьку вагу і забезпечує насичене звучання з хорошим відгуком.

Нижня дека і обечайка з цільного палісандра

Yamaha використовує цільний палісандр для виготовлення обечайки і нижньої деки LL26. Палісандр чудово поєднується з Енгельманською ялиною візуально, і сприяє отриманню рівномірного звучання інструмента в усьому його діапазоні.

Покращена система зв'язок деки

Система зв'язок деки була ретельно розроблена спеціалістами Yamaha. Кожна з вісьми пружин прецизійно встановлена таким чином, щоб максимально розкрити весь потенціал звучання інструмента.

Посилений гриф

Гриф LL26 виготовлений з червоного дерева і посилений вставками з падука (Padauk). Ці матеріали не тільки забезпечують надійність грифа, але і чудово поєднуються між собою тембрально.

Струнотримач

Унікальний збільшений бридж забезпечує ефективнішу передачу вібрації струн інструмента до його корпусу, що дозволяє отримати покращений відгук в середньочастотному діапазоні і повне, збалансоване звучання гітари.

Верхня дека   Цілісна ялина Engelmann з технологією A.R.E.
Нижня дека   Цілісний палісандр
Обичайка   Цілісний палісандр
Гриф   Червоне дерево/падук (5 шматків) з накладкою з чорного дерева
Радіус накладки грифа   400 мм
Бридж   Чорне дерево
Глибина корпусу   100 - 125 мм
Верхній поріжок   Кістяний, 44мм
Нижній поріжок   Кістяний
Мензура   650мм (25 9/16")
Механіка   GOTOH - Open Gear (Vintage)
Колір   Натуральний
Гарантія   12 місяців (на електронні та механічні компоненти) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування
Комплектація   Гітара, анкерний ключ, фірмовий кейс
Виробництво   Японія
Способи доставки
 • Нова Пошта
 • Самовивіз
 • Інтайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Нічний Експрес
Способи оплати
 • Передоплата
 • Накладений платіж
 • Готівковий розрахунок
 • Безготівковий розрахунок

Відгуки про YAMAHA LL26

Залишити відгук
Напишіть відгук
Невірний email